Kraj: Zlínský kraj | Okres: Vsetín | Město: Nový Hrozenkov | Lokalita: Nový Hrozenkov | Hora: Beskydy, Javorníky

Chaty Starý bar a Vápenka

č.p. 311, 75604 Nový Hrozenkov 1.82 km od centra Nový Hrozenkov
Kapacita 33 lůžek
Ubytování již od 120 Kč
Obecný Dovolte, abychom Vás přivítali v jednom z nejzajímavějších turistických regionů v České Republice - regionu VALAŠSKO.
Toužíte-li po odpočinku, aktivní dovolené nebo hledáte vhodné místo pro vaše oslavy či obchodní jednání, nabízí Vám Horský hotel PERMONÍK pohodlí a kvalitu, jež uspokojí i ty náročnější z vás. Naše služby můžete využít za dostupné ceny, které Vás příjemně překvapí. Hotel je zasazený do překrásné scenérie okolních hor a drsné valašské přírody. Areál je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu a putování po valašském kraji, ale také k všestrannému sportovnímu vyžití a celoroční rekreaci.
Ubytování Méně náročným klientům a skupinám nabízíme ubytování ve 2 chatkách, které jsou v areálu Horského hotelu Permoník. Veškeré služby poskytované hotelem jsou plně k dispozici.....

Starý bar - Samostatný dvou podlažní objekt, původní hotel Permoník s renovovaným sociálním zařízením, muži a ženy zvlášť. V chatě je velká společenská místnost s barem. Členění pokojů : 2 x 2L, 1 x 3L, 1 x 12L

Vápenka se nachází cca 100m od budovy hotelu v blízkosti tenisového kurtu. Pokoje: 1 x 7L, 1 x 4L, 1 x 2L, 1 x 1L. Malá kuchyňka a renovované WC se sprchou, muži a ženy zvlášť.

 

 

celý objekt/ noc, při pobytu 2 - 4 noci bez stravy

Starý bar

3300 Kč/ noc

Vápenka

2400 Kč/ noc

Lůžka Starý bar 19 lůžek (2x 2 lůžkový,1x 3lůžkový, 1x 12lůžkové pokoje), Vápenka 14 lůžek (1x 2 lůžkový, 1x1, 1x 4 lůžkový, 1x 7 lůžkový).
Stravování Restaurace nabízí celoročně široký výběr naší i mezinárodní kuchyně. K našim pokrmům můžete ochutnat i ta nejkvalitnější vína především z valtické vinařské oblasti a oblasti mikulovské. Samozřejmostí je možnost objednání polopenze či plné penze… K příjemnému posezení je Vám k dispozici letní terasa, která je součásti restaurace...  V letních měsících pak každý týden grillování  na venkovní terase hotelu.
Další služby Kongresová turistika: naše prostory jsou ideálním místem pro konání nejrůznějších obchodních jednání, zasedání, konferencí, školení, workshopů, rautů a různých kulturních akcí. K těmto účelům nabízíme k zapůjčení kancelářskou a konferenční techniku, pro náročnější zákazníky nabízíme kompletní teambuildingový či sportovní program s odborným personálem.
Volný čas hotel nabízí možnost využití vlastní osvětlené sjezdovky s vlekem (pomou), automatické dvoudráhové kuželny, kulečníkových stolů, sauny, fitness, tělocvičny, stolní tenis. V letních měsících je možné využít služeb hotelové půjčovny horských kol nebo strávit čas u hotelového vyhřívaného bazénu, popřípadě si zahrát tenis na hotelovém tenisovém kurtu s umělým povrchem a osvětlením. Nově nabízíme horské koloběžky a sjezd na horských koloběžkách z Kohútky, což je adrenalinová jízda. Autem Vás vyvezeme na Kohútku, a zpátky dojedete až k hotelu.

Tipy na výlety: zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit sklárnu v obci Karolinka s ukázkami tradičního foukání skla s možností zakoupení sklářských výrobků, vsetínský zámek s expozicí historie a národopisu regionu nebo památník Antonína Strnadla v Novém Hrozenkově, s ukázkou řezbářské práce místního umělce. Dále je možné navštívit valašské muzeum ve Velkých Karlovicích a skanzen v Rožnově p. Radhoštěm, kde jsou ukázky historie regionu.
Region Valašsko nabízí kromě krásné a na mnoha místech neporušené přírody také možnosti sportovního vyžití, ať už jsou to lyžařská centra v zimním období, nebo spousta variant cyklostezek a pěších turistických tras pro období jara, léta i podzimu...

Autobusové spojení: 150 m – Nový Hrozenkov, Vranča škola
Vlakové spojení: 3 km – Nový Hrozenkov
Je možné si zatelefonovat na hotel a domluvit si za poplatek 20,- Kč/osobu odvoz od vlaku
Sport Jsme schopni navrhnout, připravit a zorganizovat kompletní akci ať již za účelem zábavy klientů, tak i za účelem vytváření teamového ducha ve firmě. Veškeré aktivity jsou provozovány za dohledu vyškolených instruktorů, základní důraz je kladen na kvalitu poskytovaných služeb a bezpečí našich klientů. Bude-li objednáno více produkcí na danou akci, jsme schopni poskytnout slevy, popř. určité atrakce uspořádat zcela v naší režii.

Motorové: Čtyřkolky
Střelba a vrhání: Lukostřelba, Střelba z kuší, Střelba ze vzduchových pušek / pistolí, Vrhání nožů a hvězdic.
Vrh kládou - (tradiční skotská disciplína, kdy se účastníci snaží odhodit kládu do co nejvzdálenějšího bodu).
Hod mobilem - (oblíbená manažerská aktivita, kdy se účastníci snaží odhodit mobilní telefon co nejdál).
Paintball - včetně zapůjčení veškerého vybavení (oděv, maska, šátek, krční
chránič, rukavice, zbraň se zásobníkem a CO2), kompletní servis a
organizaci celé hry, v případě nutnosti přípravu hřiště.
Pohybové hry:
Soutěže na chůdách - (družstva proti sobě soutěží štafetově na vymezeném území).
Skupinové lyže - (tým se snaží absolvovat co nejrychleji vymezenou trasu).
Bungee skupinové lyže - (tým zkouší najít nejlepší způsob, jak napnout bungee
cord a dosáhnout co největší vzdálenosti od výchozí pozice).
Lanové aktivity: Nízké lanové překážky - (různé lanové překážky, které musí účastníci překonávat samostatně či ve skupině).
Vysoké lanové překážky - (různé lanové překážky, které musí účastníci
překonávat samostatně či ve skupině ve výškách (cca 8 m) a s jištěním).
Skok důvěry - (výstup na lanové překážce do dané výšky a poté skok na visutou hrazdu).
Aktualizováno dne: 12.11.2016
Chaty Starý bar a Vápenka
GPS: 49.32444,18.211217
Adresa: č.p. 311, 75604 Nový Hrozenkov
Telefon: +420 571 451 870; +420 739 414 853
Fax: +420 571 451 780

Zajímavá místa v okolí

Volně přístupná dřevěná rozhledna na vrchu Miloňová (846 m.n.m.) nad Velkými Karlovicemi nabízí krás...
Kostel sv. Zdislavy patří do římskokatolické farnosti Hutisko. Stavba kostela začala v polovině roku...
Ve wellness centru najdete bazén s vodními atrakcemi (hydromasážní lehátka a sedátka, trysky, ..),ví...