Kraj: Jihočeský kraj | Okres: Tábor | Město: Bechyně | Lokalita: Bechyně

Hotel Panská

Náměstí T. G. Masaryka č.p. 54, 39165 Bechyně 0.16 km od centra Bechyně
Kapacita 54 lůžek
Ubytování již od 650 Kč
Obecný Hotel Panská se nachází ve středu malebného městečka Bechyně. Pokud byste nevěděli, kde přesně hledat, zamiřte do jižních Čech, nedaleko Tábora.
Nabídneme vám krásné a klidné ubytování v pokojích 3*** kvality, a nasytíme všechny vaše smysly! Skvělá restaurace pod vedením Mistra ČR kuchaře Pavla Mináře nabídne delikátní zážitky pro chuťové pohárky, Zámecký resort Bechyně, jehož je hotel součástí, pohladí vaši duši - návštěvou renesančního zámku, hrou na golfovém hřišti nebo překrásným ubytování v Černickém zámečku! Firemní klientele vytvoříme nezapomenutelný event v úžasných prostorách, zamilovaných snoubencům svatbu jejich snů.
Ubytování Pokoje Deluxe
Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, apartmán
Pokoje Deluxe mají nadstandardní 3* vzhled. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s koupelnou se sprchou a toaletou, miniledničkou a plochou televizí. Oproti standardním pokojům jsou Deluxe pokoje větší, vybavení je modernější a mají výhled na náměstí (pro hosty s lehkým spánkem nabízíme jeden Deluxe pokoj s výhledem na náš vlastní klidný parkovací dvůr).

Pokoje Standard
Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové
Pokoje jsou dle standardu 3* vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, dále TV a také miniledničkou.

Pokoje Economy
Jednolůžkové, dvoulůžkové
Podkrovní pokoje s vlastním sociálním zařízením s výhledem do parkovacího dvora. Dvoulůžkové economy pokoje jsou menší a nabízíme je pouze s oddělenými postelemi. Tyto pokoje nejsou vybaveny TV ani miniledničkou.
  Economy Standard DeLuxe
Jednolůžkový 650 Kč 790 Kč 950 Kč
Dvoulůžkový 950 Kč 1190 Kč 1250 Kč

Cena za pokoj/ noc/ se snídaní

Děti do 3 let zdarma bez nároku na přistýlku

Děti do 12 let 50% sleva

Slevy se nedají kombinovat

Domácí zvířátka vítána, cena 150,- za noc

Lůžka 20x dvoulůžkové, 3x jednolůžkové, 3x třílůžkové a 1x apartmá
Stravování Chcete si užít opravdový gastronomický zážitek? Rádi ochutnáte pokrmy z lokálních surovin, připravené s láskou?
Určitě pak nemůžete minout naši hotelovou restauraci Panská, kterou vede od r. 2015 dvojnásobný mistr ČR a člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR, Pavel Minář. Se svým týmem pro Vás připravuje kvalitní jídla z lokálních, sezonních a vždy čerstvých surovin. Pravidelně se v restauraci pořádají různé gastro akce a večery s živou hudbou. Jen u nás si také můžete pochutnat na vynikající kávě Carraro z malé italské pražírny.
Další služby Zámecký Resort Bechyně nabízí rozmanitý výběr salonků a reprezentativních prostor pro konání nejrůznějších společenských a firemních akcí v rozsahu 10 až 1000 osob. V případě zájmu lze zámek i park zcela uzavřít pro veřejnost a exklusivně pronajmout klientovi.
Nabízíme kompletní servis všech služeb potřebných k zajištění Vaší akce, od výběru prostor, sestavení programu, dopravy, poradenství, gastronomických služeb, technického zajištění a dekorací, až po speciální služby na míru dané akci.
Aktualizováno dne: 14.10.2016
Hotel Panská
GPS: 49.2963078,14.4684666
Adresa: Náměstí T. G. Masaryka č.p. 54, 39165 Bechyně
Telefon: +420 381 211 235

Zajímavá místa v okolí

Expozice mapuje historii Klubu českých turistů, jeho významné osobnosti i bohatou mnohaletou činnost...
Turistické informace z regionu, nabídka výletů, informačních materiálů, map. Prohlídky města s průvo...
Jihočeské lázně Bechyně najdete v malebném údolí řeky Lužnice, asi 20 km od města Tábor. Nejmoderněj...