Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Opava | Město: Opava | Lokalita: Opava

Penzion Koruna

Na Valech č.p. 4, 74601 Opava 0.22 km od centra Opava
Kapacita 12 lůžek
Ubytování již od 440 Kč
Obecný Penzion Koruna*** se nachází v samotném historickém centru města Opava, ideální dostupnost v kombinaci s vysokou úrovní nabízených služeb činí bydlení v Penzionu Koruna velmi atraktivním a pohodlným. Svůj vůz můžete bez obav zanechat na parkovišti u hotelu Koruna cca. 50 m od penzionu.

Rezervace a předání klíčů
Rezervace i samotné ubytování včetně předání klíčů a platby za ubytování v penzionu Koruna*** probíhá přes recepci hotelu Koruna*** v centru města Opava (cca 50 m od penzionu: nám. Republiky 17, Opava)
Ubytování Na výběr jsou byty typu garsonka, 1+1 a 2+kk.

Nabízíme ubytování na jednu noc a také dlouhodobý pronájem bytů za zvýhodněné ceny při zachování maximálního komfortu – pravidelný úklid a výměna prádla, vybavení základním inventářem. Penzion disponuje širokou škálou velikostí bytů, všechny byty nabízí svým hostům komfort vlastního sociálního zařízení a koupelny včetně vybavení základním nábytkem a TV. Kuchyňský kout slouží především pro vlastní přípravu jídel a občerstvení a je vybaven veškerým potřebným inventářem včetně vařiče a
ledničky, což ocení nejen hosté při dlouhodobém ubytování. K pohodlí hostů slouží také výtah do všech pater penzionu.
Krátkodobé ubytování

Cena pokoj/noc

1 osoba

Kč 620,-

2 osoby

Kč 880,-

Snídaně v hotelu Koruna*** – za 1 osobu

Kč 130,-

Parkování u hotelu Koruna***

ZDARMA

Pes, malé domácí zvíře

Kč 200,-

Dlouhodobé ubytování

Cena za pokoj/měsíc

Pokoj – 1 osoba

Kč 14.900,-

Příplatek za 2. osobu

Kč 4.900,-

Snídaně v hotelu Koruna*** – za 1 osobu

Kč 2.500,-

Parkování

po dohodě

Lůžka 9 pokojů
Stravování Penzion Koruna nemá vlastní gastronomické zařízení, díky své poloze a blízkosti s hotelem Koruna*** můžeme nabídnout gastronomické služby vyhlášené hotelové Restaurace Koruna. 

CAFÉ RESTAURANT MINCOVNA - V SAMÉM SRDCI OPAVY
Stylová hotelová restaurace Café Restaurant Mincovna je příjemná restaurace s moderním a čistým designem. Pozitivní atmosféru dotváří velká francouzská okna s výhledem na centrum města Opavy. Na místě naší restaurace kdysi stávala mincovna. Proto se celým interiérem i naším příběhem pozvolna line tématika staré ražby mincí na důkaz a vzdání pocty rukodělné zručnosti dřívějších lidí.
Pokrmy z našeho jídelního lístku připravujeme vždy z čerstvých a regionálních surovin. Právě díky regionálním surovinám jsme schopni kreativně měnit jídelníček v návaznosti na aktuální suroviny nebo sezónu. Své si v jídelním lístku najdou i vegetariáni a milovníci zeleniny obecně, která je alfou-omegou naší kuchyně. Pyšníme se bohatým výběrem kvalitního alkoholu a dobré kávy.
I v naší restauraci nechybí vysokorychlostní připojení k internetu.
Volný čas Okolí: Opava– bílá perla Slezska- půvabné historické město, které se rozkládá v mírné pahorkatině na soutoku řek Opavy a Moravice. Turisté ji navštěvují zejména pro její bohatou historii, četné architektonické památky, kulturu a především její malebnost, kterou podtrhuje množství zeleně přímo ve městě.

Tipy na výlety:
Slezské zemské muzeum v Opavě nejstarší muzeum na území České republiky.
Konkatedrála Nanebevzetí panny Marie v Opavě impozantní stavba děkanského kostel.
Kostel sv. Ducha v Opavě slouží jako koncertní a slavnostní sál
Kostel sv. Hedviky v Opavě základní kámen byl položen v roce 1933. Tehdy byl kostel budován jako památník obětem první světové války.
Doprava Jak se k nám dostanete: penzion Koruna*** se nachází v samotném centru města. Jelikož samotné ubytování včetně předání klíčů a
platby za ubytování v penzionu Koruna*** probíhá přes recepci hotelu Koruna*** v centru Opavy (cca. 50 m od penzionu), doporučujeme při příjezdu jet přímo do tohoto hotelu.
Aktualizováno dne: 16.11.2016
Penzion Koruna
GPS: 49.940153,17.900353
Adresa: Na Valech č.p. 4, 74601 Opava
Telefon: +420 553 621 132
Mobil: +420 777 747 047

Zajímavá místa v okolí

Vyhlídková plošina na městské věži Hláska, která stojí na Horním náměstí v centru města. Je to 60 me...
Slezské zemské muzeum je třetí největší institucí svého druhu v České republice. Bylo založeno roku ...
Muzeum patologie je součástí oddělení patologické anatomie, které bylo založeno profesorem Aloisem M...