Hotel Tyrapol

č.p. 293, 2957 Oravská Lesná km od centra Oravská Lesná
Kapacita 100 lůžek
Ubytování již od 14 EUR
Obecný H o t e l T y r a p o l** sa nachádza v centre obce Oravská Lesná. Našou snahou je vytvoriť pre Vás jedinečné podmienky na oddych, prácu, zábavu, ako aj poskytnúť Vám kompletné rekreačno – rehabilitačné služby. Zárukou Vašej spokojnosti je tiché a príjemné prostredie, rodinná atmosféra a kvalita ponúkaných služieb. Celková kapacita hotela je 100 lôžok.  
 
Ponúkame Vám:  
- ubytovanie  
- stravovanie v hotelovej reštaurácii  
- pohostinstvo  
- salóniky a banketovú miestnosť s audiovizuálnou technikou  
- učebne  
- komplexné rehabilitačné služby  
- wellness centrum s bazénom  
- fitnes a solárium  
- Wi-Fi – bezdrôtové pripojenie na internet  
 
UBYTOVANIE  
Hotel Tyrapol Vám ponúka ubytovanie v samostatných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelku, apartmánoch a rodinných mezonetových apartmánoch. Súčasťou každej izby je samostatné sociálne zariadenie, TV/satelit, telefón a rádio.  
 
Doplnkové služby:  
- Wi-Fi – bezdrôtové internetové pripojenie  
- Veľkoplošný šach  
- Biliard  
 
REŠTAURÁCIA  
V hoteli sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka širokú paletu jedál z domácej ale i zahraničnej kuchyne. V každodennej ponuke nechýba cenovo zvýhodnené denné menu, ktoré podávame v čase od 11:00 do 13:00 hod. Reštaurácia je otvorená denne od 10:00 do 22:00.  
 
WELLNESS  
V našom wellness centre Hotela Tyrapol Vám ponúkame komplexné vyšetrenie pohybového aparátu rehabilitačným lekárom s následnou ordináciou fyzikálnej terapie, masáže a iných rehabilitačných procedúr. V komplexnom rehabilitačnom programe budú zohľadnené Vaše individuálne požiadavky a potreby.  
 
Druhy poskytovaných služieb:  
- laseroterapia  
- elektroterapia  
- ultrazvuková terapia  
- liečba polarizovaným svetlom  
- liečba soluxom  
- klasická manuálna masáž  
- subaquálna masáž  
- lavatherm /termoterapia/  
 
= B a z é n  
Súčasťou rekreačného centra hotela je plavecký bazén s rozmermi 15m x 5m s hĺbkou od 1,2m do 1,4m, vybavený modernou technológiou úpravy a filtrácie vody. Doplnený je vonkajším chrličom vody, ktorého účinok je vhodný najmä pri bolestiach chrbtice, krčných stavcov a horných končatín.  
Svojím umiestnením na prízemí hotela Vám umožní zaplávať si ešte pred samotnými raňajkami, čím vaše telo dokonale preberie zo spánku a dodá Vám neuveriteľný pocit sviežosti.  
 
= S a u n y  
Wellness centrum Vám ponúka fínsku suchú saunu a parnú saunu s rôznymi inhalačnými prísadami podľa vlastného výberu. Telesnú teplotu Vám zníži ochladzovací bazén alebo fínske vedro, ktoré Vám zaručí príjemné prekrvenie pokožky a blahodarné účinky na celý obehový a imunitný systém. Jemnejšie osvieženie Vám umožňujú masážne trysky v sprchovej oáze, ktorých teplotu si môžete regulovať podľa vlastných požiadaviek.  
 
= J a c u z z i  
Masáž vírivou vodou s celkovou celotelovou aplikáciou, s izotermickou teplotou (36° - 37°C), prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín, aktivuje kožné receptory a uvoľňuje svalovú a kĺbovú stuhnutosť. Vo večerných hodinách si môžete kúpeľ spríjemniť farebným podvodným osvetlením, ktoré vytvorí tu pravú uvoľnenú atmosféru.  
 
= F i t n e s s c e n t r u m  
Pokiaľ chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a telo zároveň, využite služby nášho fitnescentra a solária. Týmto dvojitým účinkom dosiahnete nielen príťažlivý vzhľad opáleného tela ešte pred prichádzajúcim letom, ale taktiež máte možnosť pripraviť svoju pokožku na ostré letné slnko.  
 
 
SVADBA, či iné spoločenské udalosti  
Hotel Tyrapol Vám vďaka svojím variabilným priestorom a technickému vybaveniu ponúka možnosť organizovania rôznych spoločenských podujatí formálneho i neformálneho charakteru s kapacitou do 200 osôb:  
- svadby  
- kary  
- rodinné oslavy a posedenia  
- recepcie  
Počas akcie Vám radi zabe
  Letná sezóna: Zimná sezóna: Silvester:
  15.4 - 31.10 1.11 - 14.4 26.12 - 3.1
       
Lôžko 14 € 25 € 32 €
Prístelok 11 € 20 € 27 €
Apartmán /2 os./ 55 € 85 € 98 €
1 os. na 1/2 20 € 32 € 40 €
apartmán /2 os./ - samost. vchod/ 40 € 68 € 80 €

 

Sleva Extémne športy (našim hosťom je poskytovaná zľava do 10%)
Lůžka 1/2, 1/2+1 prístelka, apartmán
Stravování raňajky (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)
Volný čas O r a v s k á L e s n á leží na severe Slovenska a patrí medzi najmladšie hornooravské obce v okrese Námestovo. Tvorí ju viacero osád, ktoré sú sústredené najmä okolo hlavnej komunikácie ale aj po priľahlých kopcoch. Je výnimočná svojou najchladnejšou klímou a najnižšími priemernými ročnými teplotami v rámci Slovenska, čo dokazuje najmä nadpriemerná výška snehovej pokrývky v zimných mesiacoch. Vzhľadom na svoju polohu a krásne prostredie, v ktorom sa Oravská Lesná nachádza, je priam predurčená na turistiku, lyžovačku, oddych a rekreáciu.  
 
V okolí Hotela Tyrapol je množstvo atraktívnych miest, ktoré je možno navštíviť. Od pokojných a romantických zátiší jedinečnej oravskej prírody po miesta nabité adrenalínom. Hotel úzko spolupracuje s agentúrou Extremsports, ktorá Vám podľa Vašich požiadaviek sprostredkuje nezabudnuteľné zážitky:  
 
* L y ž i a r s k e v l e k y a sedačková lanovka  
* Vychylovka – Jazda Vláčikom – S k a n z e n (10km)  
* E x t é m n e š p o r t y (našim hosťom je poskytovaná zľava do 10%)  
* Oravská Lesná – N á u č n ý c h o d n í k  
* Oravský Podzámok - O r a v s k ý Z á m o k (40km)  
* J á n o š í k o v é d i e r y  
* Námestovo – O r a v s k á p r i e h r a d a (30km)  
* Námestovo - S l a n i c k ý o s t r o v u m e n i a (30km)  
 
Aktualizováno dne: 07.06.2013
Hotel Tyrapol
GPS: 49.369429,19.184468
Adresa: č.p. 293, 2957 Oravská Lesná
Telefon: +421 (0)43 5593 152
Fax: +421 (0)43 5593 142