Kraj: Pardubický kraj | Okres: Chrudim | Město: Seč | Lokalita: Seč | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Kapitán

Seč- Ústupky č.p. 120, 53807 Seč 3.05 km od centra Seč
Kapacita 90 lůžek
Ubytování již od 405 Kč
Obecný Hotel KAPITÁN se nachází na břehu Sečské přehrady v krásném prostředí Železných hor, jedné z nejčistších oblastí ČR.

Hotel je svým umístěním a okolím vhodný pro: rodinné rekreace, školy v přírodě, rekondiční pobyty zdravotně postižených, sportovní soustředění, školení, svatby apod.
Ubytování Ve dvou a třílůžkových pokojích, které lze přistýlkou upravit na čtyřlůžkové. Pokoj je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou společné, umístěné na každém patře. Některé třílůžkové pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na jezero.
Pro náročnější hosty jsou k dispozici 3 komfortně vybavené apartmány (2 pro max. 6 osob, 1 pro 3 osoby) s vlastním sociálním zařízením.

Rozšířený ceník viz níže...

Rozšířený ceník
Speciální nabídka Pro organizovanou dětskou rekreaci - např. školy a školky v přírodě předkládáme speciální nabídku.
Hotel leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. Přístup do vody je pozvolný, takže je vhodný i pro malé děti - neplavce. V objektu je jídelna, dvě učebny s televizí, školní tabulí a videem. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, sociální zařízení společné na patře. Celková kapacita je 90 lůžek. Pobyt zahrnuje stravu, ceny jsou uvedeny v ceníku. Na každých 10 osob poskytujeme 1 osobu zdarma. Prostředí hotelu je též vhodné pro rekondiční pobyty zdravotně postižených. Tyto pobyty zde pravidelně pořádá např. Svaz tělesně postižených v ČR Trutnov nebo Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí ČR. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům na např. stravování, úprava denního režimu, prostor hotelu pro cvičení apod. V případě zájmu zabezpečíme i dopravu s maximální snahou o její vytížení a tím i její zlevnění.
Lůžka Apartmá 2 x 6 lůžkové, 1 x 3 lůžkové a pokoje 2 a 3 lůžkové
Stravování Zajišťujeme celodenní s obsluhou u stolu v restauraci.
Objednat je možné plnou penzi, polopenzi, popř. jinou variantu. Pro organizované skupiny (např. rekondiční pobyty) zajistíme dietní stravování dle požadavků (např. diabetici, senioři apod.).
V měsících červenci a srpnu je po celý den otevřena restaurace, příjemné posezení je na dvou terasách s možností občerstvení (jedna terasa u restaurace, druhá terasa cukrárna). V období mimo letních prázdnin je provozní doba restaurace a půjčovny loděk upravena dle počtu a potřeb hostů.
Další služby Hotelovým hostům je k dispozici společenská místnost vybavená televizorem, kterou je možné využít jako učebnu, salonek apod.
Volný čas Parkování je zdarma na parkovišti cca 20 m od hotelu.
V areálu hotelu se nachází antukové hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna loděk, vodních šlapadel a sportovních potřeb, přírodní ohniště a dětský koutek. Vlastní sportovní nářadí - kola, surfy apod. je možné uschovat bez poplatku ve vyhrazeném prostoru hotelu. K hotelu patří travnatá pláž se stromy, vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce.
Aktualizováno dne: 02.01.2017
Hotel Kapitán
GPS: 49.820071,15.652163
Adresa: Seč- Ústupky č.p. 120, 53807 Seč
Telefon: +420 469 676 325

Zajímavá místa v okolí

Přehrada Seč - přehrada na řece Chrudimce, mezi skálami na nichž se nachází zříceniny hradů Oheb a V...
Velký a Malý Polom - prales je rozdělen na dvě části Malý a Velký Polom. Přírodní rezervace zde byly...
Lichnice - zřícenina hradu zvaná též Lichtenburk. Hrad dal vystavět v roce 1250 na kopci Světice Smi...