Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Malá Morávka | Lokalita: Malá Morávka | Hora: Jeseníky

Penzion Sofie

Malá Morávka č.p. 33, 79336 Malá Morávka 0.09 km od centra Malá Morávka
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 195 Kč
Obecný Penzion v Malé Morávce, ideální nejen pro milovníky hor, lyžování a turistiky.

Ubytování V kvalitně vybavených 2, 3, 4 lůžkových pokojích + jednom 5-ti lůžkovém, maximální ubytovací kapacita penzionu je 21 osob.
Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivu (postele, skříně) a mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo, zrcadlo,..), LED ploché TV s možností přehrávání přes USB, k dispozici zdarma Wi-Fi

Podrobný ceník viz. níže:

Rozšířený ceník
Stravování Snídaně, polopenze i plná penze jsou vydávány v restauraci v přízemí. Snídaně jsou vydávané od 8:00, káva, čaj, pečivo, máslo atd. neomezeně + zvolená snídaně dle Vašeho výběru z menu snídaní (nabízíme na výběr jak z kontinentálních snídaní tak také teplé snídaně, vajíčka, párky apod..nechybí ani vegetariánské - více viz. jídelní lístek). Oběd i večeři si můžete vybrat z aktuální nabídky hotových jídel pro konkrétní den nebo jakékoliv hlavní jídlo z menu bez omezení a bez příplatku
Další služby Nabízíme zapůjčení silničních, dětských a horských kol včetně speciálů.

Také půjčení lyží, snowboardu, běžkařského vybavení včetně bot, helmy, hůlek atd. Zajistíme individuální vyučování lyžování ve spolupráci s lyžarskou školou TC Praděd. Soukromý instruktor s Vámi vyrazí na svah dle Vašeho výběru a zdatnosti.

Penzion Sofie nabízí kromě klasického celoročního ubytování také možnost uspořádání různých akcí jako svatba, promoce, rodinná oslava apod. Dále nabízíme možnost u nás uspořádat firemní školení, večírek a podobné akce.

Volný čas V nedalekém okolí naleznete mnoho pozoruhodností jako: Ztracené kameny (1250 m) - výhled do údolí říčky Merty a na Sobotínsko; bizarní skaliska Pec a Pecný; Jelení studánka - přístřešek a vodní pramen; Petrovy kameny (1438 m); Praděd (1492 m) - televizní věž s kruhovým výhledem; Červenohorské sedlo - lyžařské centrum a místo nástupu na hřebenové túry v obou směrech hlavního hřebene. I při špatném počasí zde naleznete mnoho zajímavostí jako např.: Zámek Bruntál, velké Losiny s lázněmi a ruční papírnou. Karlova Studánka, Praděd a mnoho dalších nádherných míst.

Zimní aktivity V okolí penzionu se nachází více jak 15 lyžařských vleků a 5 sedačkových lanovek, od modrých sjezdovek vhodných pro začátečníky, až pro sjezdovky pro zdatné lyžaře. Kromě sjezdovek v Malé Morávce a místní části Karlov pod Pradědem naleznete v blízkosti také skiareály na Pradědu (nejvýše umístěné sjezdovky v ČR), Dolní Moravici a dalším okolí. 90% sjezdovek nabízí umělé zasněžování a noční lyžování. Malá Morávka je charakteristická dlouhou zimní sezónou. Dostatečné množství sněhu i v jarních měsících zaručuje ideální podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování. V okruhu 3 km se nachází 12 lyžařských svahů různé náročnosti a délky (více jak 18 vleků od modré, červené po černé sjezdovky). Přímo od penzionu vedou běžecké stopy. Dále máte možnost lyžovat v lyžařském středisku Ovčárna - Praděd - 11 km.
Aktualizováno dne: 24.11.2016
Penzion Sofie
GPS: 50.014536, 17.316012
Adresa: Malá Morávka č.p. 33, 79336 Malá Morávka
Telefon: +420 792 217 828, 733 750 983

Zajímavá místa v okolí

Bikepark je vhodný pro každého. Některé zdejší trasy zvládnou děti, zatímco jiné dají zabrat i zkuše...
Kostel Panny Marie Uzdravení nemocných je byl dostavěn v roce 1840. Kostel je vybaven jednotně řešen...
Lázně se nacházejí v pohoří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 800 m n. m. v malebném údolí říčky Bí...