Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Karlovice | Lokalita: Karlovice | Hora: Jeseníky

Malý rodinný Pension U řeky

č.p. 209, 79323 Karlovice 0.79 km od centra Karlovice
Kapacita 8 lůžek
Ubytování již od 350 Kč
Obecný Rodinný pension je stylově přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti založené v roce 1752. Leží na okraji podhorské obce Karlovice v Jeseníkách.
Malý rodinný pension zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku. I v tomto roce Vám poskytneme ty nejlepší služby! Dovolená u nás je dovolená u přátel. Své služby nabízíme více než 20 let a stále je vylepšujeme.
Ubytování V Pensionu U řeky Vám nabízíme celoroční ubytování ve třech stylově a dobře zařízených pokojích. V přízemí pensionu jsou dva třílůžkové pokoje, každý má samostatnou koupelnu a WC. Pokoj v podkroví je čtyřlůžkový se samostatnou koupelnou a WC a je řešen jako apartmán.

Celkem má pension k dispozici osm lůžek s možností dvou přistýlek a na požádání dětské postýlky. Invalidní rekreanti mohou využít dva bezbariérově přístupné pokoje v přízemí, avšak koupelna není přizpůsobena s vozíčkem.

pordobný ceníkviz.níže....

Rozšířený ceník
Sleva Děti od 1 roku do 3 let bez nároku na stravu ( postýlka, vanička a ohřev jídel pro batolata ZAJIŠTĚN - malou kuchyňkou na chodbě !!!- jednorázová cena 500,-Kč. * Stravu pro děti je možnost dokoupit ! *

Pejska a kočičku vezměte sebou!
Lůžka 1x 2 lůžkový + postýlka , 1x 3 lůžkový + postýlka,1x 4 + postýlka lůžkový pokoj
( postýlka na požádání !)
Stravování Snídaně, polopenze

Stravování ubytovaných hostů je formou polopenze nebo si můžete po dohodě objednat jídlo dle denní nabídky. Ohřívání jídel pro batolata po předchozí dohodě zabezpečíme.
Další služby Máme pro Vás a Vaše děti: především RÁJ PRO DĚTI, na velké prostorné zahradě si mohou Vaše děti v klidu hrát na houpačkách, kolotoči, pískovišti, skluzavkách, trampolínách nebo dětském hřišti.

Odděleně od ubytovacích prostor je malá nekuřácká hospůdka s bezbariérovým
přístupem, v letních měsících i zahradní restaurace s možností grilování, parkování přímo u pensionu a půjčovnu horských kol.

Něco pro Vaše blízké - obdarujte své rodiče, známé nebo dobrého šéfa dovolenou u nás. Abychom i my měli zásluhu na Vašem dárku, nabízíme Vám při zaplacení pobytu do 60 dnů před dnem příjezdu naši slevu 10% z ceny ubytování.

V hospůdce je umístěna Art Galerie Pension - prodejní výstavy uměleckých děl v pravidelných dvouměsíčních cyklech, nové výstavy začínají slavnostní vernisáží. Otevřeno každý den.
Volný čas Karlovice - významné letovisko a v minulosti klimatické lázně se nachází 5 km východně od Vrbna pod Pradědem, v překrásném údolí řeky Opavy, obklopeném hlubokými lesy východního okraje Hrubého Jeseníku. Obec Karlovice je vhodným východiskem pro pěší túry i cyklisty do nedaleké vysokohorské přírody. Zároveň i místem pro klidný rodinný pobyt a rekreaci příjemném rodinném prostředí. U pensionu se napojíte na nově zřízené cyklistické trasy - mapy a informace máme u nás.

Hhřiště pro nohejbal, volejbal u pensionu, procházky do okolí a blízkého lesa. V okolí pensionu jsou značené turistické a cyklistické trasy. V blízkosti pensionu je tenisový kurt s umělým povrchem a sauna. Na přání Vám můžeme zabezpečit jezdeckého koně k projížďkám.
V nedaleké Karlově Studánce Vám zajistíme relaxační a lázeňské procedury, návštěvu solné jeskyně , relaxačního bazénu atd.
Koupání v řece Opavě u pensionu nebo v krytém bazénu v Bruntále, či nově otevřeném bazénu v lázní Karlova Studánka . Celodenní výlety k polským jezerům-ideální místo pro vodní sporty /20km k hraničnímu přechodu ve Zlatých Horách, jezera leží u hranic/.
Mořské oko - zatopený lom v nadmořské výšce 630m / pension leží 500 m.n.m./. Výlety do větších měst Krnov, Šumperk, Bruntál. Prohlídka a nákup v soukromé sklárně, kde se vyrábí repliky historického skla.

Výlety, turistika, cykloturistika: lázně Karlova Studánka - patřící k jedněm z nejhezčích v České republice, s jednotnou empírovou zástavbou, minerálními prameny.; východisko horských túr (autobusem z Hvězdy). Přírodní rezervace Praděd (1492 m.n.m) - 2 km z Ovčárny, Švýcárna - horská chata, Jelení studánka, Údolí Bílé Opavy (vodopády), Velká kotlina. Lázně Jeseník. Jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku. Zámek Jánský Vrch. Zámek ve Velkých Losinách, kde je muzeum ručního papíru a také termální koupaliště. Poutní místo Marie Pomocné (Zlaté Hory). Horské minikáry/sněhové čluny (Ramzová). Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně. Kralický Sněžník. Romantika v Rychlebských horách. Romantika v okolí zatopených lomů (Vápenná, Žulová, Černá Voda). Túra Ramzová - Petříkov – Paprsek. Hřebenová túra na Šerák - Červenohorské sedlo. Hřebenová túra Červenohorské sedlo – Praděd. Koupání: celoročně krytý bazén Břidličná, Bruntál.
Muzea: Muzeum Karlovice a Bruntál , Okresní vlastivědné muzeum (Vodní tvrz) Jeseník, Muzeum Vincenze Priessnitze Lázně Jeseník, Muzeum Veteránů Česká Ves, Hornické muzeum Zlaté Hory, Muzeum Karla Ditterse z Dittersdorfu v Javorníku, Papírenské muzeum Velké Losiny.
Zimní aktivity V zimním období je u pensionu množství terénů pro sjezdové lyžování od začátečníků až po zdatnější lyžaře-lyžařské vleky jsou vzdáleny od 4-20 km. Nejznámější: Vrbno pod Pradědem ( 4 km ), Praděd ( 14 km). Na Pradědu si můžete zalyžovat až do května.V okolí pensionu jsou běžecké tratě.
Doprava Naše služba navíc: doprava - na přání Vás přivezeme z nádraží až k pensionu. Dohodneme se a budeme Vás čekat v Bruntále, Olomouci, v Jeseníku, nebo jinde. Naše pensionová doprava je zde také pro Vás. Cena za km DOHODOU podle ceny pohoných hmot.
Autobusové spojení: 300 m – Karlovice, Zemský dům
Vlakové spojení: 500 m - Karlovice

Aktualizováno dne: 15.11.2016
Malý rodinný Pension U řeky
GPS: 50.0991516,17.4483965
Adresa: č.p. 209, 79323 Karlovice
Telefon: 554 744 115; 606 225 081

Zajímavá místa v okolí

Kostel svatého Michaela archanděla byl dostavěn v roce 1841 dle návrhu bruntálského architekta Maxmi...
Kostel Panny Marie Uzdravení nemocných je byl dostavěn v roce 1840. Kostel je vybaven jednotně řešen...
Lázně se nacházejí v pohoří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 800 m n. m. v malebném údolí říčky Bí...