Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Břeclav | Město: Uherčice | Lokalita: Uherčice u Hustopečí

Penzion Schwarzava

vedle rodinného domu č.p. 363, 69162 Uherčice 0.47 km od centra Uherčice
Kapacita 14 lůžek
Ubytování již od 390 Kč
Obecný Sídlíme v příjemném prostředí okraje obce Uherčice u Hustopečí.

UŽIJTE SI U NÁS VINAŘSKÉ VÍKENDY I TÝDENNÍ POBYTY S VÍNEM, PIKNIKY, PARTY NA ZAHRADĚ S GRILOVÁNÍM.

NEJSME JEN PENZION, JSME VÍNO, ZÁŽITKY, PŘÁTELSKÝ RODINNÝ PŘÍSTUP, PŘIJEĎTE A NECHTE SE NÁMI POHOSTIT A BUDETE MILE PŘEKVAPENI .)

Styl ubytování je proveden s důrazem na klidné prostředí s výhledem na řeku a les a zároveň přímo u tradičního rodinného vinařství. Plně vybavené apartmány jsou vhodné zejména pro delší pobyty /červen – září/, ale také na jednu noc.
Ubytování Dva apartmány s vybavenými kuchyňkami a venkovním posezením pro až 14 osob. Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu. Vceně pobytu je i spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky a celkový úklid po odjezdu hosta.

Přesvědčte se, že pobyt v našem penzionu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

Minimálně 3 osoby v apartmánu, minimální cena 1260 Kč/noc/apartmán. 

Ceník pokojů:

Cena 1 lůžka v apartmánu 420,- Kč

Cena přistýlky v apartmánu 320,- Kč

Při pobytech na 6 a více nocí je cena 1 lůžka 390,- Kč

Zapůjčení dětské postýlky 200,- Kč /pobyt

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem penzionu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky.
 

Lůžka 14 + možnost přistýlek
Další služby V oplocené zahradě je možné využít posezení, dětské zatravněné plochy pro hry, dětský stůl s pískovištěm, ohniště pod švestkou na opékání. NOVĚ HŘIŠTĚ NA FOTBÁLEK, VOLEJBAL, BADMINTON aj.

Uskladnění kol v uzamykatelném objektu na zahradě penzionu – cyklostezka vede přímo před vinařstvím.

VINAŘSTVÍ
Vyrábíme vína s důrazem na terroir jak z vlastních hroznů, tak i z produkce prověřených vinařů, od kterých hrozny již několik let nakupujeme.
Vinařství navazuje na několik generací vinařů rodiny Schwarzovy, zejména našeho předka Oldřicha Schwarze.
Vína jsou vyráběna v novém vinařství s důrazem na moderní postupy, ale máme k dispozici také cca 300 let starý vinný sklep na zrání vína.

Moderní vinařství s rodinnou tradicí. Poznejte vína z Velkopavlovické a Mikulovské vinařské podoblasti, která předčí Vaše očekávání. Vyrábíme jak z vlastních hroznů, tak i z produkce prověřených vinohradníků, od kterých hrozny nakupujeme.

Řízené degustace, občerstvení, snoubení vín s pokrmy, narozeniny, večírky. Posezení jak v degustační místnosti, tak i v zahradě vinařství.Aktualizováno dne: 20.08.2018
Penzion Schwarzava
GPS: 48.967763,16.661590
Adresa: vedle rodinného domu č.p. 363, 69162 Uherčice
Mobil: +420 776 595 228

Zajímavá místa v okolí

Koupaliště Hustopeče - plavecký bazén 25x15m, soustava masážních a relaxačních bazénů s masážními tr...
Muzeum sídlí v domě „U Synků“ který je nejzachovalejším reprezentantem pozdně renesanční zástavby n...
Původně tvrz přestavěná na zámek s nádherným francouzským parkem, patří k nejzachovalejším zámkům Ev...