Kraj: Trnavský | Okres: Senica | Město: Senica | Lokalita: Senica

Hotel KARPATY

Častkov č.p. 166, 90604 Senica km od centra Senica
Kapacita 22 lůžek
Ubytování již od 39 EUR
Obecný V novootvorenom luxusnom HOTELI KARPATY**** v Častkove, Vám ponúkame služby na vysokej úrovni.  
Budeme nesmierne radi, ak prijmete naše pozvanie, pochutíte si na gurmánskych špecialitách našej kuchyne, zrelaxujete vo vkusne zariadených interiéroch hotela, či neodoláte pokušeniu zašportovať si v priestoroch tenisového centra a fitness. Po aktívnom relaxe sa už môžete naplno oddávať vytúženému odpočinku, pôžitkom z jedál, vyberaných vín a dezertov. Vrámci služieb ponúkame našim zákazníkom možnosť uskutočniť platbu medzinárodnými platobnými kartami.  
Sme presvedčení, že od nás budete odchádzať spokojní, plní zážitkov pre všetky Vaše zmysly!  
 
UBYTOVANIE  
––––––––––  
Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom. V izbách a apartmáne na Vás čaká vytúžené pohodlie plné milých doplnkov, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Tak nech sa páči, vstúpte a užívajte si!  
 
1 BEZBARIÉROVÁ IZBA  
1 JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA  
3 DVOJLÔŽKOVÉ IZBY LUX  
5 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB  
1 APARTMÁN „PRESIDENT“  
 
JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA  
Útulné miestečko na relax po náročnom dni, samozrejme s LCD televízorom s nezávislým satelitným príjmom, pripojenie na internet kablové aj wifi, telefón s priamym pripojením, minibarom a trezorom - všetko po ruke!  
 
DVOJLÔŽKOVÁ IZBA  
Pohodlie z každej strany! Veľká dvojposteľ s úžasne mäkučkým matracom a postlaním, priestranná sedačka s dvomi kreslami, LCD televízor s uhlopriečkou 83 cm s nezávislým satelitným príjmom, telefón s priamym pripojením, pripojenie na internet kablové aj wifi, samozrejme minibar, trezor.  
 
APARTMÁN „PRESIDENT“  
Luxusný priestor s veľkorysím Lounge, priestrannou spálňou s výhľadom na hotelový bazén a tenisové centrum. Kúpeľňa vybavená špičkovou sanitou a vírivou masážnou vaňou. Samozrejmosťou je pracovný priestor s pripojením na internet kablové aj wifi, telefón s priamou voľbou, LCD televízor s uhlopriečkou 108 cm s nezávislým satelitným príjmom, chladnička, minibar a trezor - ako v rozprávke!  
 
VŠETKY PRIESTORY HOTELA SÚ ZABEZPEČENÉ CHLADENÍM S INDIVIDUÁLNYM NASTAVENÍM A WIFI INTERNETOM.  
 
GASTRONÓMIA  
––––––––––––  
Svoje chuťové bunky plne uspokojíte v našej REŠTAURÁCII, CAFEE, či LETNEJ TERASE. Garantujeme Vám, že výber skvelých vín z našej vínnej karty príjemne doplní gurmánsky zážitok o nový chuťový rozmer a poskytne uvoľnenie, ktoré Vás bude sprevádzať po celý deň.  
 
REŠTAURÁCIA s kapacitou 50 miest  
CAFFE s kapacitou 12 miest  
SALÓNIK s kapacitou 22 miest  
LETNÁ TERASA s kapacitou 20 miest  
 
SLUŽBY  
––––––––  
ŠPORT  
U nás môžete po celý rok oddychovať aktívne! V tenisovom centre sú celoročne k dispozícii 2 tenisové kurty a v areáli hotela fittness centrum s plnou výbavou. No a počas leta po fitness alebo tenise osvieženie v hotelovom bazéne!  
 
WELLNESS  
Ak nestačí na Vašu regeneráciu hotelový bazén, tak sa o Vás radi postaráme v našom wellness klube, kde už čaká fínska sauna, parný kúpeľ, jacuzzi a neodmysliteľné masáže unaveného tela.  
 
KONGRES  
Školenia a semináre do 25 osôb s kompletným zázemím vybavenia / dataprojektor, internet s Wifi aj káblovým pripojením, flipchart /, to je náš konferenčný salónik. Tu si vymeníte informácie a skúsenosti, ktoré neskôr prekonzultujete pri skvelej kávičke v CAFFE alebo LETNEJ TERASE.  
 
DISKRÉTNY SALÓNIK  
- s kapacitou 22 miest vhodný na uzavreté jednania, pracovné obedy a večere, či posedenia uzavretej spoločnosti priateľov pri skvelých jedlách a nápojoch.  
 
Speciální nabídka  

Lůžka 1/1, 1/2 (standard, lux, apartmán)
Stravování raňajky (možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii)
Volný čas Ako ďaleko sme od vás:  
 
od Senice: 8 km  
od Bratislavy: 70 km  
od Trnavy: 50 km  
od Trenčína: 80 km  
 
od Brna: 90 km  
od Viedne: 115 km  
od Prahy: 300 km  
 
Aktualizováno dne: 09.04.2013
Hotel KARPATY
GPS: 48.751394,17.34841
Adresa: Častkov č.p. 166, 90604 Senica
Telefon: +421-34-6600 700
Fax: +421-34-6600 700
Mobil: +421-917-606 707

Zajímavá místa v okolí

Mimořádně bohatý výhled nabízí rozhledna stojící na kótě zvaná Travičná (380 m), nad obcí Tvarožná L...
Hotařská búda stojí uprostřed vinohradů a sadů na kopci zvaném Žerotín u Strážnice. Tato stavba byl...
Vodní nádrž Lučina - poskytuje možnost přírodního koupání v nádherné přírodě na úpatí Bílých Karpat....