Kraj: Ústecký kraj | Okres: Děčín | Město: Děčín | Lokalita: Děčín

Kemping Formule

Pěší č.p. 113, 40502 Děčín 5.81 km od centra Děčín
Kapacita
Ubytování již od 70 Kč
Obecný Hotel a Kemping Formule se nachází v klidném prostředí na okraji města Děčína. Umístění hotelu dovoluje prožít klidnou a příjemnou dovolenou. Hotel se nachází na kraji města Děčína v romantickém prostředí.Krása okolní přírody je hlavní atrakcí hlavně pro toho, kdo miluje jízdu na horském kole, pěší turistiku, jízdu na koni, stolní tenis či plavání. Náš hotel nabízí dobré spojení do centra města městskou hromadnou dopravou. Díky své pozici v severních Čechách, můžete navštívit mnoho krásných uměleckých památek a historických měst.Ubytování Hotel: 49 míst k ubytování v pohodlných pokojích s balkónem či bez balkónu,se standardním sociálním zařízením (sprcha, WC).

Kempování: v hotelovém areálu je ideální místo pro ty,kdo chtějí prožít dovolenou v přírodě a zároveň v blízkosti veškerého komfortu jaký hotel nabízí. Místo je zde vyhrazeno jak pro stany,tak i pro obytné přívěsy a karavany v blízkosti koupaliště. V ceně je zahrnuto koupaliště, užívání sociálního zařízení, parkoviště, užívání dětského hřiště. Přípojka el.energie za paušální poplatek.
osoba/ noc/ hotel od 370 Kč

 

Lůžka Stany, přívěsy.
Stravování Vlastní restaurace s kapacitou 50 lidí s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně,výběr salátů a rybích specialit.Grilování na zahradní terase, přes léto rychlé občerstvení v kiosku. K dispozici je samostatný salonek s kapacitou 30 osob. Na jídelníčku najdete celou řadu minutkových jídel.
Volný čas Hotel a Kemping Formule: se nachází v klidném prostředí na okraji města Děčína. Umístění hotelu dovoluje prožít klidnou a příjemnou dovolenou. Hotel se nachází na kraji města Děčína v romantickém prostředí.Krása okolní přírody je hlavní atrakcí hlavně pro toho, kdo miluje jízdu na horském kole, pěší turistiku, jízdu na koni, stolní tenis či plavání. Náš hotel nabízí dobré spojení do centra města městskou hromadnou dopravou. Díky své pozici v severních Čechách, můžete navštívit mnoho krásných uměleckých památek a historických měst.

Kulturní vyžití: V objektu je stolní tenis, billiard a šipky. Kino, plavecký bazén, divadlo, galerie, muzeum, státní zámek v centru Děčína 5 km od objektu. Hosté mohou navštívit také zoologickou zahradu. Nedaleko Děčína je národní park Českosaské Švýcarsko, v dostupné vzdálenosti je hraniční přechod se SRN.

Sportovní aktivity: možnost hry volejbalu,nohejbalu,stolního tenisu,kulečníku,pro děti využití dětského koutku v areálu hotelu,v okolí cykloturistika. Krytý plavecký bazén v Děčíně, bowling v obci Křešice, v nedalekých Boleticích fitnes centrum. V okolí hotelu je možnost pěší a cyklo turistiky.

Autobusové spojení: zastávka MHD 150 m od hotelu
Vlakové spojení: vlaková zastávka 500 m od hotelu
Aktualizováno dne: 21.11.2016
Kemping Formule
GPS: 50.7313248,14.1932937
Adresa: Pěší č.p. 113, 40502 Děčín
Telefon: +420 412 548 445

Zajímavá místa v okolí

Velký Chlum je čedičový kopec ležící 3 km jižně od Děčína. Kamenná rozhledna na Velkém Chlumu byla p...
Aquapark Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně sportovních komplexů v České republice. V letn...
Park s botanickou zahradou patří zahradnické škole v Děčíně a slouží především k výuce odborných pře...