Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Nový Jičín | Město: Trojanovice | Lokalita: Trojanovice | Hora: Beskydy, Javorníky

Hotel Beskyd

Trojanovice č.p. 700, 74401 Trojanovice 0.21 km od centra Trojanovice
Kapacita 95 lůžek
Ubytování již od 295 Kč
Obecný Beskyd Hotel Trojanovice má ubytovací kapacitu 95 míst. Dispozice jednotlivých pokojů jsou vhodné pro ubytování různých skupin a jednotlivců. Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech pro školy v přírodě či lyžařské výcviky, ale pokoje jsou rovněž vhodné pro firemní akce nebo dovolenou rodin s dětmi.
Beskyd hotel leží v atraktivní oblasti, která nabízí spoustu možností turistiky a cykloturistiky. V létě si můžete v blízkosti hotelu zahrát golf nebo navštívit lanové centrum Tarzánie. V zimě mají návštěvníci v okolí hotelu spoustu možností pro sjezdové i běžkařské lyžování.
Ubytování Rodinné apartmány: 2 – 5 ti lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, u apartmánů rodinného typu vždy dva samostatné pokoje se společným sociálním zařízením, vhodné např. pro rodiny s dětmi.

Dvoulůžkové,třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje: jednoduše, ale účelně zařízené pokoje bez sociálního zařízení, na všech pokojích je umyvadlo, na některých vana, pokoje mají společné sociální zařízení na patře.
Rodinné apartmány od 395 Kč za noc
Dvoulůžkové pokoje od 295 Kč za noc
Třílůžkové pokoje od 295 Kč za noc
Čtyřlůžkové pokoje od 295 Kč za noc
Pětilůžkové pokoje od 295 Kč za noc

 

Lůžka Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, rodinné apartmány.
Stravování Restaurace v Beskyd Hotelu Trojanovice je místo, kde se můžete v klidu nasnídat, naobědvat i navečeřet. Můžete si vybrat mezi posezením v klasické pivnici, jídelně nebo na letní terase. Příjemné chvíle můžete zažít v salonku, který je ideálním místem pro oslavy různého typu, školení a jiné akce preferující určitou míru soukromí. Kapacita salónku je 45 míst.

Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla jako denní menu, ale vybrat si můžete také z naší stálé nabídky. Naše restaurace patří mezi nejnavštěvovanější v Beskydech.

K jídlu vám rádi nabídneme alkoholické i nealkoholické, čepované i lahvové pivo od Plzeňského Prazdroje, či jiné nápoje z nápojového nebo vinného lístku.
Další služby SÁL
Beskyd Hotel Trojanovice nabízí kromě ubytování a restaurace také pronájem konferenčních prostor.
Pronajmout si u nás můžete velký konferenční sál s kapacitou 300 míst a pódiem, který je oddělený od hotelové restaurace. Pro menší akce máme k dispozici salonek s kapacitou 45 míst. Samozřejmostí je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu (wi-fi) a možnost využít audiovizuální techniky a dalšího vybavení dle vašich individuálních požadavků.

Volný čas Obec Trojanovice leží v trojanovické kotlině mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Ráztokou. Přímo z okem našeho hotelu se Vám nabízí nádherný pohled na panorama radhošťských BESKYD.
Náš hotel je ideálním výchozím místem pro turisty a cykloturisty, v zimě pak pro milovníky lyžování. V nejbližším okolí je řada vleků a sjezdovek různých obtížností. Pro vyznavače bíle stopy pak řada krásných běžeckých tras.
Aktualizováno dne: 11.10.2016
Hotel Beskyd
GPS: 49.5206427,18.2372114
Adresa: Trojanovice č.p. 700, 74401 Trojanovice
Mobil: +420 608 115 117

Zajímavá místa v okolí

Lyžařské středisko leží u obce Trojanovice v nadmořské výšce 1095 metrů. Na Pustevny se lze dostat l...
Kaple sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti byla vysvěcena olomouckým arcibiskupem Theodorem Kohnem v ro...
Radhošť je hora v Beskydech leží ve výšce 1 129 m n. m. Podle pověsti zde měl od pradávna sídlo poha...