Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Šumperk | Město: Sobotín | Lokalita: Sobotín | Hora: Jeseníky

Dolte Bikers Hotel

č.p. 27, 78816 Sobotín 1.54 km od centra Sobotín
Kapacita 80 lůžek
Ubytování již od 350 Kč
Obecný Hotel Dolte je situován v blízkosti lyžařského areálu Kouty v klidném prostředí obce Sobotín.
Ubytování Ubytování v hotelu
Areál hotel se nachází v oblasti Jeseníků. V hotelu se můžete ubytovat ve dvou a trojlůžkových pokojích nebo apartmánech se čtyřmi až pěti lůžky, které jsou vybaveny sprchou a WC. Pro skromnější hosty máme připraveny útulné pokojíky se společným sociálním zařízením na chodbě.

Letní tábor
Součástí areálu hotelu je i letní dětský tábor s kapacitou 100 lůžek v dřevěných čtyřlůžkových chatkách. Areál tábora je vybaven jídelnou a sociálním zařízením.

Pořádání srazů
Vzhledem k poloze a vybavení hotelu Vám nabízíme i možnost pořádání srazů vozidel. Tuto možnost využili již členové:
Harley Davidson Club Brno
Jeep Wrangler Club ČR
Hummer Club Praha
typ pokoje cena ubytování za noc [kč] s přilbou v ruce
pokoje se sociálním zařízením 350 300
pokoje se soc.zařízením na chodbě 250 200
Lůžka 7x 2-lůžkové pokoje,1x jednolůžkový pokoj,1x 5-lůžkový pokoj,4x 4-lůžkový pokoj,10x 3-lůžkový pokoj , 2x apartmá pro (2+2 osoby)
Stravování V naší stylové restauraci si z pestré nabídky jídel jistě vyberou všichni hosté, kteří k nám zavítají. Nabízíme denní menu, speciality i chuťovky, steaky nebo bezmasá jídla.
Můžete ochutnat i speciality z loštických tvarůžků.
V pestré nabídce nechybí velký výběr nealkoholických nápojů,točených piv a káv. Doporučujeme ochutnat skvělou kávu Corsini café.
Rádi přivítáme přátele nepřekonatelné whiskey Jack Daniel´s, protože TADY ŽIJE JACK !!! Součástí restaurace je i nekuřácká jídelna. Naši kuchaři vyhoví i dietním požadavkům našich hostů(bezlepková,nevaječná dieta a další).
Všechny naše speciality si můžete vychutnat i na terase hotelu nebo u hotelového bazénu, například po návratu z turistických cest Jeseníků. Nedílnou součástí nabídky restaurace je i možnost grilování na terase.
Další služby Mimo služby ubytování a stravování, nabízíme tyto další služby:
Garáže pro motocykly
Malou dílnu pro možnost drobných oprav
Možnost umytí motorky vysokotlakou myčkou
Vždy se u nás najde trochu benzínu na dojetí k čerpací stanici
Sada na lepení pneu
Možnost odvozu motocyklu v případě poruchy
Poradíme s výběrem trasy, popřípadě zapůjčíme navigaci
Místnost na usušení oblečení
Možnost přeprání prádla nebo zajíštění služeb prádelny
Volný čas osté mají u nás možnost aktivního odpočinku v krásném prostředí CHKO Jeseníky při vycházkách do blízkého okolí,kde je stále na co koukat.

V blízkosti hotelu se nachází rovněž lyžařské vleky ve Vernířovicích, Klepáčově i Přemyslově. K vleku Vás rádi dopravíme hotelovým vozidlem Hummer H2.
Pár kroků od hotelu je k dispozici tělocvična vyhovující nejvyšším nárokům sportovně založených rekreantů a sportovních oddílů.
Pro chvíle odpočinku nabízíme hostům možnost využití sauny nebo sportovní a rekondiční masáže.

Letní aktivity: Pěší turistika, cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní koupaliště –Sobotín, kryté bazény – Šumperk, Velké Losiny, tenisové kurty přímo ve Vekých Losinách , krytá tenisová hala – hotel Diana,v Loučné nad Desnou, jízda na koni – Vernířovice,Žárová. Rybářský svaz Žerotín – rybník přímo v lázních Losiny – možnost chytat bez povolení, ulovené ryby Vám zde připraví.Vyhlídkové lety – letiště Šumperk.Tipy na výlety: zámky – Úsov, Velké Losiny, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Šternberk. Historické památky – dřevěný kostelíček Žárová a Maršíkov, jeskyně – Javoříčko, Na Pomezí, speleoterapie Zlaté Hory, rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně.
Zimní aktivity Nejbližší vlek je 3 km vzdálen, měří 0,5 km a druhý vlek vzdálený 5 km a je dlouhý 850 m. Další vlek je v Loučné nad Desnou – 6 km – noční lyžování! Červenohorské sedlo 18 km - (8 vleků, východisko běžeckých tras po hřebenech Jeseníků). Další lyžařská střediska v okolí: Ramzová (sedačková lanovka na Šerák, noční osvětlení), Petříkov. Projížďky na koních provozují ve Vernířovicích i v zimních měsících dle dohody.
Doprava Autobusové spojení: Sobotín, zastávka přímo u penzionu Dolte
Vlakové spojení: Sobotín, 1 km od penzionu
Aktualizováno dne: 19.12.2016
Dolte Bikers Hotel
GPS: 50.021707,17.078788
Adresa: č.p. 27, 78816 Sobotín
Telefon: +420 583 231 231
Fax: +420 583 411 152
Mobil: +420 775 555 880

Zajímavá místa v okolí

Velkolosinská papírenská manufaktura je dnes se svou několikasetletou tradicí nepřetržité ruční výro...
Zámek, který si nechal vystavět Jan ze Žerotína a jeho hlavní dvoupodlažní budova je vybudována v re...
Termální park ve Velkých Losinách je jediný svého druhu v České republice, využívající místní zdroje...