Kraj: Nitranský | Okres: Levice | Město: Hronské Kosihy | Lokalita: Hronské Kosihy | Hora: Štiavnické vrchy - Sitno...

Penzión u Adama

č.p. 263, 93527 Hronské Kosihy km od centra Hronské Kosihy
Kapacita 13 lůžek
Ubytování již od 22 EUR
Obecný Penzión U Adama je nový penzión a reštaurácia, s útulnými novozariadenými apartmánmi, ktorý ponúka možnosť stráviť voľný čas v príjemnom prostredí s celoročnou prevádzkou. Výhodou je i parkovanie v areáli penziónu.  
 
Penzión sa nachádza v malebnom prostredí obce Hronské Kosihy v blízkosti mesta LEVICE, v srdci turisticky atraktívneho tekovského regiónu. V našom penzióne sa môžete tešiť na vysokú profesionalitu, slovenskú pohostinnosť a priateľský personál.  
 
U nás je možné príjemne stráviť čas pri tenise (vlastný moderný tenisový kurt), stolnom futbale a posedením v príjemnom prostredí s krbom. Návšteníkov určite zaujme aj štýlové prostredie reštaurácie alebo diskrétnych boxov a v lete aj v priestoroch areálu so zastrešením.  
 
UBYTOVANIE  
Penzión U Adama ponúka ubytovanie v 6 novozariadených útulných apartmánoch. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, televízorom a minibarom.  
 
Celková kapacita penziónu je 13 lôžok. Penzión ponúka moderné ubytovanie v niekoľkých typoch apartmánov. K dispozícií je:  
¤ 1x jednolôžková izba  
¤ 3x dvojlôžkové izby  
¤ 2x trojlôžkové izby  
 
REŠTAURÁCIA  
Ochutnajte špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne v našej elegantne zariadenej reštaurácií. Výber zo širokej ponuky kulinárskych špecialít a vynikajúcich vín uspokojí aj náročného zákazníka.  
 
Vyberte si z ponuky hydiny, jedál z bravčového i hovädzieho masä, špecialít kuchyne, jedál z rýb, bezmäsitých jedál, cestovín a dezertov. Priateľský personál vám ponúkne najlepšie vína priamo z produkcie vinárskej oblasti, v ktorej sa penzión nachádza.  
 
Reštaurácia má kapacitu 50 miest a je priamo prepojená s l e t n o u t e r a s o u s kapacitou 60 miest, ktorá je zákazníkom k dispozícií počas hlavnej letnej sezóny.  
 
SPOLOČENSKĚ AKCIE  
Plánujete s v a d b u , rodinnú o s l a v u, promócie, krstiny, pracovné stretnutie, š k o l e n i e, firemnú oslavu či stretnutie s obchodnými partnermi? U nás je možné zorganizovať všetko pod jednou strechou. Vaša akcia môže byť spojená s pracovným obedom, večerou, raňajkami alebo iba s prestávkou na občerstvenie s kávou.  
 
Zostavte si menu pre akciu výberom zo širokého sortimentu slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít, lahodných vín, či bohatej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov.  
 
Náš profesionálny personál sa podľa vašich požiadaviek kompletne postará o prípravu a hladký priebeh vašej akcie, takže Vy sa môžete naplno venovať svojim hosťom.  
 
Štýlová reštaurácia s kapacitou 50 osôb je Vám k dispozícií po celý rok. V čase hlavnej letnej sezóny môžete využiť aj útulné priestory areálu so zastrešením s kapacitou 60 osôb.  
 
Tešíme sa na Vás!  
 
 
1/1 izba = 19,92 € (600,- Sk) / noc  
1/2 izba = 43,15 € (1300,- Sk) / noc  
1/3 izba = 58,09 € (1750,- Sk) / noc  
 
- uvedené ceny sú na izbu s raňajkami  

Lůžka 1/1, 1/2, 1/3 - apartmány
Stravování raňajky (možnosť stravovania v reštaurácii penziónu)
Volný čas Zaujímavosti okolia:  
***********************  
ZÁMOK TOPOĽČIANKY  
Pôvodne pevnosť, niekoľkokrát prestavaná do dnešnej podoby zámku s klasicistickým priečelím a gotickorenesančným nádvorím. Národná kultúrna pamiatka, v rokoch 1923-1951 letné sídlo prezidentov ČSR. V súčasnosti slúži pre rekreačné pobyty a usporadúvanie rôznych spoločensko-kultúmych aktivít: sympóziá, tvorivé dielne umelcov, svadby, atď. Klasicistické krídlo tvorí muzeálnu časť prístupnú pre verejnosť. Prehliadky sa konajú pre skupiny. Sprievodcovská služba v slovenčine a nemčine.  
 
ARBORÉTUM MLYŇANY  
Zámok Topoľčianky- Pôvodne pevnosť, niekoľkokrát prestavaná do dnešnej podoby zámku s klasicistickým priečelím a gotickorenesančným nádvorím. Národná kultúrna pamiatka, v rokoch 1923-1951 letné sídlo prezidentov ČSR. V súčasnosti slúži pre rekreačné pobyty a usporadúvanie rôznych spoločensko-kultúmych aktivít: sympóziá, tvorivé dielne umelcov, svadby, atď. Klasicistické krídlo tvorí muzeálnu časť prístupnú pre verejnosť. Prehliadky sa konajú pre skupiny. Sprievodcovská služba v slovenčine a nemčine.  
 
BANSKÁ ŠTIAVNICA  
- je jedným z najkrajších a historicky najzaujímavejších miest na Slovensku. V decembri roku 1993 sa Banskej Štiavnici dostalo najvyššieho medzinárodného uznania, keď bolo historické jadro mesta spolu s technickými pamiatkami v okolí zapísané do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.  
 
KÚPELE DUDINCE  
- sa nachádzajú v nadmorskej výške 140 m n.m., na upätí Krupinskej kotliny v okrese Krupina v trojuholníku Bratislava, Banská Bystrica, Budapešť v čistom životnom prostredí bez exhalátov priemyslu. Dobrá poloha a teplá stabilná klíma vytvárajú ideálne podmienky pre príjemný oddych. Podnebím patria medzi oblasti s typickou nížnoteplou klímou, s najväčším počtom slnečných dní v roku v Slovenskej republike a podľa švajčiarskej klasifikácie majú sedatívnu, utišujúcu klímu.  
- nachádza sa tu aj kúpalisko a aquapark.  
 
Benediktínsky KLÁŠTOR v HRONSKOM BEŇADIKU  
- tvorí súbor opevnených sakrálnych stavieb v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica v Banskobystrickom kraji. Nachádza sa na južných výbežkoch Pohronského Inovca v údolí rieky Hron.  
 
Aktualizováno dne: 17.10.2012
Penzión u Adama
GPS: 48.268823,18.591941
Adresa: č.p. 263, 93527 Hronské Kosihy
Telefon: 036/6328 220
Fax: 036/6328 220