Kraj: Nitranský | Okres: Levice | Město: Levice | Lokalita: Levice | Hora: Štiavnické vrchy - Sitno...

Hotel Lev

Červenej armády č.p. 2, 93401 Levice km od centra Levice
Kapacita 63 lůžek
Ubytování již od 39 EUR
Obecný Hotel LEV je kultúrnou a historickou pamiatkou mesta Levice. Už viac ako 100 rokov ponúka a poskytuje služby svojim návštevníkom. Hotel LEV sa nachádza na ulici Čs. armády 2, priamo v centre mesta Levice.  
 
Hotel LEV má k dispozícii 28 izieb so sociálnym zariadením a 1 apartmán. Izby sú zariadené veľmi útulne, sú vybavené farebnými televízormi napojenými na satelitný prijímač.  
 
V nádvorí hotela je strážené parkovisko. Na spríjemnenie pobytu v našom hoteli ponúkame posedenie v jedálni hotela s kapacitou 65 miest, v ktorej ponuke sú jedlá na objednávku a rôzne špeciality našich šéfkuchárov. Ponúkajú najrozmanitejší výber špecialít našej slovenskej kuchyne, ako aj pochúťok zo zveriny, exotických a vegetariánskych jedál.  
 
Na posedenie v príjemnom prostredí ponúkame priestory kaviarne a letnej terasy s bohatou ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov. Nakoľko kapacita kaviarne pri plnom využití je 50 miest, jej priestory využívajú organizácie i súkromní klienti na organizovanie recepcií, príležitostných posedení, oslavu výročí či stretávok s bývalými spolužiakmi.  
 
Na organizovanie významnejších a väčších či už rodinných alebo obchodných podujatí sa plne využije nádherná spoločenská sála secesného typu vybudovaná v roku 1890 s maximálnou kapacitou 250 miest. V období stužkových, plesov, svadieb je sála naplno využitá. Využívaná je i organizáciami, ktoré prezentujú svoje výrobky, usporadúvajú konferencie, či obchodné stretnutia.  
 
Pre uzavretú spoločnosť, maximálne 12 ľudí, je k dispozícii salónik.  
 
V priestoroch hotela máme otvorený bufet GRILL - rýchle občerstvenie, ktorý od skorých ranných hodín ponúka svojim návštevníkom lahôdky studenej i teplej kuchyne a rôzny doplnkový sortiment.  
 
Jedalenska miestnosť je vhodná aj na menšie svadby a iné akcie.  
39,50 € - 45 €
Sleva V prípade ubytovania viacpočetnej skupiny hostí na dlhšiu dobu poskytujeme zľavu vo výške 5-10%.
Lůžka "6 jednoposteľových izieb
19 dvojposteľových izieb
3 trojposteľové izby
1 apartmán pre 2 osoby
8 pristelok"
Stravování Celodenne vo vlastnej restauracii
Volný čas V prípade záujmu o spoznávanie Levického okresu, ktorý má rozlohu 1551 km², svojou polohou, prírodným bohatstvom nížin dolného Hronu a Ipľa, zalesnených Štiavnických hôr, divokej Horšianskej rokliny je ideálnym miestom pre turistiku, rekreáciu a športovú aktivitu Vám dávame do pozornosti možnosť navštíviť nasledovné lokality:  
 
Levice - významná archeologická lokalita. Ruiny Levického hradu patria v meste medzi najvyhľadávanejšie. Záujem vyvolávajú aj expozície Tekovského múzea, kaštiele a sakrálne pamiatky. Súčasťou Tekovského múzea je aj vodný mlyn v obci Bohunice. Okrem vodného mlyna sú Bohunice zaujímavé ľudovou architektúrou drevených zrubových domov medzi vinicami.  
 
Obec Brhlovce predstavuje rezerváciu ľudovej architektúry. Dôvodom pre jej vyhlásenie bola existencia na Slovensku unikátnych skalných obydlí, ktoré sú vytesané v tufových stenách. Ich súčasné využitie je rôzne napr. vínne pivničky.  
 
 
Nadregionálny význam majú aj žriedla minerálnej vody v Santovke, ktorá sa navyše môže pochváliť vybudovaným areálom termálneho kúpaliska.  
 
Margita a Ilona - prímestská časť Levíc je rekreačnou oblasťou v Podunajskej pahorkatine, má 5 termálnych bazénov.  
 
Pukanec - najstaršie a najvýznamnejšie mesto okresu. Až do konca 19 stor. bolo slobodným mestom a dodnes sa tu zachovala tradícia hrnčiarskej výroby.  
 
Jabloňovce - obec so svojou ľudovou architektúrou a chránenou oblasťou Jabloňovský roháč.  
 
Bátovce - okrem zachovanej ľudovej architektúry dáva obec možnosť vodným športom a rybolovu svojou vodnou nádržou Lipovina - Bátovce.  
 
Chovu športových koní sa v Levickom okrese venujú v Novom Tekove a na Zajačej doline.  
Aktualizováno dne: 04.10.2012
Hotel Lev
GPS: 48.216594,18.60962
Adresa: Červenej armády č.p. 2, 93401 Levice
Telefon: +36 63313 064 , 6312 271
Fax: +36 / 6229 739