Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Jeseník | Město: Ostružná | Lokalita: Ostružná | Hora: Jeseníky

Penzion Ostružník

Ostružná č.p. 120, 78826 Ostružná 0.38 km od centra Ostružná
Kapacita 25 lůžek
Ubytování již od 320 Kč
Obecný Stylový penzion Ostružník se nachází v samém srdci Jeseníků v Ostružné 120 v lyžařském centru Ostružná, Ramzová, Petříkov.
Ubytování Stylové rodinné apartmány v Ostružné se dvěma ložnicemi, s posezením s TV a sociálním zařízením, luxusní dvojlůžkové apartmány s možností přistýlky, s posezením s TV, balkónem a sociálním zařízením.

Ceny  od 200 Kč / osoba / noc

- podrobný ceník viz. níže 

 

Rozšířený ceník
Lůžka Dvoulůžkové apartmány, rodinné apartmány se dvěma dvoulůžkovými pokoji, možnost přistýlky
Stravování Ve stylově zařízené jídelně si pochutnáte na skvělé domácí kuchyni. Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatým výběrem jídel, večeře hlavní menu (možnost individuální dohody).
Další služby Herna s krbem a posezením, stolní tenis, elektronické šipky, kulečník. Venkovní vyhřívaný bazén, hřiště pro volejbal a nohejbal, dětské hřiště s prolézačkami.
Volný čas Horský penzion je ideálním místem pro zdravou rekreaci v každém ročním období. Čistý vzduch, rodinná a příjemná atmosféra – to vše je ideální spojení jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro firemní akce, sportovní soustředění, vzdělávací kurzy, svatby, rekreační pobyty škol v přírodě, ozdravné pobyty, školní výlety, lyžařské výcviky, apod.

Penzion Ostružník je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v malebné vesničce Ostružná, která je největším střediskem cestovního ruchu v Jeseníkách a výchozím místem běžeckých tratí – Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo-Praděd. Lokalita našeho ubytování přímo vybízí k lyžování a dalším zimním sportům. V blízkém okolí penzionu se nacházejí, v dosahu 1km, lyžařská střediska Ramzová, Ostružná a Petříkov s velkým množstvím lanovek a vleků, z nichž některé nabízí i možnost nočního lyžování, vše s umělým zasněžováním.

V okolí jsou výborné terény pro cykloturistiku, velké množství naučných stezek pro pěší turistiku, houbaření, sběr borůvek..

Tipy na výlet: Ramzová - letní bobová dráha pro děti i pro dospělé, krápníkové jeskyně Na Pomezí a Špičáku, Rejvíz s velkým a malým mechovým jezírkem (Státní přírodní rezervace), Jeseník - muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz, muzeum V. Priessnitze v lázních, zámky - Javorník a Velké Losiny, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně, lázně - Karlova Studánka, Jeseník, Lipová-lázně, krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník, možnost zakoupení léčebných procedur.
Aktualizováno dne: 15.03.2016
Penzion Ostružník
GPS: 50.1873348,17.0471706
Adresa: Ostružná č.p. 120, 78826 Ostružná
Telefon: +420 583 230 023
Mobil: +420 602 708 256

Zajímavá místa v okolí

Železniční stanice Ramzová - je nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v České republice leží ve výši...
Areál se nachází v obci Ramzová v nadmořské výšce 1350 metrů. Celková délka sjezdovek je 8660 metrů ...
Muzeum Československého opevnění Branná je tvořeno zrekonstruovaným objektem lehkého opevnění vz.37,...