Kraj: Žilinský | Okres: Žilina | Město: Žilina | Lokalita: Žilina | Hora: Malá Fatra - Vrátna Dolina...

Hotel GRAND

Sládkovičova č.p. 1, 01001 Žilina km od centra Žilina
Kapacita 85 lůžek
Ubytování již od 27 EUR
Obecný Hotel GRAND***+ sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvárajú okolité obchodíky, reštaurácie, kaviarne a vinárne s vonkajšími terasami, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti na centrálnom námestí mesta. Počas posledných rokov prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravený uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších hostí.  
 
Ubytování: v troch typoch izieb:  
ŠTANDARD - TV s káblovým príjmom, rádio, telefón s priamou voľbou, chladnička s minibarom, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), WC, bezplatné WIFI pripojenie k internetu. Postele sú vybavené lamelovými polohovateľnými roštami, anatomickými, antialergickými matracami,  
LUX - vyšší štandard sociálneho zariadenia, izby sú vybavené štýlovým nábytkom a elektronikou, bezplatné WIFI pripojenie k internetu. Postele sú taktiež vybavené polohovateľnými roštami a anatomickými, antialergickými matracmi,  
LUX+ - izby sú navyše vybavené klimatizáciou a vírivými vaňami, bezplatné WIFI pripojenie k internetu. Postele sú taktiež vybavené polohovateľnými roštami, anatomickými matracmi a antialergickou posteľnou súpravou.  
 
Stravování:
GRAND LUX RESTAURANT **** - bohatý výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Bezplatné WIFI pripojenie k internetu.  
 
KAVIAREŇ CAFFE VERGNANO - štýlová kaviareň v prízemí hotela s jedinečnou atmosférou. Môžete vyskúšať chuť pravej talianskej kávy ako i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov. Bezplatné WIFI pripojenie k internetu.  
 
GRAND NIGHT CLUB - v novootvorenom zrekonštruovanom Clube ponúkame možnosť príjemného posedenia s atypickou atmosférou. Pripravujeme: - kabaretný program  
- reprodukovaná a živá hudba  
- bankety  
- kokteily  
- plesy  
- rauty  
- recepcie  

 
GRAND WELLNESS CLUB - pre všetkých hostí, ktorí hľadajú relaxáciu, ponúkame služby nového GWC. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej duši. V oddychovej zóne zažijete príjemnú atmosféru s farebným osvetlením a relaxačnou hudbou,ktorú dotvára exotická živá zeleň s vodopádom a jazierkom. Je v nej možné využívať aj minibar. Je vybavená dostatočným počtom lehátok, maximálne zabezpečujúcich luxus pre každého hosťa. Súčasťou centra je široký sortiment nealkoholických nápojov vrátane čerstvého ovocia, štiav, ovocných pohárov, s možnosťou samostatnej obsluhy každého hosťa. Toto centrum má vlastnú recepciu. GWC má samostatné dámske a pánske šatne. Hosť má zabezpečené odkladanie cenností do trezoru na recepcii centra. Jednotlivé zariadenia vodného sveta napr. hydromasážne vane a sprchovacie kúty sú v samostatných a uzavretých miestnostiach zaručujúcich dokonalé súkromie.  
V tomto centre môžete využiť nasledovné služby:  
* MASÁŽE - základne druhy masáže; zdravotné, špeciálne, športové masáže, masáže tváre, anticelulitídne masáže, lymfodrenážne masáže  
* SAUNOVÝ SVET - fínska sauna, infra sauna, parný kúpeľ, ochladzovací bazénik  
* VODNÝ SVET - 1 hydromasážna vaňa do 6 osôb, 2 hydromasážne vane samostatne pre 1 osobu.  
 
Lůžka 16 jednoposteľových izieb, 25 dvojposteľových izieb, 3 apartmány, možnosť 12 prísteliek
Stravování raňajky (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)
Volný čas Hotel GRAND sa nachádza v tichom prostredí historického centra Žiliny. Zrekonštruované staré mesto je jedinečným k nahliadnutiu. Jadrom je Mariánske námestie, kde sa uprostred námestia nachádza Mariánsky stĺp a novodobá fontána, ktorá spríjemňuje atmosféru. Na námestí sa taktiež nachádza budova Starej radnice a barokový kostol Sv. Pavla apoštola. Farskou uličkou prejdete na tzv. farské schody, ktoré Vás zavedú na Námestie Andreja Hlinku. Dominantou námestia je farský kostol Najsvätejšej Trojice (r.1400) a Burianova veža. Na námestie nadväzuje hlavná obchodná tepna - Národná ulica.  
 
ZAUJÍMAVOSTI okolia:  
* Budatínsky zámok  
* Hrad Strečno  
* Skanzen Vychylovka  
* Čičmany  
* Aquapark Bešeňová  
* Rajecké Teplice  
* Súľovské skaly  
* Jánošíkove diery  
* Šútovský vodopád  
 
Aktualizováno dne: 19.04.2013
Hotel GRAND
GPS: 49.223617,18.738223
Adresa: Sládkovičova č.p. 1, 01001 Žilina
Telefon: +421 41 564 32 65, +421 562 68 09, 562 68 21
Fax: +421 41 564 32 66
Mobil: +421 903 814 418