Kraj: Plzeňský kraj | Okres: Klatovy | Město: Železná Ruda | Lokalita: Železná Ruda | Hora: Šumava

Orea Hotel Špičák

Špičák č.p. 5, 34004 Železná Ruda 3.38 km od centra Železná Ruda
Kapacita 146 lůžek
Ubytování již od 650 Kč
Obecný Hotel se nachází na horské louce vzdálené od hlavní komunikace 800 m. Hotel rodinného typu s překrásným výhledem na nejvyšší horu Šumavy, Velký Javor.
Ubytování 73 dvoulůžkových pokojů o celkové kapacitě 146 lůžek (některé s možností přistýlky), 1 apartmá a 1 bezbariérový pokoj. Každý pokoj je vybaven koupelnou sprchovým koutem, WC, SAT-TV, telefon a některé pokoje mají navíc balkóny.

od 505 Kč/ osoba/ snídaně/ noc

Lůžka Jedno, dvou a třílůžkové pokoje, dvouložnicové rodinné apartmá se třemi lůžky a přistýlkami, business apartmá se dvěma lůžky, bezbariérový pokoj
Stravování Součástí OREA HOTELU Špičák je útulná restaurace s kapacitou 80 míst. Bar o kapacitě 30 míst. Salónek Javor o kapacitě 10 míst. V letním období je v provozu letní terasa s obsluhou o kapacitě 30 míst. Snídaně a večeře na polopenze podáváme formou švédských stolů.
Další služby Sauna, solárium, lyžařská škola, internet, salonky, elektronicky hlídané
hotelové parkoviště, venkovní dětské hřiště, dětská herna. OREA HOTEL
Špičák je ideální pro rodinné pobyty. Vzdušné lázně v klidném a
překrásném prostředí jsou ideálním místem pro relaxační pobyty, zimní i
letní turistiku.

Hosté mohou využívat všech služeb sesterského OREA Wellness hotelu Horizont :
Wellness areál (bazén s protiproudem, masážními tryskami, vodopádem, whirpool,
Kneippovy masáže, římské vonné lázně, sauna, solárium, softbar), posilovna s kardio stroji, stolní tenis, spinning, power jóga, cvičení na míčích, kulečník, rehabilitační centrum: masáže a další rehabilitační procedury (hydroterapie, termoterapie, elektroléčba, léčebná cvičení, aroma masáže, hot stones - masáž lávovými kameny, baňkování, moxování, čínská masáž, medová detoxikační masáž, ušní svíčky, koupel se solí z Mrtvého moře, zábal z minerálního bahna z Mrtvého moře, skořicový zábal)
Zimní aktivity Dominantou regionu je Velký Javor (1.456 m.n.m). Díky své výšce je garantem sjezdového lyžování. Dvě šestimístné sedačkové lanovky a šestimístná kabinová lanovka Vás během 4 minut dopraví až na vrchol. Odtud se rozbíhají sjezdovky různých délek a stupňů obtížnosti s velkolepým výhledem na Bavorský les a Šumavu. Sjezdovky situované na severní stranu vrcholu jsou ze 100% pokryty technickým sněhem a garantují kvalitní lyžování až do pozdních jarních dnů. Závodní sjezdovka FIS a nová sjezdovka světového poháru Vám umožní sportovní
lyžování a carving. Ve střediscích Bretterschachten a Scheibe Vás čeká 90 km upravených běžeckých tras. Moderní ski areál Vám nabízí vše, co v dnešní době lyžař očekává. Necelých 15 minut od hotelu se budete cítit jako v Alpách.
Aktualizováno dne: 12.01.2017
Orea Hotel Špičák
GPS: 49.16724,13.244637
Adresa: Špičák č.p. 5, 34004 Železná Ruda
Telefon: +420 376 372 111
Fax: +420 376 397 119

Zajímavá místa v okolí

Špičák má několik variant kombinací jízdy freeride, downhill, horth shore a skoky. Bikepark se zamě...
Expozice obsahuje jak kolekci historických motocyklů a jízdních kol, tak i několik historických auto...
Čertovo jezero - jezero ledovcového původu leží ve výšce 1030 m.n.m Nachází se na jihovýchodním sv...