Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Šumperk | Město: Branná | Lokalita: Ramzová | Hora: Jeseníky

Horské apartmány - Ramzová

č.p. 345, 78826 Branná 6.07 km od centra Branná
Kapacita 4 lůžka
Ubytování již od 200 Kč
Obecný Horské apartmány Ramzová se nachází v apartmánovém domě v jednom z nejvyhledávanějších sportovně-rekreačních středisek na Moravě na Ramzové v oblasti Jeseníků.
Ubytování K pronájmu jsou byty o velikosti 1 + kk s vlastním sociální zařízením (sprcha + WC), kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, dále TV+DVD, domácí telefon, lůžkoviny, osušky, ručníky. Kapacita čtyři osoby (3 lůžka + plnohodnotná přistýlka).

Součástí každého apartmánu je samostatná, uzamykatelná komora pro odložení lyží, kol, a dalšího sportovního vybavení
červenec - srpen:   1000,- Kč
 
duben - červen:   900,- Kč
 
září - prosinec:   900,- Kč
 
úklid (při pobytu 3 dny a kratším):   250,- Kč
 
leden - únor:   1400,- Kč
 
březen:   1200,- Kč
 


Cena je vždy za pronájem celého apartmánu.

- uvedené ceny neplatí pro vánoční termín a Silvestra

- v ceně je zahrnuto ubytování, spotřeba proudu, pronájem lůžkovin, využití vybavení apartmánu,     parkování jednoho vozidla a závěrečný úklid apartmánu mimo mytí nádobí.

- v ceně není zahrnut úklid apartmánu při nadměrném znečištění.

- cena nezahrnuje místní rekreační poplatek.

- ubytování je možné i se psem menšího plemene.

Sleva Last minute cca 2 týdny před termínem 10%.
Lůžka 4 byty 1+kk po 4 lůžkách
Stravování V každém apartmánu je kompletně vybavená kuchyňka, včetně sporáku a lednice, varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. V objektu horských apartmánů je rovněž restaurace s barem.
Další služby K dispozici sauna, stolní tenis, šipky, dětský koutek, půjčovna horských kol.
Parkování před objektem.
Volný čas Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Tato horská obec se stala za poslední desetiletí nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Jednou z mnoha výhod je i její dopravní dostupnost. Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. .

Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. I příznivci paraglidingu si zde přijdou na své, místní kopce jim nabízí množství neobvyklých letových terénů.
Zimní aktivity V bezprostřední blízkosti objektu stojí dva vleky o délce 450-500 m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené středisko lyžování v osadě Petříkov. Zde naleznete mimo jiné 7 stylových restaurací, lyžařskou školu a sjezdové svahy podle nutnosti upravované umělým zasněžováním. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí.
Doprava Ramzová je dostupná pohodlně nejen autem, ale i vlakem a autobusem. Vlakové nádraží (Ramzová - nejvýše položená rychlíková stanice v ČR) je vzdáleno cca 700 m, autobusová zastávka cca 800 m.
Aktualizováno dne: 02.12.2016
Horské apartmány - Ramzová
GPS: 50.197424,17.05803
Adresa: č.p. 345, 78826 Branná
Fax: +420 532 191 510
Mobil: +420 602 501 308

Zajímavá místa v okolí

Železniční stanice Ramzová - je nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v České republice leží ve výši...
Areál se nachází v obci Ramzová v nadmořské výšce 1350 metrů. Celková délka sjezdovek je 8660 metrů ...
Lesní bar je projekt v Jeseníkách, v polesí Smrku. Lesáci se rozhodli zpříjemnit cyklistům a turist...