Kraj: Pardubický kraj | Okres: Chrudim | Město: Hlinsko | Lokalita: Hlinsko | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Styl

Na stráni č.p. 155, 53901 Hlinsko 1.01 km od centra Hlinsko
Kapacita 50 lůžek
Ubytování již od 750 Kč
Obecný Hotel STYL se nachází v samém srdci nádherně zelené oblasti klidu a kouzelné přírody Českomoravské vrchoviny na rozhraní krajinných oblastí Žďárské vrchy a Železné hory, na okraji města Hlinska. Hotel STYL abízí celoroční ubytování, Vysočina pak nádhernou přírodu k výletům, sportu i relaxaci.
Hotel STYL je tvořen dvěma oddělenými budovami, které jsou od sebe vzdáleny 30m (hotel Styl + dependant Horalka, obě budovy mají společnou recepci, restauraci a bar). Z obou budov je nádherný výhled do přírody a na ski areál.
Ubytování Sportovně relaxační hotel STYL nabízí pohodlné ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi s pestrou nabídkou programů, Wi-Fi a bohatý minibar. Vybrat si můžete pokoj s výhledem na přilehlý lyžařský areál a údolí, rodiny s dětmi a milovníci klidu mohou dát přednost pokojům s okny do borového lesa.

Pro početnější skupiny máme k dispozici standardně vybavené pokoje v samostatné budově Horalka, která se nachází pouhých 30 metrů od hotelu. Ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením může přenocovat až 60 hostů. Ani návštěvnici nocující v Horalce nebudou ochuzeni o služby našeho sportovně relaxačního hotelu.

Pultová cena pokojů (cena nazahrnuje stravu)

HOTEL STYL JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ DVOULŮŽKOVÝ POKOJ TROJLŮŽKOVÝ POKOJ
Individuální 550 Kč 906 Kč 1 190 Kč
Skupinové dohodou

Stravování v hotelové restauraci

STRAVOVÁNÍ SNÍDANĚ POLOPENZE PLNÁ PENZE
Dospělá osoba 100 Kč 250 Kč 350 Kč
Dítě 90 Kč 150 Kč 220 Kč

Další příplatky a poplatky

PŘISTÝLKA DĚTSKÁ POSTÝLKA PES
240 Kč/noc 200 Kč/pobyt 50 až 150 Kč/den

Všechny uvedené ceny zahrnují DPH

Lůžka Jednolůžkové,dvoulůžkové+ přistýlka
Stravování Základem naší kuchyně jsou tradiční české pokrmy – v jídelníčku nechybí vepřo knedlo zelo, pravá svíčková, řízek nebo tatarák s topinkou. Kdo dává přednost lehčím jídlům, může vybírat z nabídky specialit francouzské kuchyně. Po dohodě rádi připravíme speciální menu nebo rozpálíme venkovní gril.
V hotelové restauraci se pohodlně usadí až 80 hostů. V případě potřeby lze celý prostor restaurace rozdělit na jednotlivé salonky, které poskytnou potřebné soukromí. Součástí restaurace je prostorná terasa a dětský koutek. Naše restaurace je ideálním místem pro rodinný oběd, soukromé oslavy i firemní akce.
Volný čas Nechce se Vám ležet na pláži, trmácet se po památkách nebo šplhat po horách? Zvolte zlatou střední cestu – aktivní dovolenou na Vysočině. Sportovně relaxační hotel STYL najdete na okraji města Hlinsko na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí Žďárské vrchy a Železné hory.

Hotel STYL je ideálním výchozím bodem pro vycházky i cyklovýlety. Rodiny s dětmi mohou přímo v areálu hotelu využít dětské hřiště, lanové centrum nebo posedět u táboráku. Součástí hotelu je i nově vybudované wellness centrum s několika saunami, Knaippovou lázní a venkovní vířivou vanou. V těsné blízkosti hotelu je také k dispozici beachvolejbalové hřiště.
Zimní aktivity Za parádní lyžovačkou už nemusíte do Alp. Skiareál Hlinsko na Českomoravské vrchovině nabízí výborné lyžařské podmínky pro rodiny s dětmi, začínající i zkušené sjezdaře. I když jde o níže položené středisko, vydřené a zelené ostrůvky na sjezdovkách neuvidíte. Stabilní sněhové podmínky zajišťují výkonná sněhová děla, samozřejmostí je i denní úprava svahů rolbou.

Rodiny s dětmi a začínající lyžaři ocení mírný cvičný svah s vlekem zdarma, kde jsou také připraveni zkušení instruktoři lyžařské školy. Pokud se nebojíte strmějších sjezdů, budete nadšeni z červené a černé trati. Obávat se nemusíte ani nekonečných front, tři moderní vleky vytáhnou na kopec až 2 000 lyžařů za hodinu. Zkrátka nepřijdou ani sovy, kromě neděle lze lyžovat i večer za umělého osvětlení.

Vysočinu mohou navštívit i milovníci bílé stopy. Českomoravská vrchovina patří mezi nejzajímavější oblasti pro běžecké lyžování v České republice. V případě příznivých sněhových podmínek zde najdete celou řadu kvalitně upravovaných a značených běžeckých tratí.
Wellness Po náročném dni můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness. K dispozici je prostorná klasická finská sauna s kapacitou až 25 osob. Součástí této sauny je samostatný ochlazovací bazének. Pobyt v sauně můžete příjemně zakončit v odpočinkové zóně, kde naleznete dobře zásobený bar s obsluhou.

Pokud dáváte přednost soukromí, bude pro Vás ideální návštěva privátní sauny. V odděleném prostoru je k dispozici odpočinková zóna. V poslední době je stále častěji vyhledávané netradiční zážitkové saunování. I tuto službu u nás naleznete.

Součástí našeho moderního wellness jsou Kneippovy lázně. Procedura spočívá ve střídavém prohřívání nohou v teplé vodě a ochlazováním v ledové vodě. Masáž chodidel zajistí Kneippův chodník. Procedura má blahodárné účinky na prokrvení nohou, pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i bolestech hlavy či nachlazení.

Celkovou masáž si můžete dopřát ve vířivé vaně, která je umístněna ve venkovní části wellness. Pobyt ve whirpoolu vám zpříjemní nejen vychlazený drink, ale i krásný výhled do údolí.
Aktualizováno dne: 04.01.2017
Hotel Styl
GPS: 49.7540148,15.8994171
Adresa: Na stráni č.p. 155, 53901 Hlinsko
Telefon: +420 469 311 532
Mobil: +420 774 193 696

Zajímavá místa v okolí

Čertovinské peklo, které leží v lesích na Čertovině u Hlinska je největší a unikátní projekt PEKLA j...
Osada na Chrudimsku, která byla 24. června 1942, 14 dní po vyhlazení Lidic v důsledku heydrichiády v...
Velký a Malý Polom - prales je rozdělen na dvě části Malý a Velký Polom. Přírodní rezervace zde byly...