Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Břeclav | Město: Pavlov | Lokalita: Pavlov

Pavlovský apartmán

Přehradní ulice 692 01 Pavlov 0.63 km od centra Pavlov
Kapacita 4 lůžka
Ubytování již od 600 Kč
Obecný Objevte kouzlo Jižní Moravy s možností cykloturistiky, rybaření, surfování, kitingu, ochutnávky vín nebo jen odpočinkem v nově vybudovaném krásném apartmánu na břehu Mušovského jezera.
Ubytování Apartmán pro 4 osoby má samostatnou ložnici se 2 lůžky, obytnou místost s velkou rozkládací sedací soupravou pro pohodlné vyspání 2 osob ,TV, Wi-fi připojení , plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, myčkou nádobí a varnou deskou.Součástí apartmánu je terasa s posezením , grilem a krásným výhledem na jezero.
apartmán 1 noc/1 osoba800 Kč
apartmán 1 noc/2 osoby1.200 Kč
apartmán týden7.800 Kč

Parkovné pro 1 autov ceně ubytování
Snídaňový box či snídaně v Hotelu Pavlov120 Kč/os

Sezona - červen,červenec,srpen,září:

apartmán 1 noc/1 osoba1.200 Kč
apartmán 1 noc/2 osoby1.400 Kč
apartmán týden9.000 Kč


Lůžka Apartmán pro 4 osoby
Stravování  Plně vybavený kuchyňský kout.
Další služby Auto zaparkujete přímo v areálu a svoje kolo umístíte do uzamykatelného boxu před apartmánem.
Volný čas

Návštěva vinných sklepů


Obec Pavlov leží na úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína. Proslavilo ji především víno, památky a archeologie. O tom, že zdejší vinařská tradice je dodnes velmi živá se můžete přesvědčit i ve zdejší vinotéce, která byla otevřena v budově obecního úřadu.


Vinotéka ve sklepech pod pavlovskou radnicí vznikla hlavně díky spolku domácích vinařů. Byly vybudovány orientační tabule navádějící návštěvníky obce k vinotéce, vytvořena internetová stránka a bylo vybudováno příjemné posezení před vinotékou.


Ve dvou klenutých prostorách najdete vinný archiv i místo, kde můžete posedět a degustovat vína od patnácti producentů z Pavlova a okolí.


Pokud chcete vidět místa, kde vína z Pavlova vznikají, vydejte se po trase naučné stezky Pavlovské vinice a vinné sklepy. Měří 3 km , je na ní sedm zastavení a k jejímu zdolání vám bohatě postačí 1,5 hodiny. Seznámíte se s místními viničními tratěmi a historií pavlovského vinařství, odhalíme Vám, čím je oblast Pálavy jedinečná a představíme nejčastěji pěstované odrůdy i nejpozoruhodnější místa v Pavlově a okolí.Cykloturistika


Ideální terény všech kvalit a náročností v nejbližším okolí. Každý si jistě najde pro sebe optimální trasy k výletům a návštěvám atraktivních lokalit.


Krásné pohodové rovinaté výlety okolo všech tří jezer,nebo vyjížďka do Lednicko-valtického areálu uspokojí svým rovinatým profilem každého cykloturistu.


Rybářský ráj

Vodní nádrž Nové Mlýny je rájem pro rybáře. Její mělké vody se velmi rychle prohřívají a zajišťují mnoho potravy pro své šupinaté obyvatele. Není divu, že sem za kapitálními úlovky míří vyznavači rybolovu různého zaměření.


Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál se nachází na pomezí Jižní Moravy a Dolního Rakouska. V 18. – 19. století byl knížecím rodem Lichtenštejnů zformován do podoby přírodního parku. V roce 1996 byl zapsán na seznam památek UNESCO. V této krásné oblasti se nachází dva zámky Lednický a Valtický. Dále se zde nachází velké množství menších pozoruhodných staveb - Belvedér, Kolonáda na Reistně, Minaret, Janův hrad, Dianin chrám, Tři Grácie, které obklopuje nádherný park s krásnými vodními plochami.


Půjčovna šlapadel a lodiček, windsurfing, kiteboarding

Jste-li vyznavači aktivní sportovní dovolené nebo raději zvolíte pasivní způsob odpočinku, břehy Novomlýnské nádrže Vás jistě uspokojí. Ve 100m vzdáleném Yacht Clubu Dyje je pro Vás připravena půjčovna lodiček a šlapadel. Samozřejmě si zde můžete zajezdit na windsurfingu nebo kitesurfingu…..a pokud vám toto nic neříká, můžete jen tak odpočívat na krásné travnaté pláži s pozvolným přístupem do vody s pískem nebo oblázky. Nachází se zde občerstvení i soc. zázemí.


Bobová dráha Němčičky

Letní bobová dráha v Němčičkách, to je atrakce,které mnohý návštěvník jen stěží odolá. Nachází se 20 km od Vašeho apartmánu a vše co se chcete dozvědět naleznete na jejich webu. www.bobovka.eu


Muzeum Dolní Věstonice

Jedno z nejslavnějších archeologických nalezišť známé nálezem jedinečné Věstonické venuše. Tato expozice podává přehled poznatků o archeologických lokalitách ze starší doby kamenné, které byly zkoumány v okolí Dolních Věstonic a také sousedním Pavlově.

Aktualizováno dne: 05.08.2015
Pavlovský apartmán
GPS: 48.876606, 16.679081
Adresa: Přehradní ulice 692 01 Pavlov
Telefon: +420 603 481 306
Mobil: +420 603 481 306

Zajímavá místa v okolí

Hrad vznikl ve 13. století a byl vystavěn z větší části jako dřevěný a byl později přestaven na zděn...
Zřícenina hradu z 13.století se nachází u obce Klentnice na severním okraji Stolové hory v Pavlovský...
Vodní dílo Nové Mlýny tvoří soustava tří vodních nádrží na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy na jihu M...