Kraj: Pardubický kraj | Okres: Svitavy | Město: Polička | Lokalita: Polička | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Opus

Družstevní č.p. 893, 57201 Polička 0.58 km od centra Polička
Kapacita 60 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Hotel Opus se nachází na okraji historického centra města Poličky.
Ubytování Ve dvou typech pokojů, eurostandard a turistická třída, všechny mají vlastní sociální zařízení se sprchou, šatnu a balkon, eurostandard navíc TV.
Pokoje s nádherným výhledem na historickou část města - kostel sv. Jakuba s rodnou světničkou hudebního skladatele B. Martinů a hradby, nebo na okrajové části města Polička a přilehlou přírodu.
400 Kč /pokoj/noc jednolůžkový pokoj
750 Kč /pokoj/noc dvoulůžkový pokoj

Slevy při ubytování na více nocí

60 Kč / noc Snídaně (po domluvě)
70 Kč / snídaně Domácí zvířátko

Smluvní ceny, zahrnují DPH a veškeré poplatky
 

Lůžka Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.
Stravování V hotelové restauraci, v létě s venkovním posezením. K dispozici je také salonek pro 25 osob, který je možno využít k různým oslavám rodinným i pracovním (svatby, životní jubilea, promoce, pracovní schůzky ...)
Volný čas Město Polička nabízí krásné procházky historickými uličkami. Za prohlídku rozhodně stojí náměstí s barokní radnicí, kostel sv. Jakuba, hrobka B. Martinů, renovované hradby, krásná budova Tylova domu - kolébka poličského kulturního života a divadelnictví a další.
Město Polička je i výchozím bodem jak pro pěší tak i pro cykloturistiku - Oldříš, Telecí, Borová, Lucký vrch, Čachnov apod. Při toulkách okolím našeho města budete překvapeni i zachovalou lidovou architekturou. V našem městě je možno využít v létě koupaliště, minigolf, tenisové kurty, cyklotrasy - Borová, Čachnov, Svratka, Pustá Rybná, Trpín, Květná atd. a další akce pořádané v Poličce - Poličské rockoupání (květen), Jazz Festival (květen), Martinů fest, Polička 555 (srpen), golfové turnaje a další sportovní akce, v neposlední řadě i aktivity poličských rybářů, známé po celé republice.

V zimě je k dispozici krytý plavecký bazén se saunou, ledová plocha, posilovna, tenisová hala, sjezdovka v Poličce, popř. v nedalekých Hamrech a běžkařské trasy - např. Borová, Čachnov, Svratka atd.
Aktualizováno dne: 02.01.2017
Hotel Opus
GPS: 49.7137129,16.2701470
Adresa: Družstevní č.p. 893, 57201 Polička
Telefon: +420 731 472 587

Zajímavá místa v okolí

Centrum města se souborem původně gotickým domů, s dochovanými klenbovými sklepy, domy byly po někol...
Malá soukromá hvězdárna nabízí za příznivých podmínek pozorování oblohy, návštěva možná po telefonic...
Poznávací stezka s názvem SEBRANICE V HISTORII A SOUČASNOSTI má 12 zastavení a je dlouhá 8,5 km. N...