Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 1 | Lokalita: Praha - Nové Město, Praha 1

Hotel Yasmin

Politických vězňů č.p. 12/913, 11000 Praha 1 km od centra Praha 1
Kapacita 408 lůžek
Ubytování již od 1000 Kč
Obecný Luxusní Hotel Yasmin je situován v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Většina památek se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Výhodná poloha hotelu Yasmin umožňuje hostům použít i druhý vchod do hotelu, který vede přímo na Václavské náměstí.

Hotel Yasmin patří mezi nejlépe hodnocené design hotely v Praze. Design Hotel Yasmin nabízí služby na vysoké úrovni 4 hvězdičkového hotelu, kdy přístup k našim hostům je vždy s maximální a osobní péčí. Nejen kvalitními službami, ale i svou lokací a skvělým designem právem patří design Hotel Yasmin mezi nejlepší hotely v Praze. Za zmínku zcela jistě stojí i náš skvělý Restaurant Café Bar Noodles, který nabízí vybrané speciality, jak již název napovídá specialitou restaurace jsou nudle z celého světa připravované na různé způsoby.
Ubytování Pokud hledáte kvalitní ubytování v Praze jste na správném místě. Rádi bychom vám zde představili naše luxusní pokoje Hotelu Yasmin, kde na sedmi patrech je rozloženo 196 luxusních designových pokojů. Většina ze 185 standardních pokojů a 11 apartmá svým výhledem na nádvoří nabízí ubytování v klidném prostředí – centra Prahy.

* Novinka - set na přípravu kávy a čaje na pokojích deluxe a junior suite zdarma
* Superior double/twin pokoj
* De luxe double/twin pokoj
* 10 junior suite
* 1 Yasmin suite

Naše pokoje nabízejí ubytování v Praze, kde důraz je kladen na vysoký standard a design všech pokojů. Pokoje jsou navrženy tak, aby příhodně spojovaly jak potřebnou funkčnost tak nejvyšší komfort.
Lůžka 185 standardních pokojů a 11 apartmá
Stravování Hotelová restaurace.
Volný čas Hlavní nádraží, stanice metra “Muzeum” a “Můstek” jsou vzdáleny jen pár minut chůze od hotelu Yasmin. Dálnice do Vídně, Drážďan a Frankfurtu, tak jako mezinárodní letiště Praha jsou snadno dostupné.

Luxusní hotel v centru prahy, Hotel Yasmin přináší možnost prožít léto v Praze v luxusním prostředí a neopakovatelnou atmosférou.
Aktualizováno dne: 01.11.2016
Hotel Yasmin
GPS: 50.0823108,14.4298453
Adresa: Politických vězňů č.p. 12/913, 11000 Praha 1
Telefon: +420 234 100 100
Fax: 234 100 101

Zajímavá místa v okolí

Václavské náměstí sloužilo původně jako jedno ze dvou hlavních Pražských tržišť, dle toho se původně...
Jindřišská věž byla původně zvonicí kostela svatého Jindřicha a svaté Kunhuty. Dosahuje výšky 65,7 m...
Jeruzalémská synagoga a nebo též Jubilejní synagoga, je největší a nejmladší synagoga v Praze. Byla ...