Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 4 | Lokalita: Praha - Chodov, Praha 4

TOP HOTEL Praha – Leisure Centre

Blažimská č.p. 1781/4, 14900 Praha 4 km od centra Praha 4
Kapacita 800 lůžek
Ubytování již od 800 Kč
Obecný TOP HOTEL Praha Leisure Centre se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 4. Je situován v těsné blízkosti čtyřhvězdičkového kongresového hotelu TOP HOTEL Praha, což umožňuje hostům využít všech jeho služeb.

Celý hotelový komplex se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou 9 hektarů patří mezi největší hotelové areály v Evropě. V blízkosti hotelu je moderní nákupní areál Centrum Chodov, Hostivařská přehrada, která v létě nabízí možnost sportovního vyžití a také nájezd na dálnici D1 – směr Brno.
Ubytování V pokojích standardně naleznete minibar, televizi se satelitním příjmem. Na pokojích typu Superior a v Prezidentském apartmá je za poplatek možné vysokorychlostní kabelové připojení LAN.

Pokoje vyšší kategorie jsou částečně vybaveny individuálně ovládanou klimatizací. V naší nabídce naleznete i pokoje s rozlohou 40 m² či prostorné business apartmány o velikosti až 70 m². Naše prezidentské apartmá je dokonce větší než 100 m²!
Cena je za jednu noc včetně snídaně, městského poplatku a DPH.
Cena je za jednu noc včetně snídaně, městského poplatku a DPH.
Lůžka 1 - 2 - 3 lůžkové pokoje
Stravování TOP HOTEL Praha se může pochlubit 11 gastronomickými zařízeními, v nichž si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni.

Kde jinde v Praze můžete posnídat na zahradě u zpívající vodní fontány? Nebo uspořádat zahradní párty s grilováním až pro 1000 osob? V TOP HOTELU Praha ANO! Naše letní terasy skýtají ideální prostor pro příjemné posezení i pro velkou zahradní párty.
Další služby Čistírna, směnárna, parkování, obchody s upomínkovými předměty a další. TOP HOTEL Praha Leisure Centre také zajišťuje pro své hosty, ve spolupráci s tour-operátory, výlety nejen po Praze, ale také do okolních měst, na české hrady a zámky.

Krytý bazén, fitness centrum, tenisové kurty, bowlingové dráhy, služby kosmetického salónu, masáže, relaxaci v podobě procházky či pobytu v Japonské zahradě.

Konference: celková kapacita činí až 5000 konferenčních míst! Nejvíce se na ní podílí multifunkční TOP Congress Hall s 2000 místy, o dalších 3000 míst se dělí čtyři konferenční sály a šestnáct salonků, všechny s variabilním uspořádáním.

Naše kongresové centrum je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí - od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu.

Nabízíme kompletní konferenční servis na profesionální úrovni. Nespornou výhodou TOP HOTELU Praha je umístění všech služeb pod jednou střechou.

Volný čas Hotel je situován v těsné blízkosti čtyřhvězdičkového TOP HOTELU Praha, což umožňuje hostům využít všech služeb, které TOP HOTEL Praha nabízí – stravování v hotelových restauracích, krytý bazén, fitness centrum, tenisové kurty, bowlingové dráhy, služby kosmetického salónu, masáže, čistírnu, směnárnu, parkování a další.
Doprava Spojení do historického centra Prahy je zajištěno autobusy MHD. Zastávka autobusu MHD je přímo před hotelem a autobus jezdí v 15ti minutových intervalech.
Aktualizováno dne: 03.11.2016
TOP HOTEL Praha – Leisure Centre
GPS: 50.0412806,14.4953704
Adresa: Blažimská č.p. 1781/4, 14900 Praha 4
Telefon: +420 267 284 111, +420 267 284 230

Zajímavá místa v okolí

Přestavbou klasicistního objektu v roce 1860 vznikl novogotický Krčský zámek s hospodářským dvorem a...
Turistické informace, počítače s připojením na internet, prodej poštovních cenin, upomínkových předm...
Areál nabízí vnitřní 50m bazén, relaxační bazén a venkovní vyhřívaný 33m bazén s celoročním provozem...