Kraj: Zlínský kraj | Okres: Vsetín | Město: Velké Karlovice | Lokalita: Velké Karlovice | Hora: Beskydy, Javorníky

Pension Školka

Léskové č.p. 548, 75606 Velké Karlovice 5.33 km od centra Velké Karlovice
Kapacita
Ubytování již od 200 Kč
Obecný Pension se nachází v horní části Velkých Karlovic, v údolí Vsetínské Bečvy, na rozhraní Beskyd a Javorníků. Naše zařízení je určeno především pro pobyty rodin s dětmi, turistickým a sportovním skupinám, školám k realizaci LVK, soustředění, seznamovací pobyty studentů, turistické i branné kurzy...
Ubytování Ve 2 až 4 lůžkových pokojích ( typ B) kdy každý pokoj má navíc atraktivní spací nástavbu, která nahrazuje patrové postele a poskytuje přehršel romantiky pro naše malé hosty. Pokoje jsou vybaveny skříněmi v různých velikostech, nočními stolky, stolem se židlemi či taburetkami. V každém pokoji je TV+SAT a
centrální video/DVD. Vždy dva pokoje mají přes chodbu /6m/ společné sociální zařízení hotelového typu, které si lze zamykat.

Máme k dispozici také pokoje hotelového typu ( typ A) v plném vybavení vč. sociálního zázemí, TV+SAT+video /DVD, pokojový minibar. Celé zařízení je nekuřácké !!! Zapůjčení dětských postýlek.

Celý areál je oplocený a přístupný je pouze ubytovaným hostům.

 

2 lůžkový

3 lůžkový

4 lůžkový

Hotelový pokoj A

720 Kč

990 Kč

1120 Kč

Hotelový pokoj B

560 Kč

780 Kč

980 Kč

Hotelový pokoj AB

640 Kč

840 Kč

1020 Kč

Děti do 3let zdarma (bez nároku na lůžko)

Celé zařízení je nekuřácké.

 

Lůžka 2  až 4 lůžkové pokoje
Stravování Na zahradě  k dispozici opalovací lehátka, ohniště na táboráky, velký gril, k zapůjčení je vše pro opékání či grilování, dle požadavku Vám připravíme maso na rožnění, klobásy či jenom obyčejné špekáčky pro krásné vlahé večery u táboráku.
Pro školy v přírodě, kurzy, soustředění nebo rodinné či firemní akce je v létě na zahradě v případě špatného počasík dispozici "společenský stan" .
Volný čas Okolí i pension sám se svým zázemím umožňuje realizovat celou řadu aktivit.Běžně jsou u nás pořádány kurzy se zaměřením na vaření, přežití v přírodě v kritických situacích, branné kurzy s možností zřízení vzduchovkové střelnice, sportovní s možností postavit na zahradě vojenský stan 6x6 m pro zřízení posilovny, venkovní učebny a pod., aklimatizační a seznamovací soustředění studentů prvních ročníků, školení a výjezdní zasedání ped.pracovníků. Máme dobré zázemí pro pobyty škol v přírodě i ozdravné pobyty škol mateřských.

Sportovní aktivity: na recepci si lze zapůjčit pálky na stolní tenis, rakety na tenis, míče, kriketovou sadu, koule na petanque, horská kola, badminton a nově i koloběžky. Na zahradě k dispozici nadzemní bazén, hřiště na volejbal, nohejbal či badminton, tenisový kurt, stolní tenis, sauna. Vydáte-li se k nám na kola, máte k dispozici první foukací stanici na kola, auta a míče přímo na středisku a místo vybudované pro mytí kol.
V dosahu našeho střediska jsou další možnosti využití volného času, jako bowling, squasch, golf, vyjížďky na koních, koupaliště a pod. Pension má výbornou polohu pro zimní sporty.
Zimní aktivity V těsném sousedství je areál Razula, sjezdovka Vajzák a dětský vlek. Další vleky v dojezdu 10 minut. Provozujeme lyžařskou a snowboardovou školu. 
Aktualizováno dne: 12.11.2016
Pension Školka
GPS: 49.3705578,18.3555300
Adresa: Léskové č.p. 548, 75606 Velké Karlovice
Telefon: +420 724 326 482

Zajímavá místa v okolí

Volně přístupná dřevěná rozhledna na vrchu Miloňová (846 m.n.m.) nad Velkými Karlovicemi nabízí krás...
Telekomunikační věž na vrchu Čarták nedaleko horské rekreační osady Bumbálka s krásným kruhovým výhl...
Ski areál se nachází v nadmořské výšce 712 metrů a převýšení je přes 100 metrů v obci Bílá - Mezivo...