Perníková chalúpka

Istebné č.p. 87, 02753 Istebné km od centra Istebné
Kapacita 12 lůžek
Ubytování již od 7 EUR
Obecný Rozprávkové ubytovanie v súkromí na Orave.
 
Ubytování: chalupa je vhodná hlavne na rodinné dovolenky. Jej súčasťou sú štyri spálne s kapacitou 4,3, a 2 postele ( 2x), súčasťou obývacej miestnosti je farebný televízor. Kúpeľňa je vybavená teplou vodou, vaňou a umývadlom, splachovacie WC je v objekte samostatne oddelené.  

Majiteľ na požiadanie zapožičia slnečník, žehličku, bicykle alebo detskú postieľku ... .  
 
Stravování: kompletne vybavená kuchyňa s teplou vodou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, elektrickou dvojplatničkou a sporákom na tuhé palivo. V jedálenskej časti je krb.
 
K objektu patrí aj uzamykateľný dvor s parkoviskom, okrasná záhrada,záhradný altánok s krbom, vonkajšie sedenie a hojdačky aj pre dospelých. V osobitnej miestnosti je stolný tenis a elektrický terč. Vykurovanie je elektrické.  
 
Taktiež vieme zabezpečiť masážny prístroj, perličkový kúpeľ, klasickú masáž celého tela, splavovanie Oravy na člnoch , či jazdu na koňoch.  
 
 
PRÍSTUP AUTOM:  
- je možný celoročne  
- snehové reťaze nie sú potrebné  
 
 
od 7€/ osoba/ noc

podrobný cenník
Lůžka 2x 1/2, 1x 1/3 a 1/4
Stravování individuálne (možnosť varenia)
Volný čas V lete je v okolí penziónu pestrý výber vyžitia. Je tu veľa možností na turistiku a prechádzky v prírode. Istebné sa nachádza na okraji Malej Fatry. Dominantou sú Veľký a Malý Rosutec, Fatranský Kriváň, Chleb, Šíp a ďalšie. Obdivovať môžte aj chránené prírodné výtvory ako napríklad Kryštáľová jaskyňa, Bôriková mláka, Domašínsky meander a Šútovská epigenéza. Malá Fatra ponúka skutočne obrovské množstvo možností a nemôže byť pre Vás problém vybrať si niečo presne na Vašu mieru. Turistické chodníky začínajú priamo v našej obci a taktiež v okolitých obciach - napr. v Párnici (3 km ), v Šútove (14 km ), v Zázrivej (15 km ).  
 

Priamo v obci sa nachádza futbalové ihrisko s umelým trávnikom a tenisové kurty. V Dolnom Kubíne (7 km ) nájdete krytú plaváreň, tenisové kurty, kolkáreň, niekoľko fitnes centier, na Gäceli narazíte na člnkovanie, lodenicu, trať pre vodný slalom a cyklistickú trasu.  
 
Možností na kúpanie je taktiež neúrekom. V blízkom okolí sú Šútovské jazerá a vodopády, do vzdialenosti 50 km nájdete termálne kúpaliská Bešeňová a Oravice a taktiež Aquapark Tatralandia. Novinkou je tiež aquapark a relaxačno - športové centrum dvor v Terchovej.  
 
 
 
Aktualizováno dne: 17.10.2012
Perníková chalúpka
GPS: 49.217338,19.218054
Adresa: Istebné č.p. 87, 02753 Istebné
Telefon: +421 43 5891 551
Mobil: +421 908 275 738, +421 908 558 124