Kraj: Zlínský kraj | Okres: Vsetín | Město: Nový Hrozenkov | Lokalita: Nový Hrozenkov | Hora: Beskydy, Javorníky

Hotel Permoník

Vranča č.p. 311, 75604 Nový Hrozenkov 1.81 km od centra Nový Hrozenkov
Kapacita 180 lůžek
Ubytování již od 399 Kč
Obecný Hotel Permoník se nachází v malebné obci Nový Hrozenkov zhruba 500 m n m. cca 20 km od okresního města Vsetína, ležící na břehu řeky Bečvy. Hotel je zasazený do překrásné scenérie okolních hor a drsné valašské přírody.
Ubytování Hotel disponuje 47 pokoji v členění 23 dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkové pokoje a 14 rodinných apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Ubytování je rozděleno do dvou vzájemně propojených budov:

Hlavní budova, převážně 2-3lůžkové pokoje a budova č.2, skladba pokojů je tvořena především z rodinných apartmánů (předsíň, obývací pokoj, ložnice, koupelna).
K hotelovému komplexu patří i dvě samostatné chaty s celkovou kapacitou 33 lůžek vybaveny kuchyňským koutem a sociální zařízení pro muže a ženy zvlášť (viz. webové stránky). Celková kapacita hotelu s použitím přistýlek a chatek je 190. osob.
 

snídaně

polopenze plná penze
 

1-2 noci

3 a více nocí

1-2 noci

3 a více nocí

1-2 noci

3 a více nocí

Dospělí

490,-

460,-

580,-

550,-

-

630,-

Děti

350,-

350,-

390,-

390,-

-

440,-

Děti do 3 let zdarma. 

Lůžka 23x 2 lůžkové, 8x 3 lůžkové pokoje, 2 x čtyřlůžkové, 14x rodinné apartmány, dvě samostatné chaty s celkovou kapacitou 33 lůžek
Stravování Restaurace nabízí celoročně široký výběr naší i mezinárodní kuchyně. K našim pokrmům můžete ochutnat i ta nejkvalitnější vína především z valtické vinařské oblasti a oblasti mikulovské. Samozřejmostí je možnost objednání polopenze či plné penze… K příjemnému posezení je Vám k dispozici letní terasa, která je součásti restaurace...
Hotel pravidelně pořádá různé společenské a gastronomické akce jako jsou taneční večery s živou hudbou, vepřové a zvěřinové hody apod.
Další služby Kongresová turistika: naše prostory jsou ideálním místem pro konání nejrůznějších obchodních jednání, zasedání, konferencí, školení, workshopů, rautů a různých kulturních akcí. K těmto účelům nabízíme k zapůjčení kancelářskou a konferenční techniku, pro náročnější zákazníky nabízíme kompletní teambuildingový či sportovní program s odborným personálem.
Volný čas Toužíte-li po odpočinku, aktivní dovolené nebo hledáte vhodné místo pro vaše oslavy či obchodní jednání, nabízí Vám Horský hotel PERMONÍK pohodlí a kvalitu, jež uspokojí i ty náročnější z vás.
Hotel je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu a putování po valašském kraji, ale také k všestrannému sportovnímu vyžití a celoroční rekreaci.

Tipy na výlety: zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit sklárnu v obci Karolinka s ukázkami tradičního foukání skla s možností zakoupení sklářských výrobků, vsetínský zámek s expozicí historie a národopisu regionu nebo památník Antonína Strnadla v Novém Hrozenkově, s ukázkou řezbářské práce místního umělce. Dále je možné navštívit valašské muzeum ve Velkých Karlovicích a skanzen v Rožnově p. Radhoštěm, kde jsou ukázky historie regionu.

Region Valašsko nabízí kromě krásné a na mnoha místech neporušené přírody také možnosti sportovního vyžití, ať už jsou to lyžařská centra v zimním období, nebo spousta variant cyklostezek a pěších turistických tras pro období jara, léta i podzimu...

Autobusové spojení: 150 m – Nový Hrozenkov, Vranča škola
Vlakové spojení: 3 km – Nový Hrozenkov
Sport Sportovní program: jsme schopni navrhnout, připravit a zorganizovat kompletní akci ať již za účelem zábavy klientů, tak i za účelem vytváření teamového ducha ve firmě Veškeré aktivity jsou provozovány za dohledu vyškolených instruktorů, základní důraz je kladen na kvalitu poskytovaných služeb a bezpečí našich klientů.Bude-li objednáno více produkcí na danou akci, jsme schopni poskytnout slevy, popř. určité atrakce uspořádat zcela v naší režii.

Střelba a vrhání: Lukostřelba, Střelba z kuší, Střelba ze vzduchových pušek / pistolí, Vrhání nožů a hvězdic.

Vrh kládou - (tradiční skotská disciplína, kdy se účastníci snaží odhodit kládu do co nejvzdálenějšího bodu).

Hod mobilem - (oblíbená manažerská aktivita, kdy se účastníci snaží odhodit mobilní telefon co nejdál).

Paintball - včetně zapůjčení veškerého vybavení (oděv, maska, šátek, krční chránič, rukavice, zbraň se zásobníkem a CO2), kompletní servis a organizaci celé hry, v případě nutnosti přípravu hřiště.

Pohybové hry: Soutěže na chůdách - (družstva proti sobě soutěží štafetově na vymezeném území).

Skupinové lyže - (tým se snaží absolvovat co nejrychleji vymezenou trasu)

Bungee skupinové lyže - (tým zkouší najít nejlepší způsob, jak napnout bungee
cord a dosáhnout co největší vzdálenosti od výchozí pozice).

Lanové aktivity: Nízké lanové překážky - (různé lanové překážky, které musí účastníci překonávat samostatně či ve skupině).

Vysoké lanové překážky - (různé lanové překážky, které musí účastníci překonávat samostatně či ve skupině ve výškách (cca 8 m) a s jištěním).

Skok důvěry - (výstup na lanové překážce do dané výšky a poté skok na visutou hrazdu).

Provazová šplhací síť - (výstup na vysoké lanové překážce a možný skok s jištěním).

Barmský most - Překonání určitého úseku (voda, příkop, mezi stromy apod.) pomocí nataženého systému lan.

Umělá horolezecká stěna - (skládá se z ocelové konstrukce a panelů horolezecké stěny, vysoká až 4 m, s možností převisu
Aktualizováno dne: 12.11.2016
Hotel Permoník
GPS: 49.3242800,18.2102911
Adresa: Vranča č.p. 311, 75604 Nový Hrozenkov
Telefon: +420 571 451 870
Fax: +420 571 451 780
Mobil: +420 739 414 853

Zajímavá místa v okolí

Volně přístupná dřevěná rozhledna na vrchu Miloňová (846 m.n.m.) nad Velkými Karlovicemi nabízí krás...
Kostel sv. Zdislavy patří do římskokatolické farnosti Hutisko. Stavba kostela začala v polovině roku...
Ve wellness centru najdete bazén s vodními atrakcemi (hydromasážní lehátka a sedátka, trysky, ..),ví...