Kraj: Nitranský | Okres: Zlaté Moravce | Město: Zlaté Moravce | Lokalita: Zlaté Moravce | Hora: Pohronský Inovec

Penzión BYRON

Nám. A. Hlinku č.p. 30, 95301 Zlaté Moravce km od centra Zlaté Moravce
Kapacita 35 lůžek
Ubytování již od 20 EUR
Obecný P e n z i ó n BYRON Vám ponúka pohodlné, príjemné ubytovanie v kľudnom centre mesta Zlaté Moravce, s kvalitnými službami a profesionálnym prístupom personálu.  
 
UBYTOVANIE  
Neponúkame gýč ani okázalosť. Či už sa rozhodnete pre jednolôžkovú izbu alebo apartmán - nájdete len čisté a jednoduché línie. Kombinácia farieb pohladí Vaše oči a vyčaruje príjemnú atmosféru, do ktorej sa budete radi vracať.  
 
Typy izieb:  
************  
= j e d n o l ô ž k o v á i z b a =  
Nezáleží na dĺžke pobytu, jednolôžková izba Vám ponúkne všetko čo potrebujete. Klasické vybavenie izby internetom, satelitnou televíziou, DVD prehrávačom, Vám ponúka vždy niečo navyše.  
 
= d v o j l ô ž k o v á i z b a =  
Hľadáte klasiku? Tak práve pre Vás sú určené naše dvojlôžkové izby.  
Priestranné, s moderným vybavením TV, DVD prehrávačom, satelitnou televíziou, s možnosťou neobmedzeného pripojenia na internet, uspokojí požiadavky aj najnáročnejších klientov.  
 
= a p a r t m á n =  
... priestranný, pohodlný, pekný. Noc v jednom z našich apartmánov stačí na to, aby ste si náš penzión zamilovali a radi sa k nám vracali. Okrem pohodlnej postele, kožených sedačiek, pracovným stolom s kompletnou zostavou PC, veľkou televíznou obrazovkou, satelitom a DVD prehrávačom, Vám ponúkame výhľad na námestie nášho prekrásneho mesta Zlaté Moravce.  
 
STRAVOVANIE  
Raňajky sú poskytované pre našich hostí bezplatne.  
 
SLUŽBY  
- administratívne služby, ak potrebujete skopírovať, odoslať fax, pracovník recepcie sa o to postará  
- budenie telefónom  
- v prípade záujmu uschováme vaše veci v trezore na recepcií  
- p a r k o v a n i e pre osobné autá na parkovisku nášho penziónu, ktoré je strážené bezpečnostným kamerovým systémom (parkovanie pre našich hostí je bezplatné)  
- internet - na každej izbe je možnosť pripojenia, ktoré nie je obmedzené časom ani veľkosťou sťahovaných dát (vo vybraných izbách sa nachádza kompletná zostava PC)  
- pranie a žehlenie - do 24 hodín sa postaráme o Vašu bielizeň  
- televízia, s možnosťou sledovania okrem slovenských a českých programov ďalších cca 200 programov so satelitnej ponuky (na každej izbe sa nachádza DVD prehrávač s možnosťou zapožičať si 1 DVD/deň zdarma - Váš obľúbený žáner nájdete aj vo vašom rodnom jazyku - je možné vybrať si z viac ako 1700 titulov, DVD požičovňa sa nachádza priamo v objekte recepcie  
- výlety do okolia - v prípade záujmu vám vhodné lokality a pozoruhodnosti odporučí recepcia  
 
Nezáleží na tom, koľko hotelov ste navštívili počas svojej cesty, no veríme tomu, že v našom penzióne Byron budete mať pocit, že ste na tom správnom mieste.  
 
 
1/1 izba = 27 € (813,- Sk) / noc  
1/2 izba = 40 € (1205,- Sk) / noc  
1/2 izba (obsadená 1 osobou) = 34 € (1024,- Sk) / noc  
1/2 apartmán = 50 € (1506,- Sk) / noc  
+ možnosť prístelky  
 
- príplatok za psa, mačku (10 € (301,-Sk) / noc  

Lůžka 1/1, 1/2 izba, 1/2 apartmán, 1/2+1 apartmán
Stravování raňajky (možnosť stravovania v reštaurácii penziónu)
Volný čas ZLATÉ MORAVCE  
==============  
 
K a š t i e ľ rodiny Migazzi  
Budova je zapísaná v ústrednom zozname kultúrnych pamiatok. Je to jednoposchodová barokovo-klasicistická budova s dvoma krídlami orientovanými do pôvodného parku - dnes je z neho zachovaná už len malá časť.  
 
M a u z ó l e u m rodiny Migazzi  
Bolo postavené v r. 1887 v neorománskom slohu. Dal ho postaviť tekovský župan Viliam Migazzi pre svoju manželku Antóniu Marczibányiovú a pre seba. Ich telá sú uložené v mramorových sarkofágoch z čierneho mramoru. Okolo mauzólea je priľahlý parčík. Je to sadovnícka kompozícia špecifickej zelene cintorínov a urnových hájov, na Slovensku ojedinelá. Previsnuté smreky (Picea abies inversa) zaštepené tri metre nad zemou vytvárajú jedinečnú architektonicky dokonalú formu smútočného smreka. Mauzóleum i park sú zapísané v ústrednom zozname kultúrnych pamiatok.  
 
Aktualizováno dne: 09.07.2012
Penzión BYRON
GPS: 48.383547,18.395678
Adresa: Nám. A. Hlinku č.p. 30, 95301 Zlaté Moravce
Telefon: +421 37 642 67 01
Fax: +421 37 642 67 03
Mobil: +421 903 755 191, +421 902 755 225