Kraj: Pardubický kraj | Okres: Chrudim | Město: Zderaz | Lokalita: Zderaz | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Renospond

Zderaz č.p. 119, 53944 Zderaz 0.63 km od centra Zderaz
Kapacita 120 lůžek
Ubytování již od 275 Kč
Obecný Soukromé zdravotnické zařízení hotelového typu s celoročním provozem se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny v oblasti pískovcových útvarů Toulovcovy maštale. Tato lokalita je protkána množstvím turistických stezek a cyklostezek.
Hotel RENOSPOND je vhodný jak pro rodinnou rekreaci tak pro pořádání firemních akcí, prezentací a oslav. Seniorům nabízíme zajímavé podzimní ozdravné pobyty za mimořádně příznivé ceny.
Ubytování Dva hotelové objekty nabízejí ubytování ve 22 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením. TV na pokoj lze zapůjčit za poplatek 30 Kč/den. Některé pokoje mají balkón. Pro méně náročnou klientelu má hotel 16 pokojů se sociálním zařízením společným na patře za velmi přijatelné ceny.

V hotelu nabízíme na všech pokojích bezplatné wifi připojení k internetu.

Kapacita hotelového komplexu je 140 osob. K dispozici je i bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením.
           HOTEL

pokoje s vlastním soc. zařízením

soc. zař. pro 2 pokoje společné
ubytování se snídaní         460 Kč 390 Kč
přistýlky se snídaní 300 Kč 290 Kč
děti do 12 let se snídaní 260 Kč 260 Kč
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma zdarma
skupina nad 10 osob se snídaní* 430 Kč 350 Kč
skupina nad 30 osob se snídaní* 410 Kč 350 Kč

*(skupinové ceny platí od tří nocí)

 

UBYTOVNA osoba / noc     
ubytování se snídaní 300 Kč
přistýlky se snídaní 160 kč
skupina nad 10 osob se snídaní* 280 Kč
skupina nad 30 osob se snídaní* 270 Kč

*(skupinové ceny platí od tří nocí)

 

Lůžka 38 pokojů s vlastním sociálním zařízením
16 pokojů se sociálním zařízením společným na patře
Stravování V hotelu nabízíme příjemnou restauraci s klasickou českou i mezinárodní kuchyní, která je vyhlášená v našem okolí díky domácí a kvalitní přípravě. Zajištění stravy pro ubytované (snídaně formou švédského stolu, obědy a večeře výběr ze dvou jídel).

Hosté mohou využít hotelovou terasu ke grill-párty nebo po dohodě s vedením k rožnění selat a vepřových kýt.
Další služby K dispozici tři školící místnosti s TV, videem a tabulí.

Pro sport a relaxaci je možné využít přírodní koupaliště přímo před hotelem, hřiště pro míčové hry, půjčovnu horských kol, ohniště, kulečník, fotbálek, stolní tenis, ruské kuželky, petangue.

Zdravotnictví: ambulantní léčba v oboru ortopedie, neurologie a rehabilitace, léčebné pobyty, rekondiční pobyty…Pro hotelové hosty zajišťujeme v rámci pobytu sportovní, relaxační, a rekondiční masáže, perličkovou koupel, podvodní masáž, solárium.

Rekreace: turistika, cykloturistika, sportovní soustředění, školy v přírodě, v létě plavání, v zimě běžky nebo 20 km vzdálené sjezdovky.
Vhodné pro: školení, semináře, víkendové pobyty, rodinné oslavy, setkání, semináře, podnikové akce
Volný čas Proseč u Skutče (2 km) - památník městečka,domek T.Novákové, sbírka dýmek z 200 let staré výroby. Předhradí (7 km) - hrad Rychumburk-stálá expozice o historii hradu a okolí. Skuteč (10 km) - muzeum historie kamenictví a obuvnictví. Luže-Košumberk (12 km) - zřícenina hradu Košumberk,barokní kostel Chlumek. Litomyšl (25 km) - zámek,muzeum,historický střed města. Polička (25 km) - Pamětní síň B.Martinů,muzeum,krytý plavecký bazén. Vysoké Mýto (28 km) - muzeum,krytý plavecký bazén. Slatiňany (28 km) - zámek s ojedinělou sbírkou hippologického muzea, hřebčín. Chrudim (30 km) - mezinár.muzeum loutkářských kultur, muzeum, krytý bazén. Veselý kopec (35 km) – skanzen. Hlinsko (30 km) – skanzen.
Doprava Autobusové spojení: 500 m - Zderaz
Vlakové spojení: 12 km - Žďárec u Skutče
Wellness Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je pro Vás nově otevřené wellness centrum, které nabízí možnost uvolnění, relaxace a odpočinku od každodenních starostí a stresů.

Hostům je k dispozici:
Privátní whirpool – uvolňující koupel ve vířivé vaně pod „hvězdným nebem“. K tomu Vám připravíme romantickou atmosféru při svíčkách a jako třešinka na dortu nesmí chybět láhev vychlazeného sektu, kterou si budete vychutnávat přímo z vířivé vany.
Privátní sauna – nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátelé. V saunové kabině ze světlého dřeva provoněné esencemi ledového citrónu nebo tundry může pohodlně rozjímat jedna až tři osoby. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici masážní sprcha. Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s lehátky pro maximální pohodlí. Občerstvení si můžete kdykoliv objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nealkoholických a alkoholických nápojů také kvalitní vína.
Dále můžete vybírat z pestré nabídky masáží a nejen pro ženy je připravena nabídka koupelí a kosmetického ošetření pleti i celého těla.
Aktualizováno dne: 22.08.2018
Hotel Renospond
GPS: 49.823352,16.104709
Adresa: Zderaz č.p. 119, 53944 Zderaz
Telefon: +420 469 321 282
Mobil: +420 777 848 384

Zajímavá místa v okolí

Pískovcové skalní město v jižní části východních Čech v přírodní rezervaci, pro níž jsou typické hlu...
První české muzeum cyklistiky je umístěno v opraveném barokním špýcharu na zámku Nové Hrady. Jsou zd...
Zámek Nové Hrady je v Čechách ojedinělá rokoková stavba, kterou navrhl a nechal postavit původní maj...