Kraj: Pardubický kraj | Okres: Svitavy | Město: Bystré | Lokalita: Bystré | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Bystré

Nám. Na Podkově č.p. 84, 56992 Bystré 0.07 km od centra Bystré
Kapacita 50 lůžek
Ubytování již od 490 Kč
Obecný Hotel Bystré naleznete při svých cestách ve stejnojmenném městečku na prahu Vysočiny, která je krásná a přívětivá všem v každou roční dobu. Okolí blízké i vzdálené je plné přírodních krás typických pro českou krajinu a zajímavých míst s dlouhou a zajímavou historií. . .
Ubytování Hotelový komplex budov je vybudován na zastavěném náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci budovy byly zachovány klenby v pokojích i chodbách, což dodává nádech romantičnosti míšenou s historií, kterou naleznete v celém hotelu. Každý ze 17-ti pokojů, dvou až třílůžkových, Vám poskytne pohodlí, které očekáváte...

V ceně ubytování: (za vícelůžkový  pokoj a den od 3 let) ceny jsou uvedeny vč. DPH 15%

V ceně ubytování je zahrnut poplatek pro MěÚ Bystré.

 Možnost dokoupení obědů a večeří pro děti i dospělé

DĚTI DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO zdarma, děti od 1 roku si hradí jenom snédani (40,- Kč s DPH)

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ: bufetová snídaně (švédský stůl),  hodina bazénu denně, posilovna.

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ
Termín cena s DPH pro dospělou osobu za vícelůžkovém pokoj
Leden – duben 595,- Kč
Květen – červen 670,- Kč
Červenec – srpen 720,- Kč
Září 670,- Kč
Říjen – prosinec 595,- Kč
Silvestr 720,- Kč

UBYTOVACÍ BALÍČEK I: bufetová snídaně (švédský stůl), hodina bazénu denně, posilovna, večeře (výběr z PĚTI druhů jídel).

 

UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ = UBYTOVACÍ BALÍČEK I:

bufetová snídaně (švédský stůl), hodina bazénu denně, posilovna, večeře (výběr z PĚTI druhů jídel).

  UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ
 Termín cena s DPH pro dospělou osobu za vícelůžkový pokoj
Leden – duben 670,- Kč
Květen – červen 750,- Kč
Červenec – srpen 800,- Kč
Září 750,- Kč
Říjen – prosinec 670,- Kč
Silvestr 800,- Kč
Sleva děti do 3 let zdarma
Lůžka 2-3 lůžkové pokoje
Stravování Hotelová restaurace s celodenním provozem, s chutnou kuchyní, českými pochoutkami a specialitami uspokojí Vaše chutě a zpříjemní den. Nezapomeňte, že snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. V nabídce je samozřejmě široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si vybrat mezi světoznámým plzeňským pivem a krajovým pivem poličským, které si oblíbíte, tak jako většina lidí, kteří toto pivo ochutnali.
Další služby Bazén s mořskou vodou s teplotou 28°C vhodný i k výuce plavání malých dětí a kojenců, k odpočinku, relaxaci a cvičení aquaaerobiku.
Konferenční místnost:
přirozená světle žlutá barva opuky v kombinaci s dřevěnými trámy přináší návštěvníkům příjemné pocity, pohodu... Místnost je vhodná ke školením, oslavám životních jubileí, svatbám, podnikovým večírkům, kde se část sálu může stát i tanečním parketem. Sál pohodlně poskytne klientům 50 míst k sezení.
Tabuli a občerstvení připravíme podle Vašich přání včetně květinové výzdoby.
Tento sál je vhodný i k provozování aerobiku a sportovním aktivitám klientů hotelu...

Služby, volný čas: V ceně ubytování je hodina bazénu s mořskou vodou a posilovna.
V hotelu dále najdete kosmetické studio, masáže, saunu.
V zahradní restauraci najdete příjemný odpočinek menší bazén, trampolínu a pískoviště se skluzavkou a herní sestavou.
Volný čas Letní aktivity: tipy na výlety – Hrad Svojanov; Město Polička - historické hradby, Městské muzeum; Litomyšl - krásné náměstí s podloubím, zámek, Smetanova Litomyšl; Hrad Pemštejn; Žďár nad Sázavou; Rozhledna v Rovečném 5km stezkou pro pěší; Rozhledna v Karasíně; Křetínská přehrada - vhodné místo na koupání; Žďárské vrchy - Mílovy, Devět skal, Dráteníčky... - tip na celodenní výlet; Křetínsko-svratecký trojúhelník; Westemové městečko Boskovice…Milovníci přírody můžou využít okolí ke krátkým i delším procházkám. Například můžete navštívit dvě lesní studánky, z nichž v jedné je osvěžující pitná voda. Poličsko - rybářský ráj, rybářské sdružení v Poličce rybářům nabízí povolenky, jak na vody pstruhové (pstruh d., siven), tak i na mimopstruhové. Rybníky jsou hojně zarybněny kaprem, amurem, štikou, sumcem, candátem... Rybářům jsou určitě známy poličské přehrady v republice známé svým zarybněním a závody! Cykloturistika - cyklistům Vysočina nabízí několik stezek, od nenáročných, téměř bez kopců podél Bysterského a Křetínského potoka, který Vás zavede na hrad Svojanov, do Křetínskosvrateckého trojúhelníku a na Křetínskou přehradu. Náročnější stezka vede kopcovitým terénem do Žďárských vrchů. Sportovní areál v Hartmanicích vám nabízí tenis, volejbal, beach volejbal, vnitřní a venkovní bazén.
Zimní aktivity Zima na Vysočině je někdy drsná a studená, ale má své kouzlo, které můžete poznat na vycházkách a výletech za lyžováním. V posledních letech k nám byla příroda štědrá a nadělila nám velké množství sněhu. Sice zde nemáme podmínky jako na horách, ale najdete zde několik sjezdovek se zasněžováním a příjemně se unavíte na běžkařských trasách. Běžkařům je určitě známé Nové Město na Moravě, kde jsou upravené běžkařské trasy, známé ze Zlaté Lyže, ale i v Bystrém a blízkém okolí je několik dobrých tras. 3 km od Bystrého, v Hamrech, se nachází sjezdovka, dlouhá 380m, s umělým zasněžováním a blízkou hospůdkou s grogem a dobrým jídlem. Při větším počtu zájemců je obsluha vleku ochotna Vám dopřát lyžování i mimo vymezené hodiny.
Doprava Autobusové spojení: 150 m - Bystré
Vlakové spojení: 11 km - Polička
Aktualizováno dne: 21.12.2016
Hotel Bystré
GPS: 49.6293125,16.3453479
Adresa: Nám. Na Podkově č.p. 84, 56992 Bystré
Telefon: +420 461 741 108
Mobil: +420 605 539 700, +420 739 456 515

Zajímavá místa v okolí

Uprostřed hlubokých lesů nad romantickým údolím řeky Křetínky stojí hrad Svojanov, jeden z nejstarší...
V obci se nachází 7 památkově chráněných objektů, zemědělských usedlostí i menších chalup. Stavby js...
Rozhledna Karasín se nachází východně od vesnice Karasín, v oblasti přírodního parku Svratecká horna...