Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Šumperk | Město: Bludov | Lokalita: Bludov | Hora: Jeseníky

Pension Habermannova vila

8.května č.p. 403, 78961 Bludov 1.56 km od centra Bludov
Kapacita 19 lůžek
Ubytování již od 466 Kč
Obecný Habermannova vila se nachází v lázeňské obci Bludov, 4 km od okresního města Šumperka. Jedná se o secesní vilku z roku 1920, která byla zrekonstruována.
Ubytování V 8 pokojích, přičemž každý má jiný interiér. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové, 1 trojlůžkový a 1 apartmán pro 2 osoby.
Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, minibarem, vlastní koupelnou s WC a vanou (jednolůžkové pokoje sprchovým koutem). Pokoje v hlavní budově vily mají klimatizaci (č. 1 až 5).
V celém areálu penzionu je k dispozici bezdrátové WiFi připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu včetně přistýlek je 20 osob.
720 Kč jednolůžkový/ snídaně  
1090 Kč dvoulůžkový/ snídaně  
1490 Kč třílůžkový/ snídaně
1590 Kč apartmán pro dvě osoby/ snídaně  
1200 Kč  jedna osoba v apartmá/ snídaně
350 - 400 Kč přistýlka/ snídaně  

 

Sleva Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma. Děti od 3 do 12 roků při pobytu se dvěma dospělými osobami obdrží slevu 50%., pobyt od 7 dnů sleva 5% z ceny lůžka,od 14 dnů sleva 10% z ceny lůžka.
Lůžka Jedno, dvou a třílůžkové pokoje a apartmány.
Stravování Snídaně se ubytovaným hostům podává v jídelně s kachlovými kamny v přízemí hlavní budovy. Při pobytu delším než jedna noc si můžete vybrat ze čtyř druhů menu.Součástí pensionu je stylová restaurace, která byla vybudována ve sklepních prostorách s kvelbovými stropy. Kapacita restaurace je 40 osob. Samostatný salonek nabízí 9 míst a je laděn v mysliveckém stylu. Předností penzionu je velká zahrada se vzrostlými stromy a přírodním jezírkem, která vybízí k uspořádání svatební hostiny i venku.V zahradě pod širým nebem tak můžete uskutečnit nejen svatební hostinu, ale celý svatební obřad i s oddáním a hudebním doprovodem.
Další služby V penzionu můžete pobývat se svými psími a kočičími miláčky. Součástí penzionu je zahrada se starými vzrostlými stromy a jezírkem, u kterého můžete posedět a při pohledu na plovoucí ryby relaxovat a načerpat novou energii.
Kulečník, masážní křeslo, travnaté hřiště.
Parkování vozidel ve dvoře penzionu, jehož brána se přes noc uzamyká.

Volný čas Léčebné centrum Lázní Bludov, specializující se zejména na obezitu dětí, záněty ledvin a močových cest, bolestivé stavy páteře, kloubů, svalů a stavy po operacích pohybového ústrojí, Vám také nabízí rehabilitační a očistné procedury.
Aktualizováno dne: 14.12.2016
Pension Habermannova vila
GPS: 49.9274630,16.9208174
Adresa: 8.května č.p. 403, 78961 Bludov
Telefon: +420 583 238 403

Zajímavá místa v okolí

Soukromé muzeum kočárků najdete v Bludově v rodinném domku Jarmily Fichtnerové, která s exponáty, je...
Volně přístupná zřícenina hradu ze 14.století. Dobře přístupný z obce Brníčko po turistických značká...
Muzeum je umístěno v původním měšťanském domě s gotickými sklepy a věnuje se historii města od dob p...