Kraj: Bratislavský | Okres: Senec | Město: Senec | Lokalita: Senec

Villa Rozália

Dúhova č.p. 1, 90301 Senec km od centra Senec
Kapacita 15 lůžek
Ubytování již od 15 EUR
Obecný  Privátne ubytovacie zariadenie Villa Rozália s celoročnou prevádzkou sa nachádza v severnej časti Slnečných jazier v bezprostrednej blízkosti AQUATHERMAL-u.

Ubytovanie: je možné v jedno a viacposteľových izbách a apartmánoch s vlastným sociálným zariadením. Izby sú vybavené rozhlasovým prijímačom a televízorom.

Vo Ville Rozália si môže návštevník pripraviť teplé občerstvenie jednak v kuchyni, alebo tiež v záhradnom grile. K dispozícii je aj chladnička. Pre zlepšenie fyzickej kondície je možné využiť v suteréne posilovňu, prípadne si zahrať stolný tenis. Terasa Villy Rozália ponúka návštevníkom príjemné posedenie a v priestoroch záhrady je možné si vychutnať nenahraditeľnú atmosféru letného večera. Villa Rozália disponuje vlastným parkoviskom.
Speciální nabídka  
Trávenie voľného času je možné jednak pobytom pri Slnečných jazerách, prípadne v novootvorenom areáli vodných športov a relaxu, počas celého roka (www.aquathermal.sk). Okrem vodných športov sa návštevníkovi Senca ponúka široká škála využitia voľného času rôznou formou ako: tenis, squasch, jazda na koni, cyklo a pešia turistika, rybolov, poľovníctvo a v blízkom okolí návšteva hradov a zámkov.
Lůžka 1/1, 1/2, 1/2+1, apartmán
Stravování individuálne (možnosť varenia v spoločnej kuchynke)
Volný čas  
Villa Rozália sa nachádza v meste Senec, 20 km od hlavného mesta Bratislavy. Senec je známy predovšetkým svojimi Slnečnými jazerami. Pri umelo vyhĺbených jazerách, vzniknutých intenzívnou ťažbou štrku, vyrástol rekreačný areál plniaci funkciu prímestskej rekreačnej zóny. Krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou sa stali obľúbeným cieľom dovolenkových ciest návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z celej Európy a každoročne zaznamenáva taktiež návštevy zo zámoria.  
Aktualizováno dne: 10.06.2013
Villa Rozália
GPS: 48.220573,17.413763
Adresa: Dúhova č.p. 1, 90301 Senec
Telefon: +421 908 787 552
Fax: +421-2- 459 250 14