Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Frýdek-Místek | Město: Jablunkov | Lokalita: Jablunkov | Hora: Beskydy, Javorníky

Ubytování Gorol

č.p. 908, 73991 Jablunkov 1.22 km od centra Jablunkov
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 300 Kč
Obecný Ubytovaní GOROL ** se nachází na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového areálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellness centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské průlezky.
Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013
Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.
Ubytování Možnost ubytování v 5ti pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek.

Sociální zařízení:
zvlášť pro muže i ženy, celkem 3x sprcha, 3x umyvadlo, 3x WC
(z toto 1 sociální zařízení je vyhrazeno pro osoby s omezenou schopností pohybu)

Společenská místnost:
kapacita 16 míst. Slouží zároveň jako jídelna, kde jsou také k dispozici společenské hry a barevná televize. Lze odtud vystoupit na terasu s posezením.

Celé přízemí, kde je umístěná recepce, čtyřlůžkový pokoj s terasou, 1 sociální zařízení, společenská místnost s terasou, je vhodné i pro osoby s omezenou schopností pohybu.

KRÁTKODOBÉ UBYTOVÁNÍ:

Čtyřlůžkový apartmán    350,-Kč/osobu/noc 

Dvoulůžkový apartmán  350,-Kč/osobu/noc

 

DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ:

Čtyřlůžkový apartmán  300,- Kč/osobu/noc

Dvoulůžkový apartmán 300,- Kč/osobu/noc

Při dlouhodobějším ubytování (nad 10 dnů) - cena dohodou.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma.

Dle dohody možnost snídaně 70,- Kč/osoba.

Pronájem celého objektu SILVESTR, VÁNOCE a VELIKONOCE 1noc/7.000,- Kč, 2 noci/10.000,- Kč (vratná kauce 5.000,- Kč)

Pronájem celého objektu na týden 25.000,- Kč (vratná kauce 10.000,- Kč).

Nástup na ubytování je vždy v den pobytu od 14 h odpoledne, ukončení pobytu je vždy do 10 h dopoledne. Po dohodě i mimo tyto doby. Domácí mazlíčci po dohodě.

Záloha je zpravidla 50% z celkové ceny, její výši určuje pronajímatel. Doplatek se hradí na místě hotově.

Lůžka Kapacita ubytovny:
16 lůžek v pěti pokojích.

Skladba pokojů:
3x čtyřlůžkový, 2x dvoulůžkový
Pokoj č. 1/Přízemí - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel
Pokoj č. 2/Patro - dvoulůžkový
Pokoj č. 3/Patro - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel
Pokoj č. 4/Patro - čtyřlůžkový
Pokoj č. 5/Patro - dvoulůžkový
Stravování Možnost stravování:
restaurace Bowling Jablunkov (naproti ubytovny) a hotel Stará Ameryka asi 225m od ubytovny - www.hotelameryka.cz, pak restaurace v centru města .

Další služby Vlastní parkoviště:
kapacita 14 parkovacích míst, z toho dvě jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifi připojení.

Multifunkční hřiště:
Multifunkční hřiště slouží pro hru basketbalu, volejbalu, tenisu, minikopané, házené apod. a k dispozici je od dubna do listopadu.

Možnost zapůjčení vybavení.
Volný čas V těsné blízkosti ubytovny se nachází multifunkční hřiště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, mini kopaná, házená apod.

V okolí ubytovny a je vybudováno dětské hřiště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině.

K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště. Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.
Zimní aktivity 5,1 km od ubytovny se nachází multifunkční lyžařský areál pro celou rodinu KEMPALAND. Nabízí velké množství doplňkových atrakcí, snowboardovou školu, dětskou lyžařskou školku s iglú, dětský sněhový koutek atd. Další možností je lyžařský areál Mosty u Jablunkova vzdálený 5,1 km od ubytovny, který nabízí středně náročné lyžařské svahy, špičkově upravené, běžkařské stopy, noční osvětlení běžkařských stop, svah s přakážkami pro snowboardisty. Mezi další známé lyžařské areály do 10km od ubytovny patří např. Ski areál Hrádek ve Slezsku, lyžařské svahy v Dolní a Horní Lomné, lyžařský svah Polanka, lyžařský svah Gírová. Ubytovna může být také Vašim nástupištěm na běžkařské trasy a tůry do okolí např. do Mostů u Jablunkova (5,3km), na Gírovou )5,1km), Studeničný vrch (5,1km), Velký Stožek (5,2km), Komorovský grůň (5,6km), Kyčeru (5,6km), Vrch Skalka(6,8km) a dál.
Sport V těsné blízkosti ubytovny se nachází koupaliště s celkem 3 bazény a tobogánem, lanové centrum Ameryka, jehož součástí je i lanové centrum pro dospělé i nizké lanové překážky pro děti. Areál také nabízí hřiště na beach vollyball a dětské hřiště s pirátskou plachetnicí.

5,2 km od ubytovny v obci Bukovec se nachází volnočasový areál pro rodiny s dětmi Kempaland. Nabízí řadu atrakcínapř. awuazorbing, trampolíny, horské káry, summertubing, nordik walking, jízdu v dětských aku čtyřkolkách nebo lukostřelbu.

5,3 km od ubytovny můžete navštívit bobovou dráhu a dětský zábavní park Mosty u Jablunkova. Mezi hlavní atrakce patří bobovádráha (650m) s celoročním provozem, jako další atrakce lez využít lanové centrum, lezecké stěny, bungee tramopíny, dětské trampolíny, dětský zábavní park, sjezd na horských koloběžkách, sjezd na laně - Gorolszus.

Naší ubytovnu můžete také využít jako výchozí místo k pěším vycházkám a tůrám po Těšínských Beskydech. Vyrazit můžete, také na některou z okolních cyklostezek, které kolem vedou.

Doprava Autobusové spojení: autobusová zastávka Žihla u obchodu (cca 500m), autobusové stanoviště Jablunkov (1,4km) ,Vlakové spojení: vlakové nádraží Návsí u Jablunkova (cca 30 minut pěší chůze),Na kole: cyklotrasa č. 6080, Radegast Trojmezí, Autem: Na křižovatce v Jablunkově (u supermarketu Penny) odbočit na Písek a Bukovec.

Aktualizováno dne: 25.11.2016
Ubytování Gorol
GPS: 49.567472, 18.772561
Adresa: č.p. 908, 73991 Jablunkov
Mobil: +420 733 595 852

Zajímavá místa v okolí

Unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Letní nabídka: Bo...
Hraniční sloup byl postaven v roce 1993 v místě, kde se spojují hranice České, Slovenské a Polské re...
Výstavba rozhledny a srubu s občerstvením na Velké Čantoryji byla realizována v období července až ř...