Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Nový Jičín | Město: Frenštát pod Radhoštěm | Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm | Hora: Beskydy, Javorníky

Hotel Přerov

Nám. Míru č.p. 17, 74401 Frenštát pod Radhoštěm 0.05 km od centra Frenštát pod Radhoštěm
Kapacita 42 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Příjemný hotel s rodinnou atmosférou ve Frenštátě pod Radhoštěm s vyhlášenou kuchyní a stylovou restaurací. Ideální ubytování v malebné kotlině moravskoslezských Beskyd pro všechny milovníky turistiky, rodinné dovolené či ozdravné pobyty.
Ubytování Jedno až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem, telefonem a lednicí.

Jednolůžkový pokoj bez snídaně 450 Kč se snídaní 520 Kč

Dvoulůžkový pokoj bez snídaně 700 Kč se snídaní 840 Kč

Třílůžkový pokoj bez snídaně 950 Kč se snídaní 1160 Kč

Čtyřlůžkový pokoj bez snídaně 1200 Kč se snídaní 1480 Kč

Apartmán se snídaní 1200 Kč

Příplatek za polopenzi 150Kč/ 1 osoba, dítě 100Kč.

V ceně ubytování je zahrnuto DPH a lázeňský poplatek.

Lůžka 1x 1 lůžkový. 7x 2 lůžkových, 2x 3 lůžkový, 5x 4 lůžkové pokoje, možnost přistýlek
Stravování Stylová restaurace s letní zahradou a vinárna jsou pověstné svou vyhlášenou kuchyní, vynikajícím pivem Radegast a Plzeň, specialitami domácí i zahraniční kuchyně. Hotel je vhodný pro ubytování pro milovníky hor, rodiny s dětmi na rekreaci a ozdravné pobyty. Nejen díky neopakovatelné atmosféře podhůří Beskyd je hotel vyhledáván pro svou rodinnou atmosféru a pohodu.
Další služby Parkování: parkovat můžete před hotelem. Garážování v hlídaných městských garážích Vám rovněž můžeme rezervovat.
Volný čas V současné době je Frenštát kulturním, sportovním a turistickým centrem, nejvýhodnější základnou pro výlety na Pustevny, Radhošť, Javorník a další vrchy beskydského pohoří i do sousedních měst – Rožnova, Nového Jičína, Štramberka a Kopřivnice. Čtvercové náměstí, kde má hotel Přerov své sídlo, je obklopeno starobylými měšťanskými domy, z nichž některé mají zachováno podloubí s unikátní kaménkovou dlažbou. Lavičky pod vzrostlými lipami u kašny nabízejí příjemné posezení. Ty, které láká kultura, ocení zajímavé exponáty muzea v novorenesanční budově na náměstí, mohou obdivovat sochy Albína Poláška, tvůrce nejznámější podoby Radegasta, nebo mohou navštívit muzeum bratří Strnadlů a Jana Knebla v sousedních Trojanovicích.
O bohatou náplň vašeho pobytu se postarají také akce Valašského království či některého z folklórních souborů. Zájem veřejnosti přitahuje Frenštátské kulturní léto – což je každoroční prázdninový cyklus kulturních vystoupení nejrůznějšího zaměření a výtvarných prezentací na frenštátském náměstí.

Návštěvníci mohou využít řady sportovních zařízení ve městě, například nově zbudované aquacentrum, krytý bazén, kluziště, kuželna, fitcentrum, jezdecký areál. Svahy na Pustevnách nabízejí lyžařské sjezdovky i výborně upravené běžecké trasy. Značené turistické stezky se z náměstí rozbíhají k nejzajímavějším cílům v okolí.
Doprava Autobusové spojení: 500 m - Frenštát pod Radhoštěm, škola
Vlakové spojení: 500 m - Frenštát pod Radhoštěm
Aktualizováno dne: 14.01.2020
Hotel Přerov
GPS: 49.5480299,18.2114451
Adresa: Nám. Míru č.p. 17, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: +420 556 835 991
Mobil: +420 605 263 190

Zajímavá místa v okolí

V Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm je k dispozici návštěvníkům plavecký bazén a rekreační bazén a br...
Velký Javorník - nejvyšší vrchol Větřkovických vrchů leží ve výšce 918 m n. m. Na vrcholu se nachází...
Zřícenina hradu z konce 13.století, stojí na kopci kousek od centra Kopřivnice. Na místě je k vidě...