Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Opava | Město: Opava | Lokalita: Opava

Hotel IBERIA

Pekařská č.p. 11, 74601 Opava 0.14 km od centra Opava
Kapacita 46 lůžek
Ubytování již od 925 Kč
Obecný Interiér hotelu, který je dílem ing. Josefa Bartáka, navazuje na architektonický styl budovy a navozuje příjemný pocit klidu, pohody a bezpečí. Příjemné rodinné prostředí, pohodlí a spokojenost hostů zajišťuje na vysoké úrovni kolektiv kvalifikovaných odborníků, kteří poskytováním kvalitních služeb usilují o to, aby Hotel IBERIA * * * se stal oblíbeným a vyhledávaným místem pro všechny, kdo se jej rozhodnou navštívit.
Ubytování Ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 dvoulůžkovém apartementu. V apartementu je obytná část oddělena od ložnice mobilní stěnou. Pro hosty s tělesným postižením nabízíme ubytování v pokoji s bezbariérovou úpravou.Bezbariérový přístup do hotelu a společenských prostor je zajištěn z hotelového parkoviště a do ubytovací části výtahem z hotelové recepce.

Ubytovací kapacita hotelu je 46 lůžek, v 8 pokojích je možno kapacitu zvýšit 1
přistýlkou. Pro dítě do 3 let je k dispozici dětská postýlka. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, apartement i vířivou vanou, TV se satelitním příjmem, telefonem, WiFi připojením k Internetu. Apartement a 14 pokojů je vybaveno minibarem.
apartement, včetně snídaně a minibaru 2.600,- Kč
dvoulůžkový pokoj vč. snídaně - 2 osoby 2.050,- Kč
dvoulůžkový pokoj vč. snídaně - 1 osoba 1.550,- Kč
přistýlka vč. snídaně    450,- Kč
parkovné - os. auto/1 noc    100,- Kč
Lůžka 22 x dvoulůžkový pokoj, 1 x dvoulůžkový apartment
Stravování Pestrou nabídku jídel české, mezinárodní i tradiční španělské kuchyně, kvalitního českého piva i neméně zajímavou nabídku kvalitních moravských a španělských vín ocení každý, kdo se rozhodne pro návštěvu hotelových restaurací, které se nachází přímo v objektu.

Restaurace CASTILLO: Restaurace
Castillo, navazující na hotelovou recepci v přízemí hotelu, nabízí 42 míst v klidném prostředí, vhodném pro běžná setkání, pracovní schůzky, polední stravování formou menu, odpolední posezení u kávy či jiného oblíbeného nápoje, rodinné obědy, s možností rezervace stolů..

Restaurace CITADELA:
Restaurace Citadela s barem, se 40 místy pod mohutnou sklepní klenbou, je svým stylovým interiérem, zaručujícím soukromí, přímo předurčena k důvěrným schůzkám, přátelským setkáním, k firemním setkáním a večírkům či rodinným oslavám. Opět s možností rezervace stolů.

Restaurace Terasa:
se 36 místy, s umělecky zajímavým interiérem a příjemným výhledem do atria
hotelu. Zastřešení a prosklené stěny umožňují sezónní provoz od jara do podzimu i za nepříznivého počasí. Zajímavá možnost pro příjemné odpolední posezení s přáteli, pro uspořádání odpolední nebo večerní párty, rodinnou oslavu či menší svatební hostinu v netradičním prostředí. Nabídka jídel i nápojů je stejná, jako v restauracích Castillo a Citadela.
Další služby KONGRESOVÉ CENTRUM
Konferenční sál je reprezentativní, klimatizovaný prostor s vlastním gastronomickým zázemím. Sál je ozvučen, je vybaven multimediální prezentační technikou,s možností zastínění celého prostoru před denním světlem. Kapacita
prostoru je variabilní, je dána konkrétním požadavkem klienta a účelem, pro který je tento prostor klientem využíván.

Parkování: možnost parkování v prostorách objektu hotelu.
Doprava Autobusové spojení: 60 m – Horní náměstí
Vlakové spojení:1500 m – Opava – východní nádraží
Aktualizováno dne: 11.10.2016
Hotel IBERIA
GPS: 49.9400579,17.9025520
Adresa: Pekařská č.p. 11, 74601 Opava
Telefon: +420 553 776 700
Fax: +420 553 776 702

Zajímavá místa v okolí

Vyhlídková plošina na městské věži Hláska, která stojí na Horním náměstí v centru města. Je to 60 me...
Slezské zemské muzeum je třetí největší institucí svého druhu v České republice. Bylo založeno roku ...
Muzeum patologie je součástí oddělení patologické anatomie, které bylo založeno profesorem Aloisem M...