Kraj: Trenčínský | Okres: Prievidza | Město: Bojnice | Lokalita: Bojnice | Hora: Strážovské vrchy - Čičmany...

Penzion Maxim

Rekreačna č.p. 1485, 97201 Bojnice km od centra Bojnice
Kapacita 46 lůžek
Ubytování již od 30 EUR
Obecný „Penzión Maxim“ - má kapacitu 46 lôžok. Skladá sa z dvoch priľahlých budov. Na prízemí je spoločenská miestnosť s barom a krbom, kde podávame raňajky a polpenziu.  
 
Izby sú renovované a sú to:  
 
* 6 apartmány (dvojlôžkový a troj lôžkový s minikuchyňkou v ktorej je chladnička, mraznička, varná kanvica, dvojplatničkový šporák na varenie, mikrovlnka),  
* 4 izby sú dvojlôžkové s prístelkou,  
* 7 izby sú trojlôžkové s možnosťou prístelku.  
 
Všetky tieto izby majú sociálne zariadenie a televízory na izbách.  
 
V Penzióne Maxím sú 2 terasy, jedáleň s barom a krbom, FTV-SAT, WI-Fi zadarmo, stolný tenis, stolný futbal, záhradný gril, ohnisko s prijemný posedením, parkovisko murovane a je bezplatne pre ubytovaných hosti v Penzióne Maxim.  
 
Novo zrekonštruovaná kongresová sála s kapacitou 120 miest je vhodná na konanie kongresov, školení a iných spoločenských akcií. Celá miestnosť je vybavená WiFi pripojením na Internet.  
 
Pri firemných oslavách, alebo školeniach vieme zorganizovať aj rôzne kultúrne a spoločenské akcie (nočná prehliadka Bojnického zámku, sokoliarov, šermiarov a iné). Presnejšie informácie Vám zašleme na požiadanie.
Ubytovanie: Cena
Jednolôžková izba 40 €
Dvojlôžková izba 60 €
Trojlôžková izba 75 €
Jednolôžková izba s kuchynkou 45 €
Dvojlôžková izba s kuchynkou 65 €
Trojlôžková izba s kuchynkou
80 €
Prístelok
10 €

Strava: Cena
Raňajky 4 €
Polpenzia 8 €
Večera 4 €
Raňajky detské do 12 rokov 2,80 €
Polpenzia detská do 12 rokov 5,60 €
Večera - 70% porcie
2,80 €

Poplatky: Cena
Kúpeľný poplatok osoba/deň 1 €
Domáce zviera 5 €
   

Sleva Dohodou a zľavy pre partnerov a verných zákazníkov sledujte na našej webovej stránke www.maxim-penzion.sk Prenájom Kongresovej miestnosti je pri min. objednaných 25 lôžkach zdarma.
Speciální nabídka Kongresová sála je vhodné miesto na konanie kongresov, školení a iných spoločenských akcií. Sála má kapacitu 120 miest a je prepojená so spoločenskou miestnosťou. Oba priestory sú vybavené bezdrôtovým internetovým pripojením cez WiFi. Pre školenia máme k dispozícii rôzne pomôcky (tabuľa, projektor, ozvučenie atď.). Vieme zabezpečiť aj tlmočníkov s príslušnými osvedčeniami a profesorov z rôznych VŠ.
Pri firemných oslavách, alebo školeniach vieme zorganizovať aj rôzne kultúrne a spoločenské akcie (nočná prehliadka Bojnického zámku, sokoliarov, šermiarov a iné). Presnejšie informácie Vám zašleme na požiadanie.
Lůžka Izby sú renovované a sú to: 6 dvoj a trojlôžkových izieb s minikuchynkou (v mini kuchynke je chladnička, mraznička, varná kanvica, dvojplatničkový šporák na varenie, mikrovlnka), 4 izby sú dvojlôžkové s prístelkou, 7 izby sú trojlôžkové s možnosťou prístelku. Všetky tieto izby majú sociálne zariadenie a televízory na izbách.
Stravování raňajky a polpenzia
Volný čas Bojnice sú veľmi malebné a každý si nájde niečo pre seba. Je tu množstvo atrakcií ktoré treba vidieť ako napr. Bojnický zámok, kde sa nachádzajú napr. také exponáty ako je slávny Bojnický oltár, alebo Pálfiho tajomný sarkofág a mnoho ďalších pamiatok. V zámku sa okrem klasickej prehliadky cez sezónu koná mnoho akcií ako napr. Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rytierske dni, nočné prehliadky a podobne. Ďalej sa v Bojniciach nachádza najkrajšia a najväčšia ZOO na Slovensku. Ďalej si v letných mesiacoch nenechajte ujsť kúpalisko Čajka. V sezónnych mesiacoch môžete navštíviť aj sokoliarske vystúpenia a šermiarske vystúpenia. V nočných hodinách môžete navštíviť nespočetné množstvo barov, kaviarní, pizzérií a diskotéky. Ak máte záujem o relaxovanie v liečivých bazénoch či o masáž môžete navštíviť známe Bojnické kúpele. V zimných mesiacoch je možnosť lyžovania na neďalekých zjazdovkách.>
Aktualizováno dne: 03.05.2013
Penzion Maxim
GPS: 48.788188,18.577366
Adresa: Rekreačna č.p. 1485, 97201 Bojnice
Telefon: +421 465 412 973
Fax: +421 465 412 973
Mobil: +421 905 315 009