Kraj: Nitranský | Okres: Nitra | Město: Nitra | Lokalita: Nitra

Hotel COMFORT

Školská č.p. 1, 94901 Nitra km od centra Nitra
Kapacita 37 lůžek
Ubytování již od 29 EUR
Obecný Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny, na ktorej nájdete veľa butikov a kaviarní. Hoci sa hotel nachádza v centre mesta, jeho okolie nie je hlučné a preto v ňom po náročnom dni nájdete priestor pre nerušený oddych v niektorej z priestranných a klimatizovaných izieb.  
 
Ak sa vám nechce chodiť mimo hotel, môžete využiť služby dostupné priamo v hoteli: štýlová reštaurácia Piano, Café Comfort alebo Fitness & Spa.  
 
Pre obchodné rokovania a prezentácie sme zriadili business room, ktorý môžete využiť aj na príjemné posedenie s priateľmi (napr. stretávka, rodinná oslava). Naši klienti majú zabezpečené parkovisko monitorované kamerovým systémom.  
 

Ubytování Drevo a kov. Teplo a chlad. Deň a noc. Protiklady, ktoré spájame, aby sme vytvorili komfort, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Luxusne zariadené, priestranné izby vám ponúkajú priestor pre oddych a leňošenie.  
 
K dispozícii je 12 dvojlôžkových a 5 jednolôžkových izieb s možnosťou prísteľky. Pre náročných klientov sme pripravili dva apartmány a dve nadštandardné izby Comfort. Spolu je v hoteli 37 lôžok.  
Hotel má bezbariérový prístup a klientom je k dispozícii domáca a zahraničná denná tlač.  
 
Vybavenie izieb:  
* regulovateľná klimatizácia  
* LCD TV so satelitným príjmom  
* rádio-budík  
* telefónna linka s priamou voľbou  
* vysokorýchlostné internetové pripojenie DSL  
* pripojenie k internetu aj prostredníctvom bezdrôtového wi-fi pripojenia  
* trezor  
* minibar  
* kúpeľňa so sprchovým kútom, uterákmi, županom a hygienickými potrebami  
* sušič na vlasy  
* izby Comfort a apartmány sú vybavené aj vírivou rohovou vaňou  
 
Všetky izby sú nefajčiarske.  
 
Parkovacie miesta pre klientov hotela sa nachádzajú priamo pred hotelom na Školskej ulici, ďalšie parkovacie miesta sú dostupné vo dvore so vstupom z Farskej ulice. Parkovanie je monitorované kamerovým systémom.  
 
Izba Cena štandard  Víkendové ceny *
Jednolôžková izba 63 € 59 € 49 €
Jednolôžková izba Comfort 69 € 59 €
Dvojlôžková izba 73 € 66 € 59 €
Dvojlôžková izba Comfort 80 €  69 €
Trojlôžková izba 88 € 75 €
Apartmán Comfort 90 €  85 €
Apartmán Comfort Deluxe 120 € 99 €

* Víkendové ceny platia len pri krátkodobých rezerváciách počas víkendov (piatok, sobota, nedeľa) od jedna do troch dní. 

Pri dlhodobom ubytovaní a pri väčších skupinách cena dohodou. Cena za prístelok 25 €. Deti do 10 rokov zdarma a deti do 15 rokov zľava 30%. Zapožičanie detskej postieľky 10 € / noc.

Poplatok za domáce zvieratko je 15 € / noc.

Cena prenájmu Business room na hodinu: 40 € 25 € . Pri väčšom počte hodín, alebo pri objednávke spojenej s ubytovaním cena dohodou.


V cene:

  • raňajky
  • vysokorýchlostné internetové pripojenie DSL (aj bezdrôtové Wi-Fi)
  • internetovú miestnosť
  • trezor
  • služba pranie a žehlenie bielizne
  • parkovisko strážené kamerovým systémom
  • regulovateľná klimatizácia
  • relaxácia v našom spa & fitness


Sleva Pri dlhodobom ubytovaní a pri väčších skupinách cena dohodou. Deti do 10 rokov zdarma a deti do 15 rokov zľava 30%.
Lůžka 1/1+1 prístelka, 1/2 (standard, comfort), apartmán
Stravování raňajky (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)

R e š t a u r á c i a P i a n o  
Pohoda ako doma. V reštaurácii Piano sa s vašimi chuťovými bunkami pohrajú akordy chutí tradičných slovenských jedál. V príjemnom domáckom prostredí môžete posedieť aj pri pohári vína a ak nechcete zaťažiť svoj žalúdok, ochutnajte niektorý zo skvelých šalátov.  
K dobrému jedlu nepatrí len dobré pitie, ale aj dobrá hudba. Preto sa v reštaurácii môžete zaľúbiť do sladkých tónov klavíra.  
 
Další služby C a f é C o m f o r t  
Na prízemí, hneď pri vstupe do hotela sa nachádza moderná, útulná kaviareň. Je príjemné začať deň rannou kávou, pri ktorej si nerušene prečítate dennú tlač, alebo si pochutnať na dezerte, či zmrzlinovom pohári. Počas dňa vás a vašich priateľov osviežia chutné miešané nápoje.  
 
B u s i n e s s r o o m  
Ak potrebujete zorganizovať väčšie pracovné stretnutie, školenie, seminár alebo workshop, ponúkame vám možnosť prenájmu klimatizovanej miestnosti. Priestor môžete využiť aj na zorganizovanie stretávky, či rodinnej oslavy. Usporiadanie miestnosti vieme prispôsobiť danej akcii na mieru.  
 
Okrem kompletného najmodernejšieho technického vybavenia vás určite poteší aj panoramatický výhľad na strechy starých domov, za ktorými sa vynárajú dominanty Nitry.  
Kapacita salónika: 45  
Vybavenie: projektor s plátnom, whiteboard, LCD televízor, DVD prehrávač, ozvučenie, mikrofón, vysokorýchlostné prípojky DSL internetu.  
 
F i t n e s s & S p a  
Vieme, že naši klienti majú radi aj aktívny oddych. Preto sme sa im rozhodli bezplatne poskytnúť naše fitness centrum, ktoré sa nachádza na prvom podzemnom podlaží. Fitness je najvhodnejší spôsob, ako sa udržiavať vo forme, získať harmóniu, sebavedomie a spokojnosť. Svoje telo môžete u nás rozhýbať na rôznych strojoch, napr. stacionár
Volný čas Miesta, ktoré môžete navštíviť:  
---------------------------------------------  
* Mesto NITRA  
Nitra je mesto ležiace v Nitrianskom kraji vzdialené asi 80 km severovýchodne od Bratislavy. Tečie ňou rovnomenná rieka Nitra a nad ňou sa zo severnej strany týči vrch Zobor. Spolu s Trnavou je jedným z najstarších miest na Slovensku. Nitra je piatym najväčším mestom na Slovensku.  
 
* NITRIANSKY HRAD  
Najvýraznejšou a najcennejšou pamiatkou Nitry je hrad, vypínajúci sa na skalnom vápencovom vŕšku obtekanom riekou na úpätí bájneho Zobora. Hrad je pamätníkom mnohých stáročí, viažu sa k nemu významné historické, politické a spoločenské udalosti a ako jeden z mála slovenských hradov napriek častým pohromám si zachoval sídelný funkčný ráz až do našich čias  
 
* DIVADLO ANDREJA BAGARA  
Tematická a žánrová pestrosť predstavení sa prelína s vysokou náročnosťou i atraktívnosťou javiskového diela. V konkrétnych inscenáciách sa zrkadlí originalita režijných osobností, ich výrazný rukopis, estetický štýl, poetika a svojská interpretácia diel.  
 
Veľkými divadelnými sviatkami pre návštevníkov a divadelníkov zo Slovenska i zo zahraničia sú divadelné festivaly. V poslednom septembrovom týždni je Nitra miestom konania Medzinárodného divadelného festivalu Divadelná Nitra. Zúčastňujú sa ho najvýznamnejšie súbory z celej Európy.  
 
* ARBORÉTUM MLYŇANY  
Máj a jún sú najkrajšie a najvhodnejšie mesiace na návštevu chránenej záhrady „Arborétum Mlyňany, ktorú môžeme zaradiť medzi najkrajšie na svete. Dnes rastie na ploche 67 ha vyše 2 200 druhov a foriem okrasných a hospodárskych drevín z takmer celého sveta.  
Vzdialenosť od Nitry: 37 km  
 
* Výstavisko AGROKOMPLEX  
V Nitre sa nachádza významné výstavisko Agrokopmlex, na ktorom sa každoročne koná množstvo výstav rôzneho zamerania. Medzi najnavštevovanejšie výstavy patria: medzinárodný poľnohospodársky a potravinársky veľtrh Agrokomplex, autosalón, medzinárodný strojársky veľtrh, či výstava nábytku.  
 
Aktualizováno dne: 17.04.2013
Hotel COMFORT
GPS: 48.31086,18.085116
Adresa: Školská č.p. 1, 94901 Nitra
Telefon: +421 37 652 52 30
Mobil: +421 918 445 661