Kraj: Žilinský | Okres: Žilina | Město: Žilina | Lokalita: Žilina | Hora: Malá Fatra - Vrátna Dolina...

Hotel Slovakia

Nám. Ľudovíta Štúra č.p. 2, 01001 Žilina km od centra Žilina
Kapacita 362 lůžek
Ubytování již od 20 EUR
Obecný Hotel Slovakia*** ponúka v regióne Malej Fatry nielen komfortné ubytovanie, ale aj oddych, relax a zábavu. Je situovaný v historickom centre mesta (na námestí Ľ. Štúra) a je preto ľahko prístupný všetkými dopravnými prostriedkami.  
 
Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie, ktoré uspokojí aj náročnejších hostí:  
* 68 jednolôžkových izieb  
* 60 dvojlôžkových izieb  
* 12 apartmánov  
* možnosť prísteliek - 150  
 
Hotel má k dispozícii má 140 moderne zariadených izieb a apartmánov s celkovou kapacitou 212 lôžok (s prístelkami max. 362), rozdelených do dvoch kategórii:  
* STANDARD - 105 izieb - všetky izby majú totožné vybavenie (kúpeľňa, WC, TV so satelitným príjmom, telefón, chladnička, rádio na každej izbe),  
* LUX - 35 izieb (3 apartmány, kúpeľňa, TV so satelitným príjmom, telefón, rádio, minibar a internetové pripojenie na každej izbe - možnosť zapožičania si notebooku za poplatok).  
Všetky izby sú pokryté WIFI signálom.  
 
V našej REŠTAURÁCII Vám ponúkame špeciality miestnej kuchyne, ako ja tradičné jedná slovenskej a medzinárodnej kuchyne.  
 
 
K dispozícii sú Vám LOBBY BAR a NIGHT BAR a rokovacie SALÓNIKY pre Vaše súkromie.  
 
NOČNÝ BAR - Slovakia  
Príjemné prostredie, tanečné večierky, karaoke show, pravidelné stretnutia pri animácii tancov, Latino večery, vystúpenia našich a zahraničných hudobných a tanečných skupín, tanečná škola, tanec na korčuliach, reklamné akcie, rodinné akcie, firemné akcie.Tanečné súťaže, škola modelingu a pohybovej prípravy, módne prehliadky. Catering, jedlá na objednávku do 24.hodín Všetko Vám pripravíme podľa Vašej predstavy a na Vaše želanie.  
 
MOULEN ROUGE - Horizont  
Prináša pre našich hostí program špeciálne pre pánov a dámy, polnočný striptíz, tanec pod sprchou, go-go programy tanečníc, brušné tanec, tanec ohňom hracie automaty, výborné orientálne nápoje, koktaily, ovocné miešané nápoje, erotické masáže a špeciálne požiadavky na Vaše priania podľa objednávky.  
 
 
Na Vaše pracovné stretnutia ponúka náš hotel k dispozícii nové KONGRESOVÉ CENTRUM s kapacitou 900 miest - rokovacie salóniky a kongresové haly majú najmodernejšie elektronické školiace vybavenie.  
 
Hotel ďalej ponúka nasledovné SLUŽBY:  
* organizovanie banketov (salónik, banketová miestnosť)  
* zmenárenské služby  
* kadernícke služby  
* bazény, whirpool  
* fínska sauna, parná sauna  
* masáže  
* práčovnícke a žehliarske služby  
* strážené parkovisko (za poplatok).  
 
Sleva TURISTICKÉ ZAUJÍMAVOSTI: ******************************** • Vysoké Tatry (130 km) • Nízke Tatry (150 km) • Spiš a okolie (200 km) • Hrad (3 km) • Zámok (2 km) • Zrúcanina hradu (3 km) • Kaštieľ (5 km) • Terchová - Vrátna • Rač
Speciální nabídka Wellness Mŕtve more  
 
Green friendly products - jediné a exkluzívne na Slovensku  
 
Už v dávnych dobách bolo odhalené tajomstvo blahodárnych účinkov Mŕtveho mora na kožu a pleť. Kroniky zaznamenávajú, že bahno a soľ z Mŕtveho mora tvorilo súčasť starostlivosti o krásu egyptskej kráľovnej Kleopatre. Bahno z Mŕtveho mora je pre starostlivosť o telo jedinečné :  
• je vytvorené prírodou v priebehu miliónov rokov  
• je bohaté na minerály  
• má 100% prírodný pôvod  
• je vysoko koncentrované  
• je známe už mnoho tisíc rokov  
Bahno z Mŕtveho mora obsahuje: montmorilonit, kaolín, ilit, kremeň, kalcit, sodík, draslík, vápnik, horčík, stroncium, lithium, chloridy, sírany, bromidy a vodu. Všetky uvedené zložky sú v prírodnej forme. Bahno z Mŕtveho mora má široké využitie nielen v kozmetike, ale má aj liečebné účinky. Aplikácia bahna podporuje látkovú výmenu a krvný obeh. Udržuje Vašu pokožku a pleť mladú a sviežu. Môže sa aplikovať na celé telo, na bolestivé miesta, alebo na pokožku hlavy, na podporu rastu vlasov. Dobré výsledky sa dosahujú aj pri liečení kožného ochorenia psoriáza a pri reumatizme.  
Bahenné zábaly MALKI pomáhajú pacientom trpiacim zápalom kĺbov, rannou strnulosťou, opuchy prstov.  
• zabraňuje vypadávaniu vlasov tým, že dodáva vlasom, korienkom a pokožke hlavy špeciálnu výživu  
• čistí pokožku hlavy od mastnoty a lupín  
• regeneruje, omladzuje a dodáva vitalitu vlasom  
• zlepšuje kvalitu vlasov a zvyšuje prirodzenú farebnosť vlasov  
• výskumy potvrdili, že pravidelným používaním bahna najmenej tri mesiace sa zlepšuje nielen kvalita vlasov, ale aj ich hustota.  
 
Bahno z Mŕtveho mora je ojedinelý liečebný produkt, ktorý ako prvý v dejinách ľudstva účinne bojuje proti dôsledkom, ale i príčinám starnutia pokožky.  
Exkluzívne wellness Mŕtve more v Žiline je jediným svojho druhu na Slovensku. Svojim obsahom a štruktúrou ponúka vynikajúce možnosti rehabilitácie, originálne plávanie vo vode so soľou z Mŕtveho mora , veľký plavecký bazén, bahenné špeciálne zábaly tváre, vlasov, končatín, 12 druhov originálneho bahna dovezené z Izraela, farebné, z rôznych hlbín Mŕtveho mora určené na všetky druhy ochorení, špeciálne aj na kožné ochorenia, psoriázu, ženské ústroje.  
Peelingové slané zábaly, špeciálne olejové zábaly, masáže klasické, relaxačné, lávovými kameňmi, masáže proti celulitíde. Maslové masáže, čokoládové masáže, parafínové aromatické masáže, lymfodrenážne prístroje.Solárium, sauna mokrá, suchá špeciálne fittnes, aerobic, ranné programy, celodenné civčenia, tanečné variácie vo vode a na suchu, pohybová príprava detí a aj dospelých a detské jasličky, pivné lázne, aromatherapia, cvičenie pre rodičov a batoľatá a ešte rôzne iné atrakcie na základe Vašich požiadaviek, ktoré na základe objednávky Vám môžeme pripraviť.  
Všetky produkty, oleje, masážne gely, soľ, bahno, maslá sú green friendly produkty, čisté naturálne bez detergentov, živočíšnych tukov a chemikálii jediné svojho druhu vo svete. Produkty sú vyznamenané 1.zlatou medailou v Intercharm Waršava 2007, vystavené na Interbeauty Bratislava. Používajú sa na procedúry na základe našej referencie v slovenských kúpeľoch Vyšné Ružbachy, Brusno, Rajecké Teplice, viaceré hoteli a v iných zariadeniach od novembra 2007 , kedy vznikla spoločnosť LAM chatuna s.r.o., ktorá priniesla tieto produkty na slovenský trh.  
 
Lůžka 1/1, 1/2, 1/2+1 prístelka, 1/2+2 prístelky (apartmán), 1/2 apartmán lux
Stravování možnosť celodenného stravovania v hotelovej reštaurácii
Volný čas V blízkosti sa nachádza Šport centrum Lučivná (30 km) s výbornými zjazdovkami a športoviskami z celoročným využitím, Vrátna dolina (30 km), kúpeľné mesto Rajecké Teplice (30 km) a nádherná príroda.
Aktualizováno dne: 19.12.2012
Hotel Slovakia
GPS: 49.219825,18.739759
Adresa: Nám. Ľudovíta Štúra č.p. 2, 01001 Žilina
Telefon: +421 417 645 671 - 4
Fax: +421 417 247 975
Mobil: +421 911 886 666