Kraj: kraj Vysočina | Okres: Pelhřimov | Město: Horní Cerekev | Lokalita: Horní Cerekev | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel RUSTIKAL

Havlíčkova č.p. 120, 39403 Horní Cerekev 0.33 km od centra Horní Cerekev
Kapacita 105 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Hotel Rustikal **** je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy.

Horní Cerekev leží na česko-moravském pomezí, 15 km jihovýchodně od Pelhřimova v malebné krajině Českomoravské vysočiny, plné kopců, lesů, luk a rybníků, v klimaticky příjemné poloze 600 m nad mořem.

Prostředí je ideální pro ty, kteří mají rádi českou přírodu a klid. Vedle toho můžete objevovat prameny české kultury a dějin, obdivovat hrady a zámky. V okolí hotelu Rustikal je plno zeleně, rájem pro lovce je honitba o rozloze 6000 hektarů bohatá na divokou zvěř (srnci, divočáci, mufloni, daňci) a okolní rybníky skýtají vynikající příležitost k rybolovu.
Ubytování Hotel Rustikal poskytuje svým hostům maximální pohodlí v elegantně a stylově zařízených pokojích a apartmánech s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), minibarem, telefonem, TV/SAT a bezpečnostní schránkou. V areálu hotelu se nachází hlídané parkoviště (50 míst).
  pokoj/ noc
jednolůžkový 500 Kč
dvoulůžkový 800 Kč
třílůžkový 1200 Kč
čtyřlůžkový 1600 Kč
pětilůžkový 1600 Kč

 

Lůžka 3 jednolůžkové pokoje
38 dvoulůžkových pokojů
3 čtyřlůžková apartmá = 2/2 pokoje, společná koupelna a WC
1 pětilůžkové apartmá = 2/2 pokoje, 1/1 pokoj, společná koupelna a WC
možnost 9-ti přistýlek
Stravování Stylová restaurace a bar nabízí pestré pochoutky české i mezinárodní kuchyně. Pro rodinné oslavy nebo firemní prezentace nabízíme uspořádání rautů či vepřových hodů. Letní posezení na terase dotváří romantickou atmosféru hotelu. Vedení hotelu spolu s personálem vyjde ochotně vstříc požadavkům jak jednotlivých hostů, tak i celých skupin. Zajistíme perfektní servis pro svatební hostiny, promoce, odborná symposia nebo konference. To vše v oddělených prostorách, které jsou součástí hotelového komplexu.
Další služby Kongresy: několik typů sálů a salonků s veškerým technickým vybavením, zajistíme veškerý servis.
Směnárna, zařízení pro invalidy, výtah, kongresové sály, business centrum ( 20 komfortních kanceláří ), překlady dokumentů (Aj, F, Nj, Niz), zprostředkovatelské služby, možnosti pro obchodní, ekonomická a politická jednání, jazykově vybavený personál, pronájem minibusu s řidičem, možnost rybolovu, možnost lovu divoké zvěře, večery s živou hudbou, opékání selat, grilování, zajištění programu dle přání, poznávací výlety, průvodcovské služby, kadeřnictví, masážní salon kosmetika.
Volný čas Zajišťujeme vyjížďky na koních, projížďky v kočáře, zprostředkování jízdy na vodních lyžích, cyklistické stezky (silniční, terénní), krytý bazén, plážový volejbal, petang, tenis, stolní tenis, minigolf, sauna, fitness, solárium, karambol, billiard, pěší tůry.
Doprava Autobusové spojení: 300 m - Horní Cerekev
Vlakové spojení: 1 km – Horní Cerekev
Aktualizováno dne: 12.10.2016
Hotel RUSTIKAL
GPS: 49.3203735,15.3322376
Adresa: Havlíčkova č.p. 120, 39403 Horní Cerekev
Telefon: +420 565 396 130
Fax: +420 565 396 569

Zajímavá místa v okolí

Švédské polní opevnění - bylo vybudováno v letech 1640 a 1641 švédským vojskem, které zde na počátku...
Pozdně gotický hrad zvedající se na skalnatém vrchu u obce Doupě. Dominantou hradu je 45 m vysoká se...
Pobočka muzea Vysočiny sídlí v tzv. Schumpeterově domě. Expozice je věnovaná betlémářství v Třeš...