Kraj: Bratislavský | Okres: Senec | Město: Senec | Lokalita: Senec

Apartmán NATÁLIA

Slnečné jazerá - Sever 90301 Senec km od centra Senec
Kapacita 6 lůžek
Ubytování již od 18 EUR
Obecný Moderný podkrovný apartmánový byt sa nachádza priamo v rekreačnom stredisku Slnečné jazerá v Senci na severnej strane, od vody je vzdialený 50m, od centra mesta 2km. Apartmán je pre 6 osôb.  
 
UBYTOVANIE  
Hostia majú k dispozícii jednu spálňu so štyrmi lôžkami, obývaciu miestnosť s krbom a televízorom s digitálnym vysielaním – možnosť sledovať až 70 programov (v obývačke je rozkladací gauč pre 2 osoby), samostatné sociálne zariadenie (vaňa, WC, umývadlo, práčka), kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrický sporák, kuchynský riad), apartmán má vlastné kúrenie, je klimatizovaný.  
 
STRAVOVANIE  
- individuálne, v areály sú bohaté možnosti stravovania v bufetoch a reštauráciách.  
 
Ďalšou súčasťou vybavenia je i Digi TV, DVD prehrávač, magnetofón s CD, vaňa, práčka, chladnička, sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, rádio s budíkom, elektrické kúrenie, klimatizácia, krb.  
 
P a r k o v a n i e pre hostí je priamo pri objekte.  
Pobyt s domácim zvieratkom nie je možný. Vybavenie apartmánu spĺňa podmienky na krátkodobé aj dlhodobé pobyty.  
 

apartmán/noc 11.6.-2.7.11
27.8.-17.9.11              zľava 30%                           akciová cena na 7nocí

4 osoby                   80 €                        56 €                                       392 €
5 osôb                     90 €                       63 €                                       441 €
6 osôb                    100 €                      70 €                                       490 €

apartmán/noc 2.7.-16.7.11              zľava 20%                           akciová cena na 7nocí
13.8.-27.8.11
4 osoby                  80 €                           64 €                                     448 €
5 osôb                   90 €                           72 €                                      504 €
6 osôb                  100 €                          80 €                                      560 €

apartmán/noc 16.7.-13.8.11             zľava 10%                         akciová cena na 7nocí

4 osoby                   80 €                         72 €                                       504 €
5 osôb                    90 €                          81 €                                       567 €
6 osôb                    100 €                        90 €                                       630 €


Sleva Pri dlhodobom pobyte možnosť zliav.
Speciální nabídka  
 
TIPY NA VÝLET  
******************  
Oáza sibírskych tigrov  
---------------------------------  
- je lokalizovaná v ochrannom pásme slovenskej prírody neďaleko mesta Senec, necelé 3 kilometre od obce Kostolná pri Dunaji. Jedným z projektov vytvorených pre záchranu tigra ussurijského je slovenský projekt s názvom „Oáza sibírskeho tigra“. Hlavným cieľom projektu je zachrániť aspoň jednu populáciu tigra ussurijského pred vyhubením, aby ich potomkovia prispeli k udržaniu genetickej rovnováhy celosvetového chovu týchto vzácnych a chránených zvierat. Začiatok budovania tohto zariadenia pre tigre spadá do roku 1999. Pod ochranou našej nadácie „Petržalské tigre“ sa v tomto zariadení chová 9 krásnych a zdravých tigrov, patriacich do poddruhu tigra ussurijského sibírskeho, ktorý je celosvetovo evidovaný v zozname ohrozených druhov zvierat a je zaradený do kategórie I.zákona CITES. Sedem z nich sa už narodilo v našej oáze vďaka dobrým podmienkam, ktoré sme nich vytvorili. Tigre podstúpili skúšku DNA a majú implantované mikročípy nariadené Ministerstvom životného prostredia našej Slovenskej republiky.  
 
Corporex – jazdecký areál  
--------------------------------------  
Farma sa nachádza cca 7 kilometrov od mesta Senec v dedine Hrubá Borša. Do dediny premávajú pravidelné linky autobusov v smere Veľké Úľany, Jelka a Kráľová pri Senci. Na farme je možné jazdiť na koni alebo koči samostatne alebo s cvičiteľom, vychádzky do prírody v sedle alebo na koči. Jazdí sa v jazdiarni alebo v teréne. V zimných mesiacoch, za nepriaznivého počasia sa jazdí v krytej hale. Priamo na farme sa nachádza štýlová westernová reštaurácia s kapacitou 50 osôb ako zároveň aj farmárska stodola s kapacitou 80 osôb. Jazdecká škola má k dispozícii kvalifikovaných trénerov, 12 koní a 12 poníkov. Jazdí sa každý deň, okrem pondelka. Mimo letnej sezóny popoludní až do večerných hodín, počas letných prázdnin celý deň.  
 
Slovenská ľudová majolika Modra  
------------------------------------------------  
História a tradícia keramickej výroby siaha až do 16.storočia. Sortiment výrobkov dekoratívnej keramiky je veľmi široký a v zásade ho možno rozdeliť do dvoch skupín:  
- výrobky jednofarebne glazované bez dekóru  
- výrobky na bielom prípadne farebnom podklade (glazúre) zdobené maľbou (dekórom)  
 
Jaskyňa Driny - cca. 55 km od Senca  
------------------------------------------------------  
Nachádza sa v Smolenickom krase v Malých Karpatoch, juhozápadne od Smoleníc na území Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Vytvorená je v spodnokriedových rohovcových vápencoch koróziou atmosférických vôd. Dosahuje dĺžku 680 m. Jaskynné priestory s prevládajúcimi puklinovými chodbami sú dekorované bohatou sintrovou výplňou. Typické sú sintrové záclony so zúbkovitým lemovaním. Ďalej sú zastúpené sintrové vodopády a náteky, pagodovité stalagmity, stalaktity a jazierka. Objavená v roku 1930. Pre verejnosť otvorená od roku 1935. V súčasnosti je sprístupnených 410 m.  
Lůžka 1x 1/4+2 prístelky
Stravování individuálne (možnosť prípravy vlastnej stravy)
Volný čas SLNEČNÉ JAZERÁ  
Priamo v areáli sa nachádzajú detské ihriská, volejbalové plážové ihriská, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb ( člny, vodné bicykle, tobogány ).  
Tým najmenším je každoročne k dispozícii i „Kútik detských radostí“ s profesionálnym pedagogickým dozorom.  
 
V rámci hotelových komplexov je možné zahrať si tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis. K dispozícii sú v ponuke aj masáže, bazény (vírivá masážna vaňa jakuza, bazén s protiprúdom), sauny, posilňovne.  
Na severnej strane jazier sa okrem Aquaparku nachádzajú aj dva tobogány, veľký a malý. Po vyčerpávajúcom šmýkaní sa je možnosť občerstviť sa priamo v priestoroch tobogánov.  
 
Na severnej strane Slnečných jazier sa nachádza novootvorený A q u a p a r k so širokým spektrom možností dostupných po celý rok. Aquapark ponúka návštevníkom 9 bazénov s rôznymi teplotami s vonkajším aj vnútorným využitím. Krytá hala poskytuje návštevníkom rekreačný bazén s atrakciami a kľudový bazén, s teplotami vody 32-36°C, pre deti je tu pripravený detský bazén, nesmie tu chýbať ani saunový komplex, masážne perličkové bazény a samozrejme togogán (začínajúci i končiaci v krytej časti haly). Stravovanie a občerstvenie je neodmysliteľnou súčasťou tohto komplexu. Exteriér Aquaparku tvorí 2/3 jeho rozlohy. Nachádza sa tu plavecký bazén s teplotou vody 26-28°C. Cez prieplavový bazén sa dostanete do bazénovej haly. Do najmenšieho z vonkajších bazénov ústia kĺzačky a tobogán. Súčasťou sú aj lehátka so slnečníkmi. V areáli takisto nájdete plážové a detské ihrisko.  
Od roku 2004 je počas letnej turistickej sezóny v prevádzke aj senecký vláčik, ktorý odchádza z námestia v centre mesta, pokračuje ulicami Senca, ďalej prechádza bránami severnej strany Slnečných jazier, pokračuje obvodom areálu, cez južnú stranu jazier a vracia sa späť do centra mesta na jeho východiskové miesto.  
Aktualizováno dne: 10.02.2013
Apartmán NATÁLIA
GPS: 48.22135, 17.42375
Adresa: Slnečné jazerá - Sever 90301 Senec
Telefon: +421 903 225 892
Fax: +421/0/24592 34 96
Mobil: +421 903 225 892