Kraj: Pardubický kraj | Okres: Chrudim | Město: Seč | Lokalita: Seč | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Delta

Ústupky č.p. 219, 53807 Seč 3.04 km od centra Seč
Kapacita 115 lůžek
Ubytování již od 782 Kč
Obecný Hotel DELTA Seč se nachází v blízkosti Sečské přehrady v části obce Ústupky asi 300 m od břehu jezera. Je vzdálený 5 km od města Seč a přibližně 30 min pěší chůze od hráze vodní nádrže. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a balkonem.

Okolí je velmi klidné. Hotel je umístěný v rekreační oblasti s množstvím sezónně i celoročně obývaných chatek a domků. V pěším dosahu se nachází les, od hotelu vede schodiště přímo k jezeru. Pro hosty je k dispozici bezplatné Wi-fi připojení po celém hotelu. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Můžete využít služeb hotelové restaurace, která funguje po celý den. Vychutnejte si možnost večerního posezení u baru.

Parkování na prostranství před hotelem je zdarma. V blízkosti je Zřícenina hradu Lichnice a Oheb. Pro odpočinek je k dispozici prostorná venkovní terasa. Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké.
Ubytování Možnost ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích nebo ve dvoupokojích.

Dvoulůžkový pokoj je vybaven dvěmi oddělenými lůžky, čtyřlůžkový pokoj je vybaven moderními patrovými postelemi, které jsou navrženy tak, aby pokoj působil útulně. Přístup k hornímu lůžku je po stabilních svislých schůdcích. Dvoupokoje tvoří dva dvoulůžkové pokoje s patrovými postelemi a dvě samostatné koupelny. Pokoje jsou spojené společnou chodbou vybavenou šatními skříněmi. Toto uspořádání mohou využít zejména rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Rozloha každého pokoje je přibližně 14 m2. Tvoří ho malá předsíňka a samotný pokoj. Součástí vybavení je věšák a botník. Dále se zde nachází skříně s nástavcem, které zahrnují police i ramínkovou část. V pokoji je k dispozici stolek a polstrované židle ke klidnému posezení. Své věci můžete uschovat do menší skříňky s uzamykatelnými zásuvkami. Podlahu v pokoji pokrývá zátěžový koberec v tmavém odstínu. Stínění oken zajišťují vodorovné žaluzie tlumených barev. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou. K dispozici je osuška a ručník. Náladu pokoje dotváří příjemné povlečení s netradičním vzorem. K pokoji náleží balkón s výhledem na okolní krajinu.
Stravování Cena pobytu pro 1 osobu/noc
Snídaně 780,- Kč s DPH
Polopenze 914,- Kč s DPH
Plná penze 1063,- Kč s DPH

Cena nezahrnuje rekreační poplatek (19Kč/osoba/den).

Stravování Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Můžete využít služeb hotelové restaurace, která funguje po celý den. Vychutnejte si možnost večerního posezení u baru.

Každou sobotu a neděli je u nás na terase od 18:00 grilování. Grilujeme vepřové, kuřecí, ryby nebo zeleninu. Výběr grilovaných specialit máme vždy pestrý.
Další služby Recepce
Bufetová snídaně (od 7.00 do 10.00) zahrnuta v ceně ubytování
Free Wi-Fi po celém hotelu
Hotelová restaurace a bar
Venkovní terasa s posezením
Salonek pro uzavřenou společnost
Taneční parket
Konferenční místnost vybavená obrazovkami a ozvučením
Bezplatné parkoviště
Všechny vnitřní prostory a pokoje nekuřácké
Zastřešený kuřácký koutek
Recepce je otevřena do 19hod


Školení a teambuildingy
Hotel DELTA je nově zrekonstruované školící a ubytovací zařízení s celkovou kapacitou přes 100 míst. Najdete nás v oblíbené rekreační oblasti na břehu Sečské přehrady. Svojí odlehlou polohou je hotel vhodný ke konání firemních pobytů, několikadenních školení nebo teambuildingů.

Využít můžete vybavené kongresové prostory, případně je vám k dispozici menší sál pro 25 osob a salonek pro 15 osob.

Pokud plánujete firemní večírek, rádi vám nabídneme prostory naší hotelové restaurace. V naší restauraci lze konat akce až pro 100 osob. V případě zájmu vám připravíme nabídku občerstvení formou rautu. Dále vám můžeme pomoci zajistit doprovodný program.

Školení
Vybavení:
Luxusní konferenční židle STORM vhodné pro dlouhodobé sezení
Ozvučení s bezdrátovým mikrofonem
WiFi – rychlý bezdrátový internet s kapacitou pro pohodlné připojení všech účastníků
Parkování v areálu přímo u konferenčního sálu
Můžeme vám zajistit veškerý doplňkový servis jako je catering, hostesky, limousine-service, ozvučení sálu, simultánní tlumočení, dekorace prostor apod.


Obchodní jednání
Zázemí hotelu můžete využít rovněž pro obchodní jednání s vašimi obchodními partnery. K dispozici je vám

Velký salonek – 25 míst
Malý salonek – 15 míst
Zajistíme, abyste během vašeho meetingu nebyli rušeni.

Věříme, že vás prostředí našeho hotelu dokáže inspirovat k uzavření těch správných dohod a nalezení nových řešení pro vaše projekty.

Pobyty pro děti
Za zvýhodněnou cenu máme možnost skupinových pobytů pro děti (škola v přírodě, soustředění, výlety).
Pro děti také vytváříme speciální menu za zvýhodněnou cenu.

Srazy
Ať už holdujete motorkám, veteránům nebo se jen poohlížíte po místě, kde se setkat se starými parťáky ze školních lavic, budeme rádi, když budete našimi hosty.

RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ POBYTY
Nabízíme možnost konat v našem hotelu pobyty spojené s programem v podobě kurzů, seminářů, workshopů a podobně.

Pokud organizujete pobyty s výukou jógy, meditace, tance nebo jiných relaxačních či sportovních aktivit, rádi vám poskytneme naše prostory. K těmto účelům slouží meditační sál, jehož výstavbu dokončujeme v suterénu našeho hotelu.

PLÁNUJEME
V našem hotelu probíhají pravidelné víkendové campy zaměřené na výuku technik meditace, práce s dechem a myslí. Tyto techniky mají pomoci uskutečnit příznivé změny v životě každého z nás. Během pobytu je zajištěna odlehčená strava. Po domluvě připravíme čistě vegetariánské menu.

Aktualizováno dne: 16.07.2019
Hotel Delta
GPS: 49.82003,15.657274
Adresa: Ústupky č.p. 219, 53807 Seč
Mobil: +420 770 160 172

Zajímavá místa v okolí

Přehrada Seč - přehrada na řece Chrudimce, mezi skálami na nichž se nachází zříceniny hradů Oheb a V...
Velký a Malý Polom - prales je rozdělen na dvě části Malý a Velký Polom. Přírodní rezervace zde byly...
Lichnice - zřícenina hradu zvaná též Lichtenburk. Hrad dal vystavět v roce 1250 na kopci Světice Smi...