Kraj: Nitranský | Okres: Nové Zámky | Město: Podhájska | Lokalita: Podhájska

Apartmánový dom ALEXANDRA MARTIN

94148 Podhájska km od centra Podhájska
Kapacita 10 lůžek
Ubytování již od 11 EUR
Obecný Podhájska patrí medzi najnavštevovanejšie kúpeľné a turistické atrakcie na Slovensku. Sme radi, že máte záujem si vybrať za cieľ svojej dovolenky alebo výletu práve toto krásne a čarovné miesto. Liečivá termálna voda, ktorej účinky už pomohli mnohým ľuďom sa v takomto zložení nachádza len tu a má podobné účinky ako Mŕtve more.  
 
P e n z i ó n sa nachádza v kľudnom tichom prostredí, vhodné na relax a rekreáciu. Penzión disponuje piatimi apartmánmi, z toho tri apartmány sú vybavené kupeľňou WC a kuchyňou, a dva apartmány, izba + WC kupeľňa, izba + WC kupeľňa so spoločnou kuchyňou (v apartmánoch je možnosť prístelku).  
 
Lůžka apartmány - 1/2, 1/2+1
Stravování individuálne (možnosť prípravy vlastnej stravy)
Volný čas PODHÁJSKA  
***************  
T e r m á l n e kúpalisko Podhájska má celoročnú prevádzku, jedinečné zloženie vody, ktoré nám poskytuje ju označuje za malé slovenské mŕtve more. Slaná termálna voda v siedmych bazénoch kúpaliska pôsobí blahodárne na problémy rôznych druhov:  
* reumatizmus  
* dna  
* bolesti chrbtice  
* kĺbové ochorenia  
* cievne ochorenia  
* ekzémové ochorenia  
* prieduškové ochorenia  
* ochorenia dýchacích ciest  
 
Blahodárnym spôsobom vplýva i na ľudí, ktorí si potrebujú doliečiť zlomeniny prípadne zmierniť bolesti ale napríklad i stimuluje i štítnu žľazu.  
V areáli sa nachádza tiež novovybudovaný relaxačno – rekondičný komplex, ktorý poskytuje masáže, vodoliečbu, elektroliečbu, mokrú a suchú saunu, fitnes,....  
 
Aktualizováno dne: 05.04.2013
Apartmánový dom ALEXANDRA MARTIN
GPS: 48.145186,18.336525
Adresa: 94148 Podhájska
Telefon: +421 903 436 066
Mobil: +421 903 436 066