Kraj: Žilinský | Okres: Liptovský Mikuláš | Město: Demänová | Lokalita: Demänová | Hora: Nízké Tatry - Donovaly...

Penzión Mária

Demänová - Bodice č.p. 41, 03101 Demänová km od centra Demänová
Kapacita 46 lůžek
Ubytování již od 10 EUR
Obecný Pre návštevníkov Liptova poskytujeme príjemné a útulné ubytovanie. P e n z i ó n M á r i a sa nachádza v dedinke Bodice - Demänová blízko turistického strediska Jasná.  
 
Penzión je zariadený vo vidieckom štýle a poskytuje pohodlné ubytovanie a príjemné posedenie v typicky zariadenej reštaurácii s barom a v štýlovej vinárni.  
 
Ponúkame Vám útulné ubytovanie v 14 štýlovo zariadených izbách s kapacitou max. 46 osôb. Reštauráciu s barom, štýlovú vináreň a mnoho mnoho ďalších služieb.  
 
UBYTOVANIE  
Rozloženie izieb:  
8x 2-lôžková  
5x 3- a 4-lôžková  
- prístelok možný v každej izbe  
1x Apartmán max. 4 osoby (ideálne 3 osoby)  
= spolu je 14 izieb s max. kapacitou 46 osôb.  
= každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC, vlastný TV / SAT a bezplatné pripojene do siete INTERNETu.  
 
Penzión Mária má vlastné uzamknuté p a r k o v i s k o. Pre ubytovaných hostí poskytujeme na želanie polopenziu (raňajky, večere). V b a r e ponúkame alko aj nealko nápoje, chuťovky a iný doplnkový tovar. Vaši domáci miláčikovia sú vítaní (pes / 6,64 € za deň), takže Vaše celodenné výlety nemusia byť obmedzované.  
V lete si môžete príjemne posedieť pri vonkajšom o h n i s k u s grilom. Po namáhavom dni si, okrem posedenia v bare, môžete zregenerovať sily pri masáži. Pre rodinky s malými d e t i č k a m i máme pripravené kompletné vybavenie od detskej postieľky, sedačky, cez knižky, hračky až po preliezky.  
 
Odporúčame:  
Využite možnosť objednať si m a s á ž:  
* Klasická masáž telová  
* Medová masáž  
* Masáž chrbta a šije  
* Reflexná masáž chodidiel  
* Kozmetická lymfodrenáž tváre  
* Lymfodrenáž celého tela  
* Zoštíhľujúca masáž  
* Anticelulitídna masáž  
 
MACOVA REŠTAURÁCIA  
Reštaurácia sa nachádza priamo v objekte penziónu, pozostáva s reštauračnej časti a barovej časti s krbom. Všetky priestory su nefajčiarske !!!!  
V letnych mesiacoch je k dispozícii terasa s posedením pri ohnisku. V lete sa na terase penziónu koná každú stredu GRILL PARTY !!!  
 
I c e b a r  
Počas zimnej sezóny sa každú stredu na terase penziónu organizuje  
ľadový bar s grilom!  
Určite musíte ochutnať našu super chrumkavú grilovanú klobásku, či grilovaný steak od nášho majstra kuchára. Na zahriatie máme nachystané varené vínko, horúci čaj, hruškovičku, slivovičku ....a veľa dobrej nálady!  
 
Pri reštaurácií sa nachádza aj d e t s k ý k ú t i k, kde možu Vaše deti počkať kým sa jedlo pripraví. Samozrejmosťou sú detské porcie.  
Naše jedlá su pripravované výhradne s čerstvých surovín!!!  
 
Celkova kapacita : reštaurácia 60 miest (z toho extra jedálen 40 miest),  
vináreň 40 miest, letná t e r a s a 25 miest.  
 
Interiér reštaurácie je zariadený v typickom štýle s použitím masívneho dreva.  
Reštaurácia má oddelenú miestnosť , ideálnu na rodinné oslavy, firemné akcie, posedenia , prezentácie !!! Prenájom miestností na semináre !!!  
Pri reštaurácii je k dispozícii info pult , kde sa nachádzajú knižky , turistické informácie – prospekty, mapy, samozrejmosťou je pripojenie na internet.  
 
V našej ponuke je aj možnosť objednania polpenzie / raňajky – večere /  
Raňajky su podávane od 7:00 do 9:30, raňajky pozostávajú s rôznorodého bufetu. Večera sa podáva o 18:00 tej, - presný čas samozrejme vieme prispôsobiť Vášmu programu.  
 
Denne si môžete vybrať zo slovenskej, medzinárodnej a vegetariánskej ponuky.  
Naša ponuka:  
 
MACOVA VINÁREŇ  
Prídte si posedieť v príjemnom prostredí s príjemnou obsluhou do našej novozrekonštruovanej v i n á r n e. Máme prichystané kvalitné vínko, najlepšie čapované pivo a niekoľko druhov špecialít na zahryznutie.  
V Macovej vinárni Vám do tanca zahrá živá ľudová hudba – hudobná skupina Sláčik (počas zimnej sezóny, každý pondelok od 20:00).  
Táto novozrek
Sleva Naši hostia majú 15% zľavu na vstup do THERMAL PARKU BEŠEŇOVÁ! *** Ubytovaní hostia majú vo vinárni automaticky zľavu 5% *** Pri skorej rezervácii ZĽAVA! *** Skupinové zľavy + mimosezónne akcie ***
Speciální nabídka  
 
 
!!! L A S T M I N U T E !!!  
Ponúkame Vám last minute pobyt za super cenu!  
 
Termín: 10. 1. - 17. 1. 2009  
Pôvodná cena 20,6 € --> nová cena 18,30 € !!!  
 
*** Super lyžovačka, 90 cm prírodného snehu, SKI BUS zdarma + 20 % zľava na vstup do AQUAPARKU TATRALANDIA ***  
Lůžka 1/2, 1/2+1, 1/3+1, 1/4+1, 1/3 apartmán
Stravování individuálne (možnosť stravovania v reštaurácii penziónu)
Volný čas Dedinka Demänová - B o d i c e leží pri vstupe do Demänovskej doliny. Z nášho dvora vidíme Kriváň - symbol Slovákov. To Vysoké Tatry na východe ohraničujú Liptovskú Kotlinu. Zo severu nás strážia Západné Tatry, no a hneď za humnami dedinky začínajú Nízke Tatry a Tatranský Národný park. Ťažko povedať, ktoré Tatry sú krajšie. Bodice sú trochu na kopci a tak od nás vidno peknú, veľkú modrú plochu: Liptovskú Maru , ktorá je od nás na skok. Pri Liptovskej Mare sa nachádza kúpalisko s celosezónnou prevádzkou, Aquapark Tatralandia. Demänovská dolina je skvostom Nízkych Tatier so svojimi jaskyňami a všetkými prírodnými krásami. Treba ju spoznať lepšie a dáte nám isto za pravdu.  
 
LETNÁ DOVOLENKA  
-----------------------------  
Demänovská dolina svojimi osobitnými prírodnými danosťami patrí k najnavštevovanejším dolinám Nízkych Tatier.  
Ponúka Vám bohaté turistické a cykloturistické možnosti. Liptovská Mara a priľahlé horské rieky sa Vám núkajú na rôzne druhy vodných športov. Proste pre každého niečo.  
 
P e š i a t u r i s t i k a má u nás zelenú. Doporučíme Vám od nenáročných až po veľmi náročné tiristické trasy. Sprievodca Tibor Vás bude sprevádzať pri turistických výstupoch.  
 
Liptov je kraj ako stvorený pre c y k l o t u r i s t i k u. Na svoje si prídu nenároční cykloturisti, ale aj vyznavači zvážnic a lesných cestičiek. Bicykle si nemusíte voziť s domu, máme pre Vás pripravenú požičovňu bicyklov.  
 
V o d n é š p o r t y  
Keď sa povie leto, každému sa vybaví slnko a voda. Voda kľudná, divoká, či plná rýb. U nás si každý príde na svoje. Pre tých, ktorí si radi poleňošia pri vode je neďaľeko vodná nádrž Liptovská Mara. Tí čo majú radi vzrušenie si môžu skúsiť splavovanie na rafte, alebo na kajaku, ktoré Vám zabezpečíme. Dobrým podmienkam v Liptove sa teší aj rybolov. Sprostredkujeme Vám rybolovné lístky na pstruhové vody i na Liptovskú Maru.  
 
= ďalšie z možností (atrakcie) na Liptove: rafting na Belej, let balónom, štvorkolky, paintball, lukostreľba, paragliding, airsoft, horolezecká škola, snežné skútre, snowrafting a mnohé iné  
 
Koníčky a k o n e  
Učesať poníka, pohladiť, zajazdiť si, alebo sa odviezť na výletnom voze. Pre deti i dospelých nezabudnuteľný zážitok.  
 
ZIMNÁ DOVOLENKA  
----------------------------  
Neďaleko od nášho penziónu, cca. 3 km, sa nachádzajú upravované bežecké trate. Demänovská dolina - Jasná patrí medzi najväčšie a najnavštevovaniejšie lyžiarske strediská na Slovensku.  
 
SKI Centrum Jasná - máte tu k dispozícii:  
* ľahké, stredné a ťažké zjazdovky  
* Zjazdovky od 700 do 3500 m  
* 1x šesťsedadlové vleky  
* 3x štvorsedadlové vleky  
* 1x dvojsedadlové vleky  
* 1x kabínková lanovka  
* 11x kotvy  
* Celková prepravná kapacita 16430 os./hod.  
* Lyžiarske a snowboardové školy, požičovne  
* Detské lyžiarske a snowboardové škôlky a vleky  
 
Snowpark s množstvom rôznych jumpov a railov, rôznych prekážok na jibbing, s U-rampou. Podľa názorou jazdcov, ktorí v lyžiarskom stredisku Jasná pod Chopkom jazdili, sú tu najlepšie podmienky na freeriding v celej Východnej Európe.  
 
V stredisku Jasná nájdete aj snowrafting a ľadovú vežu  
 
Termálne parky TATRALANDIA a BEŠEŇOVÁ sú v prevádzke aj počas zimnej sezóny! Do Thermal Parku Bešeňová premáva AQUABUS priamo z parkoviska penziónu! *** Naši hostia majú 15% zľavu na vstup! ***  
 
Odporúčame aj návštevu Demänovských Jaskýň (Jaskyňa Slobody len 6km)  
a Westernového mestečka - Western City Šiklúv Mlýn pri aquaparku Tatralandia!  
 
 
Zaujímavosti okolia - región LIPTOV:  
*****************************************  
= L i p t o v s k ý M i k u l á š - centrum Liptova (9 km)  
= Aquapark TATRALANDIA - celoročne otvorený aquapark s termálnou vodou (10 km)  
= Demänovská ľadová j a s k y ň a a jaskyňa slo
Aktualizováno dne: 12.04.2013
Penzión Mária
GPS: 49.061495,19.576757
Adresa: Demänová - Bodice č.p. 41, 03101 Demänová
Telefon: +421 44 5549 418
Fax: +421 44 5549 418
Mobil: +421 908 910 171