Kraj: Zlínský kraj | Okres: Vsetín | Město: Velké Karlovice | Lokalita: Velké Karlovice | Hora: Beskydy, Javorníky

Penzion pod pralesem

Léskové č.p. 911, 75606 Velké Karlovice 5.51 km od centra Velké Karlovice
Kapacita 29 lůžek
Ubytování již od 550 Kč
Obecný Penzion a hospoda Pod Pralesem, která se nachází v malebném údolí Léskové, mají ve Velkých Karlovicích dlouholetou tradici. Návštěvníkům této kouzelné části Valašska nabízíme ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní a od roku 2014 také pivo z našeho vlastního Karlovského minipivovaru. Penzion se nachází v turisticky atraktivním, dostupném, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula.
Ubytování V penzionu vás ubytujeme v devíti pokojích různé velikosti, od dvoulůžka až po čtyřlůžkové apartmány. Všechny naše pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Do celé ubytovací části je samostatný vstup oddělený od restaurace.

Apartmán č. 6 se skládá ze dvou místností, v první se nachází rozkládací pohovka a konferenční stolek. Druhou místnost tvoří čtyřlůžková ložnice, kde se nachází manželské dvoulůžko a patrová postel. Apartmán má k dispozici vlastní sociální zařízení s vířivou vanou. Součástí apartmánu není kuchyně.

Pokoje nedisponují vlastní televizí. V objektu je možno využít bezplatné WiFi připojení, ovšem doporučujeme jej pouze pro hobby účely. Pokud potřebujete rychlé připojení pro pracovní záležitosti, musíte si jej obstarat sami. V údolí Léskové je stabilní LTE signál všech operátorů.

Dospělý / noc 550 Kč
Dítě od 3 do 10 let / noc 450 Kč
Apartmán č. 6 / noc 2000 Kč
Zvíře / noc 130 Kč
Snídaně / dospělý 100 Kč
Snídaně / dítě do 10 let 60 Kč
  • V ceně ubytování je zahrnuta snídaně
  • Rekreační poplatek pro osoby starší 14 let činí 15 Kč
  • Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  • Ceník je platný do 20. 12. 2019, ceny za vánoční a silvestrovské pobyty jsou na vyžádání
  • Cena ubytování se snídaní  během Karlovského gastrofestivalu činí 600 Kč / dospělý a 500 Kč / dítě za noc
  • Cena ubytování v 1lůžkovém pokoji číní 600 Kč / osoba / noc
Speciální nabídka Akce na klíč: jsme připraveni dle Vašich požadavků zorganizovat akci na klíč. Zajistíme produkty, personál i příslušné vybavení. Přehled akcí, které jsme schopni pro vás zorganizovat: opékání selete, ovce, zabíjačka, naložení a grilování masa, raut v podobě studených mís, dětské oslavy .
Lůžka 4x Dvoulůžkový pokoj
1x Třílůžkový pokoj
3x Čtyřlůžkový pokoj
1x Apartmán č. 6 (4-6 lůžek)
Stravování Polopenze nenabízíme, pro obědy a večeře lze využít naší restauraci Pod Pralesem.
Další služby K dispozici je také prostor pro úschovu kol a lyží, z dalších služeb celého areálu lze například využít saunu v Penzionu Na Kopečku. Rodiny s dětmi mohou využít jak vnitřního, tak venkovního vybavení pro své nejmenší.
Volný čas Tipy na výlety ve Velkých Karlovicích: Prales RAZULA, Javorníky, Soláň, zvonice na Soláni a ateliér K. Hofmana, Vysoká, Karlovský kostel, Karlovské fojtsví, Rozhledna Sůkenická, Karlovské muzeum.
Zimní aktivity Lyžařská škola Penzion Na Kopečku: má několikaletou tradici. Je zaměřená na výuku lyžování dětí (od 3 let a více) i na výuku dospělých. Pod vedením našich instruktorů proběhlo více než 12 kurzů, které úspěšně absolvovalo přes 150 „žáků“. Při výuce dbáme na bezpečnost, pohodu a samozřejmě na individuální schopnosti našich malých i velkých lyžařů. Nabízíme výuku lyžování dětí i dospělých na různé úrovni.
Aktualizováno dne: 16.07.2019
Penzion pod pralesem
GPS: 49.3689896,18.3585650
Adresa: Léskové č.p. 911, 75606 Velké Karlovice
Telefon: +420 571 444 747

Zajímavá místa v okolí

Volně přístupná dřevěná rozhledna na vrchu Miloňová (846 m.n.m.) nad Velkými Karlovicemi nabízí krás...
Telekomunikační věž na vrchu Čarták nedaleko horské rekreační osady Bumbálka s krásným kruhovým výhl...
Ski areál se nachází v nadmořské výšce 712 metrů a převýšení je přes 100 metrů v obci Bílá - Mezivo...