Kraj: Prešovský | Okres: Stará Ľubovňa | Město: Lesnica | Lokalita: Lesnica | Hora: Pieniny

Penzión Pieninka

Lesnica č.p. 62, 06533 Lesnica km od centra Lesnica
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 10 EUR
Obecný Penzión P i e n i n k a sa nachádza v zamagurskej obci Lesnica priamo v Pieninskom národnom parku. Nachádza sa v tichej časti obce, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.  
 
POPIS OBJEKTU (19+2 lôžok):  
- 2 x rodinné poschodové apartmány (trojlôžková izba na prízemí + trojlôžková izba v podkroví) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/6)  
- 1 x poschodový apartmán (obývacia izba na prízemí s dvoma prístelkami + štvorlôžková izba v podkroví) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+2)  
- 1 samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/3)  
- spoločenská miestnosť krbom, jedálenskými stolmi, barovým pultom a vybavenou kuchynskou linkou (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica)  
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží  
- altánok s krbom, tehlovou pecou a posedením  
- detské pieskovisko a hojdačka  
- trávnatá plocha vhodná na športové hry  
- možnosť stravovania v reštaurácii vo vzdialenosti 300 m od objektu  
- bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore  
- ústredné kúrenie  
- celoročná prevádzka  
 
VOĽNÝ ČAS - ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy, turistického sprievodcu, horských bicyklov, raftov, kajakov, splavu Dunajca na pltiach a jazdy na koči za poplatok.  
 
Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne dospelý 10 € a deti do 12 rokov 7 €. Poplatok obci za osobu a prenocovanie 0,30 €. 
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy. 
Cena dohodou dle délky pobytu a počtu osob.
Sleva *** Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma *** Deťom do 12 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.
Speciální nabídka Ubytovaní hostia majú 10% zľavu pri splavovaní Dunajca na pltiach!
Lůžka 1/3+3 (apartmán), 1/4+2 (apartmán), 1/3
Stravování individuálne (možnosť stravovania v blízkej reštaurácii)
Volný čas Oblasť Z a m a g u r i a a Pieninský národný park ponúkajú turistom ideálne miesta na oddych s nenáročnými turistickými a cykloturistickými trasami a nádhernými prírodnými úkazmi. Najväčšou atrakciou tejto oblasti je s p l a v o v a n i e pohraničnej rieky Dunajec na drevených pltiach a raftoch. Vo vzdialenosti 30 minút od objektu sa nachádza sedačková l a n o v k a a letná b o b o v á d r á h a.  
 
V zime je možnosť l y ž o v a n i a na lyžiarskom vleku priamo v obci Lesnica (pre nenáročných) a v lyžiarskych strediskách Litmanová, Vyšné Ružbachy a Ľubovnianske k ú p e l e.  
V blízkom okolí penziónu je možné navštíviť múzeum Č e r v e n ý k l á š t or, hrad S t a r á Ľ u b o v ň a, historické mestá Kežmarok a Levoča, termálne k ú p a l i s k o Vyšné Ružbachy, Vysoké Tatry a Poľskú republiku.  
 
Aktualizováno dne: 17.04.2013
Penzión Pieninka
GPS: 49.397977,20.476799
Adresa: Lesnica č.p. 62, 06533 Lesnica
Telefon: +421-52-4397303
Mobil: +421-907-125416