Kraj: Zlínský kraj | Okres: Zlín | Město: Zlín | Lokalita: Zlín

Hotel Baltaci

U Náhonu č.p. 3946, 76001 Zlín 0.74 km od centra Zlín
Kapacita 70 lůžek
Ubytování již od 500 Kč
Obecný Luxusní ubytování v centru města.
Ubytování Hotel disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá.
Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou.
Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.
Lůžka Jednolůžkové, dvoulůžkové, apartmány, bezbariérový pokoj.
Stravování Součástí hotelu jsou také gastronomické provozy. Těm dominuje Plzeňská restaurace, nabízející tradiční české speciality, stejně jako velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokrmy jsou připravovány výhradně z vysoce kvalitních surovin, vynikající péče je věnována také nápojům. Gourmetské zážitky mohou hosté prožít v restauraci Café Atrium, která funguje přímo v hotelovém atriu pod prosklenou pyramidou. Obě restaurace slouží ubytovaným hostům i široké veřejnosti.
Další služby V hotelové recepci je možnost uschovat vaše cennosti, odeslat či přijmout fax, samozřejmostí je přístup k internetu a emailu. Zajistíme praní a žehlení oděvů. Pro vaše psí miláčky máme připraven pohodlný pelíšek.

Welness: vybudovali jsme příjemný prostor pro relaxaci a odpočinek nejen po náročné cestě. Ve stylově zařízeném prostředí můžete navštívit masážní vířivý bazén, aromatizovanou parní lázeň, finskou saunu a relaxační jeskyni, kde budete moci po procedurách nerušeně rozjímat. Po celou dobu Vašeho pobytu Vás bude hýčkat náš příjemný personál.


Konference: hotel nabízí veškeré zázemí pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety. K dispozici je hlavní konferenční sál pro cca 200 lidí i menší jednací salonky pro 15 – 50 osob. Všechny prostory jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou i internetovým připojením. Standardem je zajištění coffeebreaků, občerstvení či plnohodnotných rautů.

K dispozici jsou čtyři salonky, Alfa, Beta, Gama, Delta, jeden gentlemanský Piano bar, vhodný především pro narozeninové oslavy nebo firemní večírky a samozřejmě konferenční a koncertní sál Atrium.

Aktualizováno dne: 08.11.2016
Hotel Baltaci
GPS: 49.2286828,17.6786611
Adresa: U Náhonu č.p. 3946, 76001 Zlín
Mobil: +420 777 763 390

Zajímavá místa v okolí

Informace o zajímavostech, dopravě a ubytování ve městě a okolí. Prodej map a suvenýrů.
Čtyřkřídlý zámek s vnitřním nádvořím uprostřed sadu Svobody v centru Zlína. Zámek byl původně gotick...
Expozice mapuje dějiny baťovského koncernu od založení firmy až do jejího znárodnění v roce 1945. St...