Kraj: Prešovský | Okres: Poprad | Město: Gerlachov | Lokalita: Gerlachov | Hora: Vysoké Tatry - Smokovce, Štrbské pleso...

Omega club

Lúčna č.p. 173, 05942 Gerlachov km od centra Gerlachov
Kapacita 50 lůžek
Ubytování již od 10 EUR
Obecný Ubytovanie Omega Club sa nachádza v atraktívnej lokalite pohoria Vysoké Tatry v malebnej podtatranskej obci Gerlachov pod majestátnym Gerlachovským štítom(2655 m n.m.). Ponúkame krásnu prírodu, vhodnú pre letnú aj zimnú dovolenku.
Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.
Ubytování Omega club Vám ponúka možnosť ubytovať sa v útulných a moderne zariadených izbách.Omega club poskytuje ubytovanie: 
- 10 samostatných dvojlôžkových izbách s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC)
- 4 samostatné apartmány so spálňou s TV-SAT, izba s jedálenským stolom, sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC), vybavená kuchynka (elektrický varič, chladnička, rýchlovarná kanvica) 


Lůžka
36 lôžok + 14 prísteliek
4 samostatné apartmány (4/4+1): 
- spálňa s TV-SAT (1/2+1) 
- izba s jedálenským stolom (1/2) 
10 samostatných dvojlôžkových izieb 
Stravování V Omega clube sa nachádza: 
- vybavená kuchyňa (2x elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenskými stolmi.
Další služby Relax:
V Omega Clube, máte možnosť na relaxáciu v bazéne s liečivou slanou vodou, ktorá má pozitívny vplyv na kožu, dýchacie cesty a na relaxáciu. V priestore bazénu hrá relaxačná hudba s farebným relaxačným osvetlením.

Ďalšiou možnosťou oddychu je saunovanie, ktoré zdravo vplýva na zdravie človeka v akomkoľvek veku. Ponúkame vlhkú, suchú a fínsku saunu pre 6 osôb. Súčasťou saunovacieho priestoru je aj parný hydromasážny box.
- sauna 17 €(6 osôb)
- bazén 2,50 €(1 osoba)

Relaxačné priestory: 
- bazén, šatňa, sprcha, WC
- parná a suchá sauna s odpočívarňou
- masážny box so saunou
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
- bezplatné parkovanie áut pri objekte
- ústredné kúrenie
- celoročná prevádzka
Volný čas

V obci je predajňa potravín a autobusové spojenie na Tatranskú Polianku, do Starého Smokovca, Svitu a Popradu. Gerlachov je v blízkosti Tatranskej Polianky(3 km), Starého Smokovca(5 km), Svitu(5 km) a Popradu(10 km). Neďaleký hotel HUBERT(2 km) ponúka možnosť relexácie(bazén, sauna, masáž, kryté a otvorené tenisové kurty atď.) a kvalitné reštauračné stravovanie. Najbližšie ďalšie reštaurácie sa nachádzajú v obci Batizovce(3 km) a na Tatranskej Polianke(3 km).

Zima ponúka využitie štandardných lyžiarskych bežeckých tratí v Gerlachove na Štrbskom Plese a zjazdových tratí v Starom Smokovci, vo Svite-Lopušnej doline, Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Možnosť využitia odborného poradenstva v letnej turistike a zimnej lyžiarskej turistike. Požičovňa lyžiarskej bežeckej výstroje.

Obec Gerlachov leží v podhorí Vysokých Tatier. Svojou polohou je obec bránou do Vysokých a Nízkych Tatier a je vyhľadávaným miestom pre letné a zimmné pobyty spojené s rekreáciou, turistikou, športom, horolezectvom a lyžovaním.
Z jednej strany lemovaná prekrásnou scenériou štítov Vysokých Tatier a z druhej strany končiarom Kráľovej hole patriacej k Nízkym Tatrám. Je tu ideálne prostredie na turistiku a cykloturistiku po okolí.

 

Aktualizováno dne: 05.04.2013
Omega club
GPS: 49.096106,20.204339
Adresa: Lúčna č.p. 173, 05942 Gerlachov
Telefon: +421 903 629 141
Mobil: +421 903 629 141