Kraj: kraj Vysočina | Okres: Jihlava | Město: Třešť | Lokalita: Třešť | Hora: Českomoravská vrchovina

Penzion U Růžičků

U Váhy č.p. 471, 58901 Třešť 0.11 km od centra Třešť
Kapacita 17 lůžek
Ubytování již od 300 Kč
Obecný Penzion U Růžičků najdete v Třešti přímo v centru města na trase Jihlava Telč. Třešť leží v samém srdci Českomoravské vysočiny pod její nejvyšší horou Javořicí.
Ubytování Penzion nabízí dvou,tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.V penzionu se dále nachází společná kuchyňka,která je vybavena plynovým sporákem,ledničkou,varnou konvicí,mikrovlnou troubou a základním kuchyňským nádobím.
  bez snídaně se snídaní
lůžko/ noc 300 Kč 380 Kč
Lůžka 2x 2 lůžkové, 2x 3 lůžkové, 2x 4 lůžkové pokoje
Stravování Penzion disponuje společnou kuchyňkou. Stravování je možné i v blízké restauraci.
Další služby Parkovat se dá přímo ve dvoře penzionu.Na dvoře se nachází krb,který je Vám k dispozici.

V penzionu je wifi-free a na pokojích je zákaz kouření.
Volný čas Třešť leží v samém srdci Českomoravské vysočiny pod její nejvyšší horou Javořicí. V nejbližším okolí je mnoho krásných rybníků, které jsou obklopeny hlubokými lesy s možností nekonečných vycházek houbařským rájem. Celé okolí můžete projet na kole po vyznačených cykloturistických stezkách, které Vás zavedou i do přírodní rezervace s pralesem. Milovníci zimních sportů si přijdou na své při sjezdovém lyžování i na četných běžeckých tratích.

Díky své poloze uprostřed Vysočiny přeje okolní krajina vrchovatě letním i zimním sportům. Dopřejte si pohyb na čistém vzduchu a využijte možností, které jsme pro Vás připravili. V případě Vašeho zájmu Vám umožníme návštěvu tenisových kurtů, zajistíme pro Vás možnost projížděk na koních a dokonce i možnost projet se na vodním skůtru. Nesmíte opomenout možnost koupání v blízkém lomu, nebo několika překrásných lesních rybnících. Celoročně je pro vás připraven vodní ráj v Jihlavě. V létě i v zimě můžete hrát stolní tenis. V létě zajisté využijete množství cykloturistických tras, které Vás provedou krásami Vysočiny.
Zimní aktivity Pro milovníky sjezdového lyžování jsou sjezdové tratě na Čeřínku, v Brtnici, v Mrákotně, Jihlavě a Lukách nad Jihlavou. Sjezdovky jsou v okruhu 10 – 25 km, stejně tak mnoho běžeckých tratí.
Doprava Autobusové spojení: 100 m - Třešť
Vlakové spojení: 500 m - Třešť
Aktualizováno dne: 12.10.2016
Penzion U Růžičků
GPS: 49.2924293,15.4826658
Adresa: U Váhy č.p. 471, 58901 Třešť
Mobil: +420 608 822 424

Zajímavá místa v okolí

TIC nabízí průvodcovskou činnost v expozici betlémů a v bývalé židovské synagoze, prohlídky města. I...
Pobočka muzea Vysočiny sídlí v tzv. Schumpeterově domě. Expozice je věnovaná betlémářství v Třeš...
Historické centrum města s 19 významnými stavbami, mimo jiné kostel, několik domů, židovská synagoga...