Kraj: Pardubický kraj | Okres: Chrudim | Město: Seč | Lokalita: Seč | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Delta

Ústupky č.p. 219, 53807 Seč 3.04 km od centra Seč
Kapacita 115 lůžek
Ubytování již od 330 Kč
Obecný Hotel je v katastru obce Seč, v místní části Ústupky. Je zasazen do svažitého terénu směřujícího k centru této rekreační oblasti a tou je vodní nádrž Seč. Počátky tohoto hotelu se píší od roku 1976 a původně byl určen k rekreační činnosti pro širokou veřejnost.

V roce 2000 nastala změna majitele, který zde vybudoval klientelu z řad pacientů s poruchami hybnosti a komunikace (pacienti po cévních mozkových příhodách). Volné ubytovací a časové kapacity byly v této době využívány ke standardní hotelové činnosti jako rekreace, svatby, firemní školení, pobyty škol v přírodě, zájmových spolků a dalších.

V roce 2017 jsme po zralé úvaze přistoupili ke generální rekonstrukci objektu hotelu a jeho přilehlých částí a sportovišť. V našem záměru je nabídnout stávající a případně nové klientele, rekreační zařízení, které má nepřebernou nabídku nejen hotelového vybavení na špičkové úrovni, ale také sportovního a relaxačního zázemí. Do této nové etapy jsme přes běžné překážky vkročili s mottem: “Vše co děláme, děláme pro Vás”.

Hotel Delta byl po dlouhou dobu i školícím centrem. Nová koncepce školícího centra, po dokončení celkové rekonstrukce navazuje na zkušenosti z minulosti. Se zaměřením, na rozšíření specializace v oblastech, které roky praxe tento směr služby určovaly.

Připravili jsme pro Vás odpovídající zázemí pro firemní školení s dvou až třídenním pobytem v hotelu, spojené se zázemím naprosto moderně vybavené kuchyně, s rozšířením kapacity pivnice, včetně zvýšení komfortu všech stávajících čtyřiceti pokojů.

Vybudovali jsme specializované školící místnosti v suterénu a rozšířením dalších odpočinkových zón hotelu i pro širokou turistickou veřejnost (např. soukromá sluneční pláž na střeše restaurace v prvním nadzemním podlaží s vířivkami), jsme povýšili naše službu na evropskou úroveň. Zrekonstruované terasy pro veřejnost, vybudování tělocvičny a masáže, modernizace jídelny restaurace, vybudování baru a nové recepce se pro nás stalo naprostou nutnou součástí těchto kvalitativních změn. Celková nabídka služeb je rozšířena i o dnes již v této lokalitě nezbytné půjčovny kol, elektrokol, v zimě běžeckých lyží a dalších sportovních potřeb.
Aktualizováno dne: 27.09.2018
Hotel Delta
GPS: 49.82003,15.657274
Adresa: Ústupky č.p. 219, 53807 Seč
Mobil: +420 603 237 296

Zajímavá místa v okolí

Přehrada Seč - přehrada na řece Chrudimce, mezi skálami na nichž se nachází zříceniny hradů Oheb a V...
Velký a Malý Polom - prales je rozdělen na dvě části Malý a Velký Polom. Přírodní rezervace zde byly...
Lichnice - zřícenina hradu zvaná též Lichtenburk. Hrad dal vystavět v roce 1250 na kopci Světice Smi...