Kraj: kraj Vysočina | Okres: Havlíčkův Brod | Město: Štoky | Lokalita: Havlíčkův Brod | Hora: Českomoravská vrchovina

Rekreační středisko Pod Dubovou skálou

č.p. 256, 58001 Štoky 0.52 km od centra Štoky
Kapacita 145 lůžek
Ubytování již od 200 Kč
Obecný Rozsáhlé rekreační středisko je umístěné na okraji obce Štoky, na okraji lesa v malebné krajině Českomoravské vrchoviny, skládá se z několika ubytovacích a provozních budov.

Na zatravněných pozemcích mezi jednotlivými objekty se nachází velké množství vzrostlé zeleně, okrasných stromů, keřů a živých plotů.
Ubytování V několika typech pokojů: 1 - 4 lůžkových s vlastním sociálním zařízením, ve 2 lůžkových s kuchyňkou a společným soc. zařízením a ve dvoulůžkových se spol. sociálním zařízením.

Dále je k dispozici apartmán: samostatně stojící budova na okraji rekreačního
střediska. V apartmánu jsou tři ložnice po dvou lůžkách s možností čtyř přistýlek, 2 koupelny, 2x sociální zařízení, malá kuchyňka se vstupní halou a společenská místnost. V suterénu se nachází vinárna, sociální zařízení a garáž pro dvě auta.
  osoba/ noc
jedno až čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením 350 Kč
dvoulůžkové pokoje, společné sociální zařízení, kuchyňka 200 - 250 Kč

Při ubytování skupin a u jednotlivců na déle než tři dny je možno domluvit individuální ceny.

Lůžka 1 - 2 - 3 - 4 lůžkové
Stravování V jídelně s celodenní kuchyní (90 míst), restaurací s barem (50 míst) a v salonku s kapacitou (30 míst). Na přání uspořádáme oslavu či raut. Možnost grilování a krytého posezení.
Další služby Podnikové akce a školení - Pro tyto účely jsou k dispozici tři kompletně vybavené učebny. Velká učebna s kapacitou 120 míst s možností promítání a videoprojekcí. Dvě malé učebny s kapacitou 20 a 40 míst. Dále je možno využít prostory restaurace a salonku.

Ke sportovnímu využití je areál vybaven tělocvičnou se 4 stoly na tenis, kuželníkem, kulečník,volejbalovým hřištěm, půjčovnou kol a dětským hřištěm.

Nádherné lesy a rybníky tvoří ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku.

V zimě možnost lyžování především běžeckého, ale i sjezdového. Celoročně 7 km od areálu v jihlavském akvaparku možnost koupání.

Areál vybaven venkovním grilem pro grilování prasat nebo kuřat, ohništěm pro opékání a malými grily. Pro tyto účely slouží venkovní kryté sezení.
Volný čas Nádherná krajina okolí svádí k výletům na kolech. K dispozici jsou kola v naší půjčovně.V sousedství je přírodní koupaliště. Pokud Vám nevadí vyrazit dále, navštivte 7km vzdálený jihlavský aquapark, který je celoročně otevřený. V zimě možnost lyžování především běžeckého, ale i sjezdového. Nejbližší středisko pro sjezdové lyžování - Šacberk na okraji obce Zborná (13km od Štoky).
Aktualizováno dne: 13.10.2016
Rekreační středisko Pod Dubovou skálou
GPS: 49.4992439,15.5839369
Adresa: č.p. 256, 58001 Štoky
Mobil: +420 723 594 763, +420 602 145 041

Zajímavá místa v okolí

Historie zámku sahá do poloviny 16. stol, kdy zde byla vybudována původní vodní tvrz. V 1. polovině ...
Aquapark poskytuje celoroční aktivní odpočinek a relaxaci při koupání a plavání. Na ploše o rozloze ...
Prohlídka ve třech podlažích, 0,5-13 metrů pod zemí. Po trase sou rozmístěny expozice o jihlavském s...