Kraj: Bratislavský | Okres: Senec | Město: Senec | Lokalita: Senec

Hotel Zátoka

Slnečné jazerá - Sever, 90301 Senec km od centra Senec
Kapacita
Ubytování již od 31 EUR
Obecný  Hotel *** Zátoka je situovaný 20 km od hlavného mesta Bratislava, na Slnečných jazerách - sever v zátoke Slnečných jazier, kde sa nachádza i z roku 2004 otvorený Aquapark s termálnou vodou. Hotel je postavený priamo nad jazerom s vlastnou súkromnou plážou. Je v celoročnej prevádzke a poskytuje za výhodne ceny kvalitné ubytovacie, stravovacie, kongresové a relaxačné služby.  
 
Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, toaletou, telefónom, chladničkou, trezorom, farebným TV so satelitným príjmom a balkónom. Polovica izieb má nádherný výhľad na vodnú plochu Slnečných jazier. V hoteli je k dispozícii aj bezbarierová izba a hotelový výťah.  
 
Široký výber jedál (i medzinárodnej kuchyne) a nápojov nájdu hostia v hotelovej reštaurácii s barom s kapacitou 70 miest s možnosťou grilovania na terase. V lete je hosťom k dispozícii plne zastrešená letná terasa s kapacitou 90 miest s prekrásným výhľadom na jazero. Na terase hotela si hostia môžu zahrať stolný futbal, šípky a biliard.  
 
K vysokému štandardu hotela prispieva moderné RELAXAČNÉ CENTRUM - jeho služby sú prístupné nielen ubytovaným hosťom, ale aj širokej verejnosti. V ponuke je nadštandardne vybavený bazén s dvoma protiprúdmi a perličkou. Popri kúpaní si hostia môžu dopriať relaxáciu v priestrannej suchej saune, či zaposilňovať si v hotelovom fitnesscentre, ktoré sú otvorené každý deň. Pre psychické a fyzické uvoľnenie klientov sú k dispozícii aj masáže. Novinkou tohto centra sú v tomto roku aj dve vírivky jacuzzi.  
 
Pre účely firemných školení, rokovaní a rodinných osláv sú k dispozícii 3 kongresové miestností s kapacitou 50, 40 a 30 miest a menší rokovací salónik s kapacitou 16 miest. Samozrejmosťou je i technické vybavenie školiacích miestností a kongresovej sály.  
 
V areáli hotela je vlastná hotelová pláž a parkovisko.  
 
Speciální nabídka  
Svadba na pláži  
Za romantikou už nemusíte cetovať do exotických krajín. Svadba na pláži je už možná aj u nás!  
Lůžka 24 dvojposteľových izieb, 4 dvojposteľové izby s možnosťou pridania prístelky, 6 jednoposteľových izieb s možnosťou pridania prístelky, 1 apartmán
Stravování ranajky, polpenzia, plná penzia
Volný čas  
FAKULTATÍVNE VÝLETY a ŠPORTOVÉ AKTIVITY:  
* Jazda na koni v Areáli zdravia v Pezinku  
* Možnosť prenajatia tenisových kurtov v Pezinku s večerným  
osvetlením  
* Návšteva vínarského múzea v Pezinku spojená s degustáciou vín  
* Exkurzia do fabriky na výrobu keramiky v Modre  
* Návšteva hradu Červený Kameň  
* Prehliadka mesta Bratislavy  
* V letných mesiacoch výlety loďou po Dunaji ( Gabčíkovo, Devín,  
Viedeň, Budapešť ).  
 
Aktualizováno dne: 25.04.2013
Hotel Zátoka
GPS: 48.221199,17.424681
Adresa: Slnečné jazerá - Sever, 90301 Senec
Telefon: +421 / 2 / 45 92 2501
Fax: +421 / 2 / 45 92 2502
Mobil: +421 / 2 / 45 92 2501