Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 2 | Lokalita: Praha 2

TOPapartmány Praha

Polská č.p. 5, 12000 Praha 2 km od centra Praha 2
Kapacita 8 lůžek
Ubytování již od 550 Kč
Obecný Nabízíme Vám příjemné ubytování v centru Prahy ,hned vedle Riegrových sadů a pět minut chůze od Václavského náměstí. Tato část města je známa jako krásná a klidná residenční čtvrť, s velkým výběrem obchodů a restaurací. S výbornou dostupností většiny pamětihodností města. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.
Ubytování Jsou zde pro Vás připraveny dva apartmány, každý pro 2 až 4 osob. Apartmány mají společné WC ,koupelnu s pračkou a plně vybavený kuchuňský kout - el. trouba,sklokeramická varná deska, lednice, myčka , mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí a kabelovou TV + internet.

APARTMÁN 1:
- obývací pokoj s prostornou skříní ,sedačkou a jídelním koutem s výhledem na Vinohradskou čtvrť
- dvoulůžková postel, LED TV,WIFI internet ,rádio, malá lednička a varná konvice
APARTMÁN 2:
- obývací pokoj s prostornou skříní ,sedačkou a jídelním koutem s vyhledem do zahrady
- dvoulůžková postel, LED TV,WIFI internet ,rádio, malá lednička a varná konvice

800 Kč  cena pro 2 osoby / noc

200 Kč další osoba / noc


1900 Kč Silvestr 2 osoby / noc
Lůžka apartmán pro 2 - 4 osoby
Stravování kuchyňský kout
Další služby - v ceně ubytování je zahrnuto ložní prádlo a ručníky
- objekt je vytápěný plynovým topením
- nástup na pobyt je možný kdykoliv
- zvířecí mazlíčci jsou vítáni
- dětská postýlka,jídelní židlička a hračky
Volný čas TIPY NA VÝLET:


Pražský hrad:

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.


Klášter Pražského Jezulátka:

Klášter Pražského Jezulátka je zčásti renesanční a zčásti raně barokní sálovou stavbou římského typu. V kostele je umístěna soška Pražského Jezulátka.


Karlův most:

Karlův most je nejstarší zachovaný pražský most. Byl založen císařem Karlem IV. v roce 1357 na místě románského Juditina mostu z 12. století, zničeného povodní.


Staroměstská radnice s orlojem:

Zhotovil jej r. 1410 Mikuláš z Kadaně a zdokonalil koncem 15. st. mistr Hanuš z Růže. Podle Jiráskovy pověsti sestrojil orloj mistr Hanuš. Poté ho nechali pražští radní oslepit, aby nemohl vyrobit jeho kopii. Za to se mistr Hanuš pomstil tak, že orloj zastavil. Orloj se ve skutečnosti zastavil r. 1865 a tehdy hrozilo, že bude odstraněn. Naštěstí pražský hodinář Ludvík Hainz mechanismus dokázal opravit a stal se jeho správcem on i jeho potomci. Orloj má tři části: nejvýše jsou mechanické figury. Každou hodinu se ve dvou okénkách pod stříškou objevuje 12 apoštolů.


Židovské město:

Židovské Město pražské, založeno v místech mezi Karlovým mostem a Staroměstským náměstím, bylo nejvýznamnější židovskou obcí v českých zemích. Postupem let se původní osada vyvinula v Židovské Město s vlastní samosprávou a soudnictvím. Dnes se tato část města nazývá Josefov. Mimořádný význam obce spočíval vedle její početnosti a kulturního i hospodářského bohatství také v tom, že až do poloviny 17. století zastupovala ve vztahu k panovníkovi a zemským úřadům všechny ostatní židovské obyvatele Čech.


Petřínská rozhledna:

Petřínská rozhledna je mladší sestrou Eiffelovy věže, která „trochu“ přerostla své sourozence. Z nejkrásnějších věží ta nejvýše položená. Vzbuzuje zmatené pocity, údiv i oprávněnou hrdost. Jen dva roky po dostavění elegantní pařížské věže, která dosahuje úctyhodných 361 metrů nad mořem, se nad pražskou kotlinou i nad hladinou oceánů vynořila Petřínská rozhledna a tiše vyhlásila svoje prvenství. Výškou 378 m. n. m, jakoby sestru přivinula pod ochranná křídla.
Aktualizováno dne: 03.11.2016
TOPapartmány Praha
GPS: 50.078677,14.445823
Adresa: Polská č.p. 5, 12000 Praha 2
Telefon: +420 774 93 28 46
Mobil: +420 774 93 28 46

Zajímavá místa v okolí

Turistické informace, počítače s připojením na internet, prodej poštovních cenin, upomínkových předm...
Jeruzalémská synagoga a nebo též Jubilejní synagoga, je největší a nejmladší synagoga v Praze. Byla ...
Jindřišská věž byla původně zvonicí kostela svatého Jindřicha a svaté Kunhuty. Dosahuje výšky 65,7 m...